وبلاگ - آخرین اخبار
برزنت ضد آب

برزنت های ضد آب جزء اولین و ابتدایی ترین انواع پارچه های برزنت تولید شده در دنیا بوده اند. به دنبال آن تولید و خرید برزنت های ضد آب و ضد آفتاب نیز گسترش پیدا کرد و پس از آن، این پارچه ها با تنوع بیشتری تولید و عرضه شدند. برای آشنایی با نحوه تولید چادر برزنتی ضد آب، ویژگی ها، کاربردها و آشنایی با بهترین مرکز فروش این محصولات، تا پایان این مقاله از الوند با ما همراه باشید:

انواع برزنت

برای مشاهده انواع برزنت و قیمت‌های آن بر روی دکمه کلیک نمایید.

برزنت ضد آب چیست؟

برزنت های پارچه هایی هستند که از پلی استر یا کرباس همراه با ترکیب الیاف دیگری مانند پنبه تولید می شوند. دقت کنید که تفاوت زیادی بین برزنت و پلی استر است و با هم یکی نیستند. میزان به کار بردن همین مواد و ترکیبشان با مواد دیگر انواع پارچه های برزنت را تولید می کند که هر کدام ویژگی های به خصوص خود را دارند.

برای تولید برزنت ضد آب روکش پلاستیکی یا یورتان به هر کدام از این پارچه ها اضافه می شود. این کار باعث می شود مقاومت پارچه ها در برابر نفوذ و فشار آب به بالاترین میزان خود برسد. این مواد در اکثر موارد استحکام زیادی در برابر نور خورشید نیز دارند. به همین خاطر است که به آن ها برزنت های ضد آفتاب نیز می گویند.

برزنت ضد آب چیست

ویژگی های پارچه برزنتی ضد آب

از نام این محصولات مشخص است که ویژگی اصلی این پارچه ها مقاومت بالا در برابر رطوبت است. اما اینکه به چه اندازه می توانند مقاومت کنند بستگی به شیوه تولید آن ها دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت نساجی، امکان خرید پارچه برزنتی ضد آب با ضخامت های مختلف وجود دارد که بر اساس آن نیز میزان مقاومت این پارچه ها در برابر آب و رطوبت نیز تغییر می کند.

به طور مثال می توانید از برزنت های سبک استفاده کنید که معمولا یک لا نخ هستند. یا برزنت های ضخیم را تهیه کنید که تا شش لا نخ امکان تولید دارند و میزان مقاومت آن ها به اندازه برزنت های نانو است. سایر ویژگی های آن ها به شرح زیر می باشد:

 • جلوگیری از نفوذ گرد و خاک و غبار و آلودگی هوا
 • مقاومت بالا در برابر آفتاب در برزنت های ضد آب و آفتاب
 • استحکام بیشتر نسبت به سایر پارچه ها در برابر اجسام برنده و تیز
 • امکان سفارش در رنگ ها و ضخامت و وزن های مختلف
 • دارا بودن انعطاف بالا برای دوختن آن ها در اشکال مختلف و تحمل بارهای سنگین
 • امکان چاپ بر روی برزنت ها برای انجام تبلیغات.

ویژگی های پارچه برزنتی ضد آب

کاربرد چادر برزنتی ضد آب

تقریبا در تمام مکان هایی که می رویم شاهد کاربردهای زیاد این پارچه های هستیم. از خانه ها گرفته تا خانه ها که از آن برای رفع نیازهای ساده خود استفاده می کنند، تا صنایع و کسب و کارهای مختلف برای کاربردهای تخصصی و فنی آن ها. کافیست دقت کنید تا ببینید در هر مکانی به فراخور نیاز به این پارچه ها، از آن ها استفاده می کنند.

همین تقاضای زیاد باعث شده است فروش برزنت ضد آب به صورت اینترنتی نیز گسترش پیدا کند. شما نیز اگر قصد خرید اینترنتی پارچه های برزنتی ضد آب را دارید می توانید با شماره تلفن 09138345996 تماس بگیرید. در ادامه با کاربردهای مختلف این پارچه ها آشنا می شوید:

سایبان های برزنتی

سایه بان های برزنتی در واقع به پارچه های محافظ جلوی شیشه فروشگاه ها و مغازه ها، سایه بان های جلوی پنجره ها و سقف های کاذب پارکینگ های سرباز سطح شهر گفته می شود. به طور مشخص پارچه ای که برای تمامی این موارد به کار برده می شود باید مقاومت زیادی در برابر آب و رطوبت و آفتاب داشته باشند.

همچنین بتوان به راحتی روی آن ها تبلیغات مربوط به اجناس و نام فروشگاه و مغازه را چاپ کرد. به همین دلیل پارچه های برنتی ضد آب و آفتاب بهترین گزینه برای این کار به حساب می آیند.

سایبان برزنتی با برزنت ضد آب

پوشش بالکن و تراس

از پارچه های برزنتی ضد آب پرده های نسبتا ضخیمی دوخته شده و در اکثر خانه هایی که تراس دارند از آنها استفاده می شود. پارچه های برزنت بالکن نسبت به آب و هوای شهری که از آن ها استفاده می شود، از نفوذ بارندگی یا تابش نور خورشید و ورود حشرات و جانوران جلوگیری می کند. همچنین جلوی دید همسایگان و اطرافیان را گرفته و امنیت بیشتری برای افراد داخل ساختمان ایجاد می کند.

چادر برزنتی ضد آب برای پوشش ماشین سنگین

چادرهای ماشین سنگین برای حفاظت از بدنه ماشین و بار آن ها در ابعاد مختلف و با برزنت های مختلف مانند برزنت ترانزیتی و پارچه های کانتینری دوخته می شوند. علت استفاده از این برزنت های ضد آب نیز ساعات زیادی است که این ماشین ها زیر نور آفتاب و با شرایط جوی بد در جاده ها هستند.

مهم تر از آن محصولاتی است که بار زده اند و اگر روی آن ها را نپوشانند، در اثر رطوبت، نور خورشید، باد و گرد و خاک خراب می شوند. از مهمترین ویژگی این چادرها این است که مانند برزنت کامیون و چادرهای تریلی ضد آب باشند.

چادر برزنتی ضد آب

برپایی آلاچیق برزنتی

آلاچیق های برزنتی ضد آب در واقع سقف های کاذب متحرک یا ثابتی هستند که در اشکال مختلف و در مکان هایی مانند رستوران ها و باغ ها ایجاد می شوند. زیبایی آلاچیق ها کوچکترین دلیل برپایی آن ها در جاهای مختلف است. بزرگ ترین دلیل آن ها حفاظت در برابر بارندگی ها و تابش مستقیم نور آفتاب در محیط های سرباز است.

پوشش برزنتی محافظ کولرها

کولرهای گازی و آبی که بیرون از ساختمان و روی پشت بام، یا در تراس و بالکن منازل نگهداری می شوند با گذشت زمان و تابش نور آفتاب و بارش های فصلی مثل برف و باران، زنگ زده و پوسیده شده و به مرور از عمر آن ها کاسته می شود. بهترین کار برای جلوگیری از این خطرات، دوخت روکش های برزنتی برای کولرها است. این روکش ها را از برزنت های ضد آب استفاده کنید. با این کار علاوه بر جلوگیری از موارد ذکر شده، از ورود گرد و خاک به داخل کولرها و آسیب به موتور آن ها جلوگیری می کنید.

پوشش استخر

امروزه با زیاد شدن تعداد استخرهای پیش ساخته پرورش ماهی و استخرهای پلاستیکی کشاورزی ژئوممبران سرباز، بیشتر صاحبان آن ها در اندیشه ایجاد سقف های کاذبی هستند که تبخیر آب در آنها را به حداقل برساند. به همین منظور از پارچه های برزنتی ضد آب برای ایجاد این سایه بان ها استفاده شد. کاربرد دیگر این پارچه ها در استخرهای روباز، تهیه پوشش هایی بر روی استخرها بود که از ورود حشرات و آلودگی ها به داخل آب جلوگیری کند.

پوشش برزنتی ضد آب استخر

چادر برزنتی ضد آب ماشین

استفاده از چادر برای وانت بار و اتومبیل ها تقریبا در تمامی شهرها گسترش پیدا کرده است. پارچه های برزنتی ضد آب و ضد آفتابی که برای دوخت این چادرها به کار می برند باعث می شود از اتومبیل و بار نیسان وانت ها در برابر تغییرات جوی محافظت کند. قیمت پارچه برزنتی ضد آب برای تهیه این روکش ها یکی از ملاک های خرید این پارچه ها می باشد.

چادر مسافرتی برزنتی ضد آب

دوخت انواع چادرهای مسافرتی از مهمترین کاربردهای چادرهای برزنتی ضد آب است. برای تهیه این چادرها بهتر است از پارچه های ضد آب یک یا دو لا نخ استفاده شود که انعطاف بهتری هنگام دوخت داشته باشند. اگرچه پارچه های برزنت شمعی ضد رطوبت بهترین گزینه برای این چادرها هستند اما برای برپایی چادرهای کمپ ها و اردوها، از برزنت های نظامی استفاده می کنند. دلیل آن نیز وسعت زیاد و چند نفره بودن این چادرهاست که اگر پارچه به کار برده شده برای آن ها نازک باشد به سرعت پاره می شوند.

چادر مسافرتی برزنتی ضد آب

قیمت پارچه برزنتی ضد آب

باید به این نکته دقت کنید که تمامی این محصولات قیمت یکسانی ندارند. به طور مثال قیمت برزنت ضد آفتاب و آب، از پارچه هایی که تنها ضد رطوبت هستند بیشتر است. یا نمونه های وارداتی آن ها، از محصولات داخلی بیشتر است. اما به طور کل قیمت چادر برزنتی ضد آب به چند عامل بستگی دارد. از جمله:

مرکز فروش پارچه برزنت ضد آب

تنوع مراکز و فروشگاه های زیادی که به فروش برزنت ضد آب مشغول هستند و تبلیغات گسترده آن ها، به طور قطع برای تمام کسانی که قصد خرید پارچه برزنت را دارند گیج کننده است. برای انتخاب آن ها لازم است صداقت در توضیح مشخصات کالا، قیمت مناسبشان و کیفیت محصولات را در اولویت قرار دهید.

برای این منظور می توانید به فروشگاه اینترنتی الوند مراجعه کرده و نمونه ای از فروشگاهی که تمامی این گزینه ها را دارد ببینید. زیرا این مرکز از معتبرترین مراکز فروش پارچه برزنت در اصفهان است. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنتی ضد آب نیز می توانید با شماره 09138345996 تماس بگیرید.

قیمت برزنت ضد آب

برزنت قطعه ای از مواد است که به گونه ای طراحی شده است که ضد آب یا مقاوم در برابر آب باشد. برزنت ها در طیف وسیعی از تنظیمات برای همه چیز استفاده می شوند، از ایجاد سرپناه از آب و هوای نامساعد گرفته تا محافظت از کفپوش در برابر چکه های رنگ.

بسیاری از فروشگاه‌های سخت‌افزار، سوپر مارکت ها یا کلا شاید همه انسان ها حتما یکبار به برزنت نیاز پیدا کرده اند و همچنین می‌توان متراژهای بزرگی از پارچه برزنتی را خریداری کرد و آنها را به اندازه دلخواه برش داد. قیمت برزنت در طول روزها سال متفاوت است که شما می توانید از کارشناسان گونی الوند لیست قیمت برزنت ضد آب را درخواست نمایید.

قیمت برزنت ضد آب برای استخر

برزنت ضد آب برای استخر، نوعی پارچه سنگین که زمانی برای تامین سرپناه استفاده می شد در گذشته در کشتی‌ها، ملوان‌ها رنگ خود را با قیر می‌پوشانند تا آن را مقاوم و ضدآب کنند، و بر اساس این نیاز ملوانان برزنت ضد آب متولد شد. با گذشت زمان، مواد دیگری نیز برای همین کار مورد استفاده قرار گرفتند و به عنوان برزنت شناخته شدند.

اکثر برزنت های مدرن از مواد مصنوعی مانند پلاستیک ساخته می شوند، زیرا تولید پلاستیک معمولاً ارزان است و به طور طبیعی بدون نیاز به عملیات اضافی ضد آب هستند.

خرید برزنت ضد آب

خرید اینترنتی برزنت ضد آب

یک برزنت معمولی نسبتاً سنگین وزن است و برای مقاومت در برابر بادهای تند و اشیاء معلق در هوا طراحی شده است. اغلب، برزنت ها به صورت بافتی تولید می شوند که باعث درشت شدن آنها در لمس می شود. آنها همچنین معمولاً دارای لبه‌های تقویت‌شده با حلقه ها هستند که به افراد کمک می‌کند طناب را از درون برزنت عبور دهند تا آن را به اشیاء مختلف ببندند. برزنت ها اغلب در رنگ های روشن مانند آبی و نارنجی تولید می شوند که تشخیص آنها را بسیار آسان می کند.

تولید برزنت ضد آب

استفاده کلاسیک از برزنت در کمپینگ است. برزنت‌ها را می‌توان در زیر چادرها قرار داد تا پوشش زمینی ایجاد کنند و افراد می‌توانند در هوای آزاد روی یک برزنت بخوابند. از برزنت برای ساختن سرپناه ها و چادرهای بداهه و یا ایجاد یک منطقه سرپوشیده برای پخت و پز استفاده می شود.

هنگامی که یک سفر کمپینگ شامل شکار می شود، برزنت می تواند مکان خوبی برای پردازش کشتارها باشد، آنها را از خاک دور نگه می دارد و یک فضای کاری مرتب ایجاد می کند. اما بهترین نکته در تولید برزنت برای بار ماشین های سنگین یا هر جایی که نیاز به محافظت از نم و باران باشد، استفاده می شود.

برزنت ضد آب استخر

در اطراف خانه، برزنت ها می توانند انباشته های چوب، تجهیزات کشاورزی و مجموعه ای از چیزهای دیگر را بپوشانند. برزنت ها همچنین می توانند به عنوان یک محافظ اضطراری برای پوشاندن پنجره های شکسته و سقف های آسیب دیده استفاده شوند و تا زمانی که وضعیت برطرف شود از ورود آب به داخل جلوگیری می کند.

برخی از مردم همچنین از برزنت برای مواردی مانند آستر کردن تخت کامیون ها و اتومبیل ها برای حمل وسایل نامرتب مانند گیاهان یا به عنوان پرده برای پروژه های نقاشی استفاده می کنند. اما ما می توانیم از برزنت ها برای ساخت استخرهای کشاورزی یا استخر پرورش ماهی نیز استفاده کنیم.

چادر برزنت ضد آب

بیشتر چادر برزنت ضد آب به گونه‌ای طراحی شده‌اند که اگر به خوبی از آن‌ها مراقبت شود، برای مدت طولانی دوام می‌آورند. با این حال، اگر آنها در تماس با زمین یا برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار گیرند، شروع به شکستن می کنند. افرادی که نگران آسیب هستند ممکن است بخواهند به طور دوره ای برزنت های خود را بررسی کنند تا مطمئن شوند که هنوز در وضعیت خوبی هستند. اگر سوراخ‌های ناشی از سایش ظاهر شوند، می‌توان برزنت‌ها را نیز وصله کرد.

قیمت پارچه برزنتی

پارچه‌های برزنتی که آب از آن‌ها عبور نمی‌کند و همچنین مقاومت بسیاری در برابر نور آفتاب دارند را در اصطلاح، برزنت ضد آب و آفتاب می‌نامند. این نوع پارچه‌ها کاربردهای بسیاری دارند. یکی از مرسوم‌ترین کاربردهای برزنت، استفاده از آن در دوخت چادر ماشین است. از پارچه ضد آفتاب و آب جهت پوشاندن سقف آلاچیق نیز استفاده می‌شود.

این نوع پارچه طول عمر بالایی داشته و علاوه بر آب و آفتاب، در مقابل عواملی چون: برف، باران، تگرگ نیز مقاومت خوبی خواهند داشت. پارچه سایبان برزنتی قادر به ایجاد سایه‌ای دلچسب در مقابل مغازه و فروشگاه‌ها خواهد بود. به همین دلیل پارچه سایبان برزنتی ضد آب نیز دارای محبوبیت بسیاری می‎باشد. برای آشنایی بیشتر با انواع پارچه‌های برزنتی و مصارف گوناگون آن، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

برزنت ضد آب و آفتاب و کاربردهای آن

اگر به دنبال ایجاد فضایی به دور از عواملی مانند: آفتاب، باد و باران هستید، می‌بایست، از پارچه‌های برزنتی استفاده نمایید. همچنین بسیاری از ساختمان سازان در فصل زمستان و پاییز، نیاز به پارچه برزنتی ضد آب دارند، تا مصالح آن‌ها را در برابر برف و باران و حتی سرما محافظت نماید.

ویژگی ضد آب بودن این نوع پارچه‌ها باعث شده از آن در تولید چادرهای مسافرتی نیز استفاده شود. همانطور که میدانید، مقاومت چادر مسافرتی در برابر باد و باران، از اهمیت بسیاری برخوردار است. پارچه‌های برزنتی بهترین گزینه برای تولید چادر مسافرتی می‌باشند. ویژگی‌های منحصر بفرد این نوع پارچه ها، باعث شده حتی یک قطره آب به داخل آن نفوذ نکند.

انواع پارچه‌های ضد آب و برزنتی

در واقع برزنت ضد آب و آفتاب، در انواع مختلفی تولید شده که هرکدام از آن‌ها دارای کاربرد منحصر بفردی است. در این قسمت به ذکر انواع پارچه‌های برزنتی می‌پردازیم.

پارچه‌های ضد آب و آفتاب شامل: پارچه‌های برزنتی، وینیل و پلی استر می‌شوند. در واقع نقطه تمایز این نوع پارچه ها، مواد تشکیل دهنده آن‌ها می‌باشد. هر کدام از موارد ذکر شده دارای خصوصیات و ویژگی‌های منحصر بفردی است که آن‌را برای کاربردی مناسب کرده است. از مهمترین ویژگی‌های این نوع پارچه‌ها میتوان به مقاومت بسیار آن‌ها در برابر یخ زدگی، پارگی اشاره کرد.

پارچه‌های برزنتی نسوز، شمعی، ترانزیتی و بسیاری دیگر، از جمله انواع مختلف پارچه‌های برزنتی است. برای توضیح بیشتر در مورد روش ساخت این نوع پارچه‌ها باید گفت، برزنت ضد آب و آفتاب حاصل ترکیب مواد پلیمری و مواد صنعتی بسیاری است.

قیمت خرید برزنت ضد آب و آفتاب

استفاده از پارچه ضد آب و آفتاب در بیمارستان‌ها

از برزنت ضد آب و آفتاب، در تولید تشک‌های پزشکی نیز استفاده می‌شود. این نوع تشک‌های برزنتی علاوه بر مزایای ذکر شده، دارای خاصیت ضد باکتریایی و ضد لکه‌ای نیز می‌باشند. به این نوع پارچه ها، پارچه‌های پی وی سی نیز گفته می‌شود. پارچه‌های ضد میکروبی به صورتی عمل کرده، که شرایط را برای رشد باکتری فراهم نخواهد کرد. در طول روز تعداد بسیاری بیمار از تشک‌های بیمارستانی استفاده می‌کنند. به همین دلیل بهداشت این پارچه‌ها وعدم جذب آلودگی در آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

استفاده از برزنت ضد آب و آفتاب در محیط‌های ورزشی

استفاده از پارچه‌های برزنتی در محیط‌های ورزشی بسیار مرسوم است. از این نوع پارچه‌ها برای پوشش زمین‌های والیبال، سافت بال، بیسبال و فوتبال استفاده می‌شود. برزنت ضد آب و آفتاب در سالن‌های بدن‌سازی نیز کاربرد بسیاری دارد. از این نوع پارچه‌ها جهت پوشاندن پارکت یا سرامیک کار شده بر روی سطح سالن استفاده می‌شود. از دیگر ویژگی‌های مورد توجه برزنت، مقاومت بالای آن در برابر سوختن و شعله‌ور شدن است. همین موضوع باعث محبوبیت حداکثری پارچه‌های برزنتی شده است. برای اطمینان از وجود تمام این مزایا در برزنت، لازم است قبل از ارائه به بازار، مراحل آزمایشی مختلفی را طی کنند.

از پارچه ضد آب و آفتاب در ساخت استخرهای پرورش ماهی و استخرهای مخصوص امور کشاورزی نیز استفاده می‌شود. همچنین برای ایجاد پوشش بر روی آب استخر نیز از پارچه ضد آفتاب استفاده می‌کنند، که علاوه بر جلوگیری از ورود حشره به آب، از تبخیر آب در طول روز نیز پیشگیری می‌کند.
پارچه‌های برزنتی و کاربرد آن در منزل‌های مسکونی

استفاده از برزنت ضد آب و آفتاب در تراس یا بالکن خانه‌ها بسیار مرسوم است. پارچه‌های برزنتی مقابل تراس یا بالکن نصب شده و محافظ خوبی در برابر سرما، باد، باران و همچنین ورود حشرات مضر است. همچنین این نوع پارچه‌ها در منازل مسکونی از ورود نور خورشید نیز جلوگیری می‌کند. همچنین اشاره به این موضوع ضروری است، استفاده از این پارچه‌ها در خانه ها، فضای امنی ایجاد کرده و باعث می‌شود بالکن شما از دید اطرافیان دور بماند.

استفاده از برزنت ضد آب و آفتاب به عنوان پارچه مبلی

یکی از جذابترین موارد استفاده پارچه‌های ضد آب و آفتاب، بهره گیری از آن به عنوان پارچه مبلی مورد استفاده در فضای باز است. این نوع پارچه‌ها با مقاومت بسیاری که دارند، اجازه نفوذ رطوبت به داخل مبل و صندلی را نداده و به طول عمر بیشتر آن‌ها کمک می‌کند. با سفارش این محصول از مرکزی معتبر، از کیفیت تولید آن مطمئن خواهید بود.

خرید برزنت ضد آب

قیمت خرید برزنت ضد آب و آفتاب، تا حد بسیاری به ابعاد و همچنین کیفیت تولید آن بستگی دارد. این نوع پارچه اکثرا در پهنای ۱۰۰ تا ۲۰۰ سانتی متر تولید شده و دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی می‌باشند. همچنین پارچه‌های برزنتی به صورت‌های مختلفی مانند: رولی، کیلویی و متری به فروش می‌رسند.

برزنت ضد آب و آفتاب، جزء معدود پارچه‌هایی است که علاوه بر صنعت لباس و پوشاک در بسیاری از صنایع دیگر نیز کاربرد دارد. در مرکز فروش پارچه برزنتی ضد آب، انواع پارچه‌های برزنتی، برای استفاده‌های گوناگون وجود دارد. قبل از خرید برزنت ضد آب، می‌بایست هدف خود را را از خرید به خوبی مشخص نموده و بعد از آن به یک مرکز فروش معتبر مراجعه نمایید.

همچنین باید گفت قیمت پارچه برزنتی به ضخامت آن نیز بستگی دارد. برخی از این پارچه‌ها ضخیم‌تر از برخی دیگر تولید می‌شوند. همچنین امکان ضد حریق بودن پارچه برزنتی نیز بر روی قیمت آن تاثیرگذار است.

19 پاسخ
 1. امیر محد فراقی
  امیر محد فراقی می گوید

  سلام سایت خیلی خوبی دارید. سفارش دارم این محصولا. ارسال به زنجان دارید؟

  پاسخ
 2. معصومی
  معصومی می گوید

  سلام من برای درست کردن تشک مبل با پلی اورتان برای فضای باز می خوام ایا برای اون کار مفید هست ؟

  پاسخ
 3. یلدا
  یلدا می گوید

  سلام خسته نباشید قیمت ضد آب و ضد افتاب متری چند و عرض پارچه ها چقدر هست ؟ و برای دوخت کاور پراید چند متر نیاز هست؟

  پاسخ
 4. سیاوش مهیمی
  سیاوش مهیمی می گوید

  سلام
  بنده دو طاقه برزنت ۶ لا باطول وعرض۱۲.۵×۱۵نیاز دارم لطفا فیمت ونحوه سفارش را راهنمائی فرمائید باتشکر

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام وقت بخیر
   لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا مطابق با محل نصب برزنت مورد نظر از لحاظ کیفیت و درجه بندی و نوع دوخت مناسب شما را راهنمایی کنند و در سریعترین زمان ممکن برزنت شما را ارسال نمایند
   شماره کارشناس: 09138345996

   پاسخ
 5. رضائی
  رضائی می گوید

  آیا برای. دیواره کتابخانه‌ای که در پشت‌بام زده‌ام، می‌توان ازین پوشش‌های ضد آفتاب و ضد آب با عمر طولانی استفاده کرد؟ قیمتش متری چنده؟

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   درود و وقت بخیر
   بله هم از این پارچه های درجه یک آن را میتوانید استفاده کنید و هم میتوانید از پارچه FIT ضد آب کره ای استفاده کنید.
   برای قیمت باشماره 09138345996 تماس بگیرید

   پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   درود و عرض ادب
   قیمت برزنت در روزهای مختلف متنوع است اما من برزنت گلشن را که تولید گونی الوند است را به شما پیشنهاد می‌دهم که قیمتی بسیار بسیار مناسبی دارد و از نظر کیفیت با ضمانت فروخته می‌شود.

   پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   درود و روز بخیر
   قیمت برزنت ضد آب متری بسته به نوع کاربری و جنسی که شما انتخاب می کنید متفاوت است لطفا با کارشناسان گونی الوند در ارتباط باشید

   پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   درود و روز بخیر
   قیمت برزنت ضد آب متری بسته به نوع آن متفاوت است اما یک برزنت مرغوب از متری 45 هزار تومان شروع می شود.

   پاسخ
 6. رضایی
  رضایی می گوید

  من واسه ماشینم می‌خوام پارکینگ برزنتی ضدآب و آفتاب نصب کنم قیمتش چطور در میاد تقریباً شبیه کلبه باشه

  پاسخ
 7. ناشناس
  ناشناس می گوید

  سلام‌‌خسته‌نباشید‌شوما‌چادور‌ضداب‌وافتاب‌برای
  کامیونت‌خاور‌می‌دوزید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.