تولید کننده پارچه برزنتی

کاربردهای مختلف انواع پارچه های برزنت علاوه بر افزایش طرفداران آن، افزایش تولید کننده های پارچه های برزنتی را نیز به همراه داشته است. تا جایی که هر شهر برای خود خیابانی دارد که پر از فروشگاه هایی با نام بورس چادر برزنتی است و انواع تولید کنندگان چادر برزنتی آنجا مشغول به عرضه محصولات خود هستند. در مقاله زیر، کلینیک الوند سعی کرده است در رابطه با چیزی که باعث کیفیت این پارچه ها می شود یعتی کارخانه جات و تولیدی های پارچه برزنتی صحبت کند. از آنجا که پرداختن به این موضوع منجر به انتخاب بهتر می شود به شما نیز پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما باشید:

تولید پارچه های برزنت

تنوع و کاربرد پارچه های برزنت باعث شده است همه جا و در مکان های مختلف این محصولات را ببینیم. آلاچیق های برزنتی سالن های پذیرایی، سایبان های برزنتی، روکش های اتومبیل، پوشش های برزنتی بالکن، چادرهای مسافرتی، چادرهای ماشین سنگین و کیف های برزنتی کاربردهای مهم این پارچه ها هستند که گاهی تولید کننده پارچه برزنتی، نام آن ها را بر روی برزنت ها گذاشته اند.

کارخانجات تولیدی برزنت از مواد مختلفی مانند پلی استر و پنبه، برزنت های ضخیم و مستحکمی تولید می کنند و توسط نمایندگی های مختلف آن ها را به خریداران عرضه می کنند. گاهی نیز بنابر نیاز مشتری این برزنت ها با عنوان برزنت های نازک تولید می شود. گرم و ضخامت این نوع نسبت به برزنت های کلفت کمتر است و به همین خاطر از انعطاف بیشتری نیز برخوردار است.

ولید پارچه های برزنت

تولید کنندگان پارچه برزنتی

پارچه هایی که در حال حاضر در سراسر کشورمان به فروش می رسند تولید شده در ایران و توسط تولیدکننده های چادر برزنتی است. به طور مثال پارچه های تهیه شده در کارخانه های تولید برزنت اصفهان بسیار با کیفیت هستند و قیمت مناسبی نیز دارند و به سرتاسر ایران نیز توزیع می شوند. گرچه محصولات وارداتی نیز طرفداران خود را برای خرید پارچه های برزنت دارند، اما از آنجایی که کیفیت محصولات ایرانی در این زمینه چندان تفاوتی با نوع خارجی آن ها ندارد، باعث شده است چندان به آن ها توجه نشود. کیفیت این محصولات نسبت به نوع کارخانه و تولیدی و نوع دستگاه های آن ها متفاوت است. در ادامه سعی می کنیم به نوع تولید این پارچه های برزنت در هر کدام از این تولیدی ها بپردازیم:

تولید کنندگان پارچه برزنتی

کارخانه تولید پارچه برزنتی

یک تولید کننده پارچه برزنتی ممکن است کارخانه ای بزرگ و مجهزی برای تولید این پارچه ها داشته باشد. به طور معمول در این کارخانجات تولیدی برزنت از دستگاه های پیشرفته و به روزی برای بافت این پارچه ها استفاده می کنند. همچنین اکثر آن ها از با کیفیت ترین مواد برای تولید برزنت ها استفاده می کنند و انواع این پارچه ها مانند برزنت های نسوز، برزنت های شمعی، برزنت های کانتینری و پارچه های ضد آب را در ابعاد مختلف تولید می کنند. فروش آن ها نیز تنها به صورت فروش عمده پارچه های برزنت و به نمایندگان فروش این پارچه ها است. گرچه میزان تولید این کارخانه ها به طور معمول بسیار زیاد است، اما کمتر دیده شده به فروش اینترنتی پارچه های برزنت بپردازند.

کارخانه تولید پارچه برزنتی

تولیدی های چادر برزنتی

تولید کننده های پارچه های برزنتی که تولیدی های کوچک را برای ریسندگی و بافندگی این پارچه ها انتخاب کرده اند، علاوه بر مساحت کمتر، از ماشین ها و دستگاه های ساده تری نیز برای تولید و بافت این محصولات استفاده می کنند. اما با همین تجهیزات کم نیز می توانند به تولید انواع برزنت های سفید یا برزنت های رنگی، با کیفیتی مناسب و در گرم ها و ضخامت های مختلف بپردازند. به شرط آنکه مواد خوبی را به کار ببرند. پارچه های تولید شده در این کارگاه ها، معمولا به صورت برزنت متری و رولی و به صورت عمده و خرده به خریداران عرضه می شود.

تولید کننده پارچه برزنتی نسوز و ضد حریق

نوع تولید پارچه های برزنت نسوز و ضد حریق با سایر پارچه های برزنت متفاوت است. این به دلیل استفاده از موادی مانند فایبر گلاس در تولید این پارچه ها است. به دلیل همین پیچیدگی و تخصصی بودن ساخت آن هاست که تولید کننده های این پارچه های برزنتی از دستگاه های مجهزتر و تخصصی تری برای بافت آن ها استفاده می کنند.

تولید کننده پارچه های برزنتی نانو

در تولید پارچه های برزنت نانو نیز مانند برزنت های نسوز از فناوری به خصوصی به نام فناوری نانو استفاده شده است. حتی می توان گفت تولید کننده های پارچه های برزنتی نانو باید تخصص و دانش خاصی را برای بافت این محصولات داشته باشند. در برخی از موارد نیز در کارخانجات تولید این برزنت ها، پارچه های دیگری تولید نمی شود.

تولید کننده پارچه های برزنتی نانو

تولیدکننده چادر برزنتی

امروزه مفهوم چادرهای برزنتی وسعت پیدا کرده است و منظور از این واژه تنها چادرهای مسافرتی، چادرهای عشایری و چادر کمپ های نظامی نیست. بلکه به تمامی روکش های برزنتی انواع خاور، چادرهای کامیون، روکش محافظ کولر و امثال آن ها، چادر برزنتی گفته می شود. تولید کننده های چادر برزنتی به دو صورت به تولید این محصولات می پردازند.

 • دوخت غیر سفارشی: این نوع دوخت، معمولا با اندازه های یکسان و در تعداد زیاد صورت می گیرد. دوزنده های این چادرها به طور معمول پارچه مناسب را از تولید کننده های پارچه برزنتی تهیه کرده و از آن ها برای دوخت چادر استفاده می کنند. برای این منظور می توانید با شماره تلفن 09138345996 تماس بگیرید.
 • دوخت سفارشی:  اگر به چادرهایی متناسب با محصول خود نیاز دارید می توانید پس از انتخاب پارچه ای مناسب و دلخواهتان، ابعاد مورد نیاز خود را برای دوخت سفارشی چادر به دوزنده های چادرها بدهید تا روکشی کاملا اندازه تحویل شما دهند.

بهترین مرکز فروش و بورس چادر برزنت

بورس چادر برزنتی معمولا به مرکز فروش یا فروشگاهی گفته می شود که انواع مختلفی از این محصولات را در رنگ ها و اندازه های مختلف عرضه می کند. خرید از این مراکز مزایایی دارد که باعث شده است بهترین گزینه برای خرید این پارچه ها باشند. در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

بورس چادر برزنت

 • قیمت پایین تر نسبت به فروشگاه های عادی: به دلیل اینکه به طور معمول خرید خود را به طور مستقیم از تولیدکننده های پارچه برزنت انجام می دهند، می توانند این محصولات را با قیمت مناسب تری به خریداران ارائه دهند.
 • تنوع بالای محصولات: از آنجایی که این مراکز انواع پارچه های برزنت را از تولیدی های برزنت سرتاسر ایران جمع آوری کرده اند، انتخاب شما از بین آن ها راحت تر است.
 • پذیرش سفارش دوخت: اکثر این مراکز فروش دوخت سفارشی انواع چادر و روکش را نیز انجام می دهند. بنابراین ضمن انتخاب پارچه مناسب، دوخت چادرها نیز توسط خودشان انجام داده می شود تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود.
 • ارسال به اقصی نقاط کشور: این مراکز با مجهز بودن به سرویس ارسال مرسولات وسیع، امکان توزیع محصولات به تمامی شهرهای کشور با کمترین هزینه را دارند.

اکنون که متوجه شدیم بهترین گزینه برای تهیه این محصولات بورس چادرهای برزنتی است به شما فروشگاه الوند که یکی از معتبرترین مراکز فروش برزنت در اصفهان است را معرفی می کنیم. این مرکز فروش علاوه بر دارا بودن تمامی خصوصیات ذکر شده، امکان مشورت با متخصصین را برای شما فراهم کرده است. راه های تماس با آن ها نیز سایت فروشگاه یا تماس با شماره تلفن 09138345996 است.

3 پاسخ
 1. حامد یزدانی
  حامد یزدانی می گوید

  سلام من از شهر آذربایجان هستم فروش به صورت غیر حضوری و ارسال هم دارید؟

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام بله ما ارسال به سراسر ایران داریم. اتفاقا مشتریهای خوب و عزیزی هم از آذربایجان داریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.