چادر برزنتی وانت نیسان

جابجایی بار با وانت ها مستلزم رعایت اصولی است که باعث حفاظت از بار می شود. یکی از این مواردی که باید در نظر گرفته شود استفاده از چادر برزنت وانت بار برای پوشاندن کابین حمل بار است. چنانچه از این چادرها استفاده نشود محصولاتی که بار زده شده است در اثر مواجهه با شرایط بد جوی از بین می روند و راننده باید خسارت آن ها را تقبل کند. بنابر آنچه گفته شد استفاده از چادر برزنت وانت نیسان ضروری به نظر می رسد. این مقاله از الوند شما را در رابطه با جنس این چادرها و کاربردشان راهنمایی می کند.

قیمت چادر نیسان باری

به طور دقیق نمیتوان گفت که قیمت چادر نیسان باری چقدر است زیرا این موضوع اول از همه بستگی به قیمت برزنت یا گونی fit مصرفی در آن دارد که این انتخاب مشتری است که از چه پارچه‌ای برای نیسان باری خود استفاده کند. در درجه دوم هم اندازه چادر نیسان باری است که قیمت را متفاوت می‌کند.

پوشش استخر با برزنت متری

قیمت چادر برزنتی وانت پیکان

به طور دقیق نمیتوان گفت که قیمت چادر برزنتی وانت پیکان چقدر است زیرا این موضوع اول از همه بستگی به قیمت روز برزنت یا گونی fit مصرفی در آن دارد که این انتخاب مشتری است که از چه پارچه‌ای برای چادر برزنتی وانت پیکان خود استفاده کند. در درجه دوم هم اندازه چادر برزنتی وانت پیکان است که قیمت را متفاوت می‌کند.

لزوم استفاده از چادر برزنت وانت بار

یکی از مشکلات حمل بار با نیسان این است که کابین حمل و نقل وانت مسقف نیست و امکان آسیب به محصولاتی که حمل می شود وجود دارد. حل این مشکل تا چند دهه پیش با کشیدن پلاستیک روی بار امکان پذیر بود. اما پلاستیک ها نیز به دلیل ضخامت کم و نازک بودنشان گزینه مناسبی نبودند. پس از روی کار آمدن پارچه های برزنتی، آن ها به سرعت جایگزین پلاستیک شدند. از این پارچه ها روکش هایی تهیه می شود که این چادرها به وسیله بست و طناب دور تادور کابین را می پوشاند. در ادامه به بیان ویژگی های برزنت در برابر سایر محصولات برای برزنت چادر بار نیسان می پردازیم:

ویژگی پارچه برزنت برای برزنت وانت بار

این پارچه ها ویژگی های زیادی دارند. ما در اینجا به ویژگی های مهم آن ها برای محافظت از محموله های وانت ها اشاره می کنیم:

 • جلوگیری از فساد مواد غذایی: چادر بار نیسان به عنوان محافظی در برابر فاسد شدن مواد غذایی در اثر نور خورشید و گرمای آفتاب عمل می کنند.
 • خراب شدن محصولات در اثر نفوذ آب. برزنت نیسان به دلیل ضد آب بودنش از نفوذ آب به محصولاتی مانند کاغذ و بسته بندی مقوایی محصولات هنگام بارش باران و برف جلوگیری می کند.
 • جلوگیری از نفوذ آلودگی: آلوده شدن مواد غذایی در اثر نفوذ گرد و خاک و آلودگی های محیطی یکی دیگر از عوامل خطرزا برای محموله های وانت است که با چادر برزنتی وانت بر طرف می شود.

ویژگی چادر برزنتی وانت بار

 • جلوگیری از پردتاب شدن محصولات: از بین رفتن کالاها در اثر پرت شدنشان هنگام تصادف به بیرون از کابین از دیگر مشکلاتی است که با این روکش ها می توان از بروز آن جلوگیری کرد.
 • جلوگیری از ورود حشرات و پرندگان: چادر برزنتی وانت از آسیب احتمالی به محصولات در اثر نوک زدن و جای پنجه پرندگان و یا حمله حشرات جلوگیری می کند.

قیمت چادر وانت بار

هر کدام از پارچه های برزنت خصوصیات بارز خود را دارند. به طور مثال پارچه های نسوز به دلیل مقاومت بالایشان در برابر حرارت و شعله های آتش مشهور شده اند. پارچه های برزنت شمعی به خاطر ضد آب بودنشان معروف شده اند. برزنت های ترانزیتی به علت استحکام زیادشان محبوب هستند. به همین دلیل است که برای انتخاب پارچه مناسب چادر برزنت وانت بار باید به دنبال گزینه ای گشت که در درجه اول ضد آب باشد و در کنار آن از استحکام مناسبی نیز برخوردار باشد. برای بررسی و انتخاب آن ها می توانید نسبت به خرید اینترنتی برزنت مناسبتان نیز اقدام کنید. در ادامه به معرفی پارچه های برزنتی که قیمت چادر وانت بار را تعیین کننده است را معرفی می‌کنیم:

برزنت های کانتینری

همان طور که از نام این پارچه ها پیداست، از این پارچه ها بیشتر به عنوان برزنت کامیون و برزنت تریلی استفاده می شود. همین مساله نشان می دهد از این پارچه ها می توان با اطمینان خاطر به عنوان چادر برزنت وانت بار نیز استفاده کرد. پارچه های کانتینری به دلیل استحکام بالا، مقاومت نسبی در برابر آتش و حرارت و ضد آب بودنشان، محافظ مناسبی برای محموله وانت ها محسوب می شوند.

برزنت های کانتینری برای وانت بار

برزنت های شمعی 

این برزنت ها بیشتر به عنوان محافظ کولر های گازی و آبی و برای دوخت انواع چادر مسافرتی به کار می رود. انواع چند لایه این محصولات، به دلیل مقاومت بالایشان در برابر نفوذ آب گزینه مناسبی برای دوخت چادر برزنت وانت بار هستند. از این برزنت ها گاهی روکش هایی تهیه می شود و علاوه بر استفاده از چادر برزنت وانت و برای اطمینان بیشتر، روی محموله کشیده می شود.

قیمت چادر نیسان شمالی

فروشگاه گونی الوند جزء بزرگترین تولیدهای چادر رو بار ضد آب نیسان، پیکان وانت، مزدا ، اریسان ، وانت پراید ، خاور ، ده تن و غیره می‌باشد. به طور کلی چادر ماشین‌ها در دو مدل دوخت می‌شوند

 • دوخت چادر ماشین شمالی
 • دوخت چادر ماشین ترکی دوزی

در هر دو نوع دوخت نوار به صورت 2 ردیفه به همراه حلقه به فاصله نیم متر ارائه می‌شود که شما در صورت نیاز می‌توانید این نوار دوزی چادر و حلقه دوزی چادر را برای خودتان سفارشی کنید.

نکته: سروران گرامی برزنت اصلی فروشگاه الوند صد در صد ضد آب می‌باشد و نیازی به پلاستیک اضافه ندارد❗

قیمت چادر وانت پیکان

قیمت چادر برزنتی وانت بار بستگی به نوع دوخت، جنس پارچه، جنس بست، حلقه و طناب و اندازه آن دارد. قیمت برزنت های شمعی مناسب تر از برزنت کانتینری است. اما اگر وانت ها در مناطقی رفت و آمد می کنند که شرایط جوی نامناسبی دارند بهتر از با پرداخت اضافه قیمتی جزئی، برزنت ماشین سنگین را برای این منظور انتخاب کنند. همچنین باید دقت کنید برای پرداخت هزینه کمتر، از بست و حلقه های بی کیفیت استفاده نکنید. برای اطلاع از قیمت انواع چادر برزنتی نیسان  وانت می توانید با شماره تلفن 09138345996 فروشگاه الوند تماس بگیرید.

قیمت چادر برزنت وانت بار

دوخت سفارشی چادر برزنت وانت بار

با وجود مطالبی که گفته شد و ضرورت استفاده از چادر برزنت وانت بار با مناسب ترین جنس پارچه، دوخت این چادرها نیز بسیار با اهمیت است. اندازه بودن چادر برای کابین وانت، استحکام دوخت و کیفیت حلقه، بست و طناب های آن سه عاملی هستند که به طور مستقیم بر ایمنی محموله همچنین قیمت چادر برزنت نیسان تاثیر می گذارند. فروشگاه الوند چادر برزنت وانت بار را طبق سفارش شما و در ابعاد مختلف تولید می کند.

نمونه کارهای دوخت چادر برزنتی

1 پاسخ
 1. امیر
  امیر می گوید

  سلام برای زمستان و شهر ما که گیلان هست و مدام بارندگی میشه این یه محصول فوق العادست . من ثبت سفارش کردم لطفا چک کنید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.