پارچه برزنت در اصفهان

استفاده از پارچه های برزنت در مناطق مختلف، به دلیل متفاوت بودن نوع فعالیت ها، آب و هوا، شیوه زندگی و حتی نوع ساختمان ها با هم فرق می کند. خرید پارچه برزنت در اصفهان نیز از همین اصول پیروی می کند. علاوه بر اینکه به دلیل وجود کارخانه جات متعدد و مراکز فروش پارچه برزنت در اصفهان، قیمت آن ها نیز نسبت به شهرهای دیگر کشور مناسب تر است. پس از مطالعه مقاله زیر از الوند شما می توانید برای سرمایه گذاری و فروش پارچه های برزنت، راحتی به بررسی محصولاتی که بیشترین کاربرد را در این شهر دارند بپردازید.

کاربرد پارچه برزنت در اصفهان

قبل از بیان کاربردهای مختلف پارچه برزنت در اصفهان و بررسی نیازهای مشاغل و کارخانه جات مختلف، بهتر است ابتدا به بررسی شرایط اقلیمی و جغرافیایی این شهر بپردازیم. شهر اصفهان یکی از شهرهای صنعتی ایران محسوب می شود و به همین دلیل اطراف آن شهرک صنعتی های مختلفی ساخته شده است. علاوه بر این تسلط آب و هوای خشک و کم باران در این شهر باعث می شود اکثر روزهای سال با تابش مستقیم نور آفتاب همراه باشد. کویرهایی که در نزدیکی این شهر وجود دارد، محیط زیبا و آثار باستانی زیاد با جلوه های خاص هنری، رفت و آمد گردشگران داخلی و خارجی و منجمان را به این شهر بیشتر کرده است.

کاربرد پارچه برزنت در اصفهان

اکنون با آگاهی و در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و جغرافیایی اصفهان می توانیم حدس بزنیم که علاوه بر وجود تعداد زیادی از مراکز فروش پارچه برزنت در اصفهان، ارسال به سراسر کشور از این شهر نیز بسیار پر رنگ است. همچنین می توانیم حدس بزنیم خرید پارچه برزنت در اصفهان بیشتر از کدام یک از انواع آن ها صورت می گیرد. اما ما در اینجا به صورت دقیق شما را با کاربردهای مختلف این محصولات در اصفهان آشنا می کنیم:

کاربرد صنعتی پارچه برزنت در اصفهان

کارخانه جات و تولیدی ها و مراکز فروش پارچه برزنت که در اصفهان وجود دارند یکی از مصرف کنندگان پارچه های برزنت نسوز هستند. به همین دلیل هم هست که کارخانه های تولید برزنت در اصفهان، بیشتر به ساخت پارچه های نسوز می پردازند. از این پارچه ها برای موارد زیر استفاده می کنند:

 • محافظی برای انجام عملیات جوشکاری
 • محافظی با مقاومت بالا در برابر حرارت برای دستگاه ها و کوره های بسیار داغ
 • عایق و درزگیری ضد حریق برای کوره ها
 • تولید لباس ها و دستکش های ضد آتش برای حفاظت از بدن کارگران

کاربرد صنعتی پارچه برزنت در اصفهان

مصرف پارچه های برزنت در اصفهان در حمل و نقل

همانطور که می دانید صنعت حمل و نقل، به منظور تهیه روکش های محافظ ماشین سنگین و برزنت تریلی به این محصولات نیاز دارد. فروش پارچه برزنت در اصفهان نیز در صنعت حمل و نقل، برای بر طرف کردن نیازهای زیر است:

برزنت های نانو و برزنت های کانتینری بهترین گزینه برای چادر برزنت در اصفهان هستند. به این دلیل که هم استقامت لازم را دارند و هم چاپ روی این برزنت ها به راحتی امکان پذیر است.

مصرف پارچه های برزنت در اصفهان

استفاده از پارچه برزنت برای سایه بان ها

موقعیت جغرافیایی این شهر و شرایط آب و هوایی گرم و خشک آن باعث شده است در اکثر روزهای سال، تابش نورخورشید به صورت مستقیم باشد. بنابراین از این پارچه ها برای کم کردن شدت نور آفتاب استفاده می شود. به همین منظور از برزنت های ضخیم ضد آب و ضد آفتاب و پارچه های نانو برای موارد زیر استفاده می شود:

پارچه برزنت در اصفهان برای سایه بان ها

صنایع کشاورزی و دامداری

وجود زمین های کشاورزی و دامداری زیاد در اطراف این شهر، یکی دیگر از دلایل تولید برزنت در اصفهان است. کشاورزان و دامداران نیز برای مقاصد مختلف نیاز مبرم به استفاده از برزنت ها دارند. در ادامه به چند نمونه از کاربردهای برزنت ها در کشاورزی و دامداری اشاره می کنیم:

 • ایجاد سایه بان برزنتی برای حفاظت از دام و طیور در برابر آفتاب و تغییر شرایط جوی
 • پوشش استخرهای ذخیره آب کشاورزی برای جلوگیری از ورود حشرات و گرد و خاک
 • حفاظت از محصولات کشاورزی هنگام حمل و نقل و جابجایی آن ها

پارچه های برزنتی که برای این موارد استفاده می شوند شامل برزنت های ضد آب و برزنت ترانزیتی است.

صنایع ساختمان سازی

در اصفهان نیز مانند سایر کلان شهرها سالانه مجتمع های آپارتمانی زیادی ساخته می شوند. بنابراین تولیدی های برزنت در اصفهان باید موارد استفاده این پارچه ها را در صنعت ساختمان سازی نیز در نظر بگیرند. این موارد عبارتند از:

برزنت در اصفهان در ساختمان سازی

 • پوششی برای ساختمان های نیمه ساخت جهت جلوگیری از تابش آفتاب و نفور آب باران
 • ایجاد سقف موقت در پروژه های ساختمانی برای سهولت کار کارگران
 • ایجاد دیوارهای کاذب برای جلوگیری از ورود افراد در پروژه های مختلف شهری

کاربرد برزنت ها در اصفهان در صنعت گردشگری

به دلیل رفت و آمد سالانه گردشگران، ایجاد شرایط راحت برای آن ها و گسترش صنعت گردشگری، امری ضروری است. در پی آن فراهم کردن و فروش تجهیزات گردشگری و کوهنوردی یکی از مواردی است که باید در نظر گرفته شود. از آنجا که این پارچه ها یکی از مناسب ترین منسوجات برای تولید این وسایل هستند، کاربرد پارچه های برزنت در اصفهان نیز برای این منظور بسیار زیاد است. این مصارف عبارتند از:

برای تهیه این تجهیزات بهترین نوع پارچه های برزنت، پارچه های برزنت شمعی و برزنت های نظامی هستند. علاوه بر این به دلیل نزدیکی مراتع دامنه های زاگرس به این شهر، کوچ نشینان نیز پارچه برزنتی چادر عشایری خود را از فروشگاه های این شهر تهیه می کنند و مراکز فروش پارچه های برزنت در اصفهان برای پارچه های چادر عشایری بسیار زیاد است.

برزنت در اصفهان در گردشگری

دوخت انواع چادر برای اتومبیل

کمبود پارکینگ ها، تابش نور مستقیم خورشید و امکان برخورد اشیاء تیز در این شهر یکی از دلایلی است که افراد را مجبور به دوخت چادر برای اتومبیل خود شوند. برای تولید این چادرها قیمت پارچه برزنت در اصفهان از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین بیشتر افراد ترجیح می دهند از برزنت های نازک  و شمعی برای این منظور استفاده کنند. اگر نیاز به دوخت سفارشی این چادرها دارید می توانید با شماره تلفن 09138345996 که مربوط به بهترین مرکز فروش پارچه برزنت در اصفهان است، تماس بگیرید.

تولید و پخش برزنت در اصفهان

همانطور که خواندید میزان تقاضا برای این پارچه ها در اصفهان زیاد است. به همین دلیل است که کارخانه جات و تولیدی ها و مراکز فروش پارچه برزنت متعددی در اصفهان ایجاد شده اند. اکثر این کارخانه ها مجهز به دستگاه های با کیفیت و به روز هستند که همین امر باعث تولید محصولات با کیفیتی شده است. میزان تولید این کارخانه جات مازاد بر نیاز این شهر است. بنابراین تولید کنندگان برزنت در اصفهان می توانند به راحتی نسبت به پخش این پارچه ها به شهرهای دیگر کشور اقدام کنند.

تولید و پخش برزنت در اصفهان

بهترین مرکز فروش پارچه برزنت در اصفهان

در پایان این مقاله فروشگاه الوند را که یکی از بهترین مراکز فروش پارچه برزنت در اصفهان است را به شما معرفی می کنیم. مزایای خرید پارچه برزنتی از این فروشگاه عبارتست از:

 • امکان انتخاب از بین محصولاتی با کیفیت
 • قیمتی مناسب به نسبت سایر فروشگاه ها و مراکز فروش
 • امکان خرید اینترنتی انواع پارچه های برزنتی
 • امکان دوخت انواع چادر برزنتی به صورت سفارشی در ابعاد مورد نیاز شما
 • امکان استفاده از مشاوره متخصصین الوند به وسیله تماس تلفنی با شماره تلفن 09138345996
4 پاسخ
 1. عارف
  عارف می گوید

  سلام و خسته نباشید من به صورت عمده میخام برای شهر کرمان .فروش آنلاین هم دارید

  پاسخ
 2. یونس
  یونس می گوید

  سلام بسیار عالیست
  لطفا فروش این جور محصولات رو بیشتر کنید ممنون از شما و تیم قویتون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.