وبلاگ - آخرین اخبار
توری سایبان پارکینگ

امروزه بسیار در حیاط خانه ها یا پارکینگ پارک ها و فضاهای باز دیده ایم که از توری سایبان پارکینگ برای مسقف کردن این مکان ها استفاده می کنند. در واقع در بسیاری از مواقع توری سایبان ماشین جای انواع برزنت ها را گرفته است. اما اینکه این محصولات برای این منظور مناسب هستند یا نه و نحوه صحیح استفاده از آن ها چگونه است، مطالبی است که در این مقاله از کلینیک الوند به آن ها می پردازیم:

فهرست مطالب

انواع شید گلخانه (توری سایبان)

برای مشاهده انواع شید گلخانه بر روی دکمه کلیک نمایید.

توری سایبان یا شید گلخانه چیست؟

توری های سایبان که به شیدهای گلخانه نیز معروف شده اند توری هایی بافته شده با الیاف پلیمری و پلاستیکی هستند. میزان سایه اندازی این توری های پلاستیکی سایبان باعث شد که افراد به جای خرید برزنت ،انواع گونی های پلاستیکی، برزنت های ضد آب و برزنت های شمعی برای جلوگیری از نفوذ بیش از حد آفتاب به داخل گلخانه ها و آسیب جدیشان به گیاهان توری سایه انداز گلخانه را انتخاب کنند.

اما خرید توری های سایبان به همینجا ختم نمی شود و امروزه میزان جلوگیری از نفوذ آفتاب آن ها باعث شده است کاربردهای مختلفی پیدا کنند و به عنوان توری سایبان پارکینگ، به جای سایبان های برزنتی، روکش های محافظ آب در استخرهای پلاستیکی پرورش ماهی و استخر پلاستیکی کشاورزی با ورق ژئوممبران و چادرهای برزنتی بالکن به کار برده شوند. در ادامه قصد داریم با شما مزایای استفاده از این محصولات را برای سایبان توری ماشین بررسی کنیم:

توری سایبان پارکینگ چیست

قیمت توری سایبان پارکینگ

 

مزایای استفاده از توری سایبان برای پارکینگ

همه ما در مورد تاثیر مخرب تابش مستقیم نور خورشید بر روی بدنه اتومبیل ها می دانیم. اهمیت این مسئله تا جایی بوده است که همه ساله افراد هزینه ای برای تهیه چادرهای اتومبیل، چادر وانت بار، روکش های برزنتی کانتینر و چادرهای خاور می پردازند. چرا که هزینه تعمیر داشبوردهای ترک خورده ماشین و پوسیدگی رنگ آن بسیار زیاد تر است.

یکی از راه های جلوگیری از تابش خورشید به ماشین ها مسقف کردن پارکینگ های خانگی و عمومی است. امروزه در برخی از فضاها از توری سایبان پارکینگ برای این منظور استفاده می کنند. این کار مزایایی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • اولین مزیت استفاده از این محصولات، قیمت شید گلخانه پارکینگ است. چرا که لیست قیمت شید گلخانه (توری سایبان) مناسب آن ها باعث می شود خرید آن ها برای همه اقشار جامعه امکان پذیر باشد.
 • میزان سایه افکنی متفاوت توری های سبز سایبان باعث می شود بتوان از انواع آن ها نسبت به مناطق آب و هوایی متفاوت استفاده کرد.
 • تولید توری های سایبان در ابعاد و متراژهای مختلف و به صورت رولی و متری، استفاده از آن ها را برای افراد راحت تر کرده است.

مزایای استفاده از توری سایبان برای پارکینگ

نصب توری سایبان برای پارکینگ

کدام توری سایبان برای مسقف کردن پارکینگ مناسب است؟

توری های سایبان طبق درصدهای مختلف سایه افکنی تولید می شوند. به طور قطع هرچه این درصد بالاتر باشد، بافت آن ها متراکم تر بوده و میزان سایه ای که ایجاد می کنند و مقاومتشان در برابر نور خورشید بیشتر است.

این مقدار به طور معمول از 40 درصد شروع می شود و تا 90 درصد قابل تولید هستند. اگر چه درصد مورد نیاز برای توری سایبان پارکینگ 90 درصد است، اما این مقدار به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • شهری که در آن زندگی می کنید تاثیر مستقیم در درصد سایه افکنی شیدها دارند. به طور مثال توری سایبان در اصفهان، تهران و مشهد که آفتاب تیزتری دارد باید به نسبت شهرهای شمالی که روزهای ابری زیادی دارند، با درصد بالا انتخاب شوند.
 • میزان وزش باد در سالم ماندن این توری ها و در نتیجه در انتخاب درصد آن ها تاثیر می گذارد. تابش شدید آفتاب در مناطق مختلف باعث از بین رفتن توری های با درصد پایین می شوند.
 • مساحتی که قصد دارید آنجا را با توری ها مسقف کنید نیز در میزان سایه افکنی تاثیر می گذارد. چرا که توری های درصد پایین زمانی که در مساحت های زیاد به کار برده شوند، امکان پارگی بیشتری دارند.

توری سایبان برای مسقف کردن پارکینگ

نصب توری سایبان پارکینگ

نصب توری های سایبان مرحله ای بسیار مهم است. چرا که اگر همه چیز در انتخاب و خرید سایبان توری ماشین خوب پیش برود اما درست و محکم نصب نشوند همه چیز به آسانی خراب می شود و حتی ممکن است توری های خراب و پاره را روی دست شما بگذارد. به همین دلیل لازم است مراحل نصب توری سایبان پارکینگ که در ادامه گفته می شود را به دقت انجام دهید:

 • پس از انتخاب درصد سایه افکنی و تهیه این محصول، ابتدا لازم است بهترین مکان را برای نصب آن ها در نظر بگیرید که هم مکان مناسب برای قرار گرفتن ماشین باشد و هم از نظر نصب خوب باشد.
 • به یاد داشته باشید مکانی که انتخاب کرده اید باید به دور از شعله و اجسام تیز باشد.
 • جای قرار گرفتن گیره های نصب و بندها را با هم اندازه گیری کرده و روی توری و دیوار یا پایه های توری علامت بزنید و پس از آن به دقت آن ها را وصل کنید.
 • طناب و گیره ها را به هم وصل کرده و آرام توری را در جای خود قرار دهید و از محکم بودن آن اطمینان پیدا کنید.

نصب توری سایبان حیاط

تست نمونه توری سایبان پارکینگ

قیمت توری سایبان پارکینگ

قبلا به این اشاره کردیم که قیمت هر متر شید گلخانه (توری سایبان) خیلی بالا نیستند و به راحتی قابل خرید هستند. اما اینکه بتوانیم یک لیست قیمتی از توری های سایبان پارکینگ به شما بدهیم کار مشکلی است. چرا که:

 • کیفیت محصولات هر کدام از تولیدی ها با هم متفاوت است.
 • درصدهای سایه افکنی قیمت های مختلفی نیز دارند.
 • رول های توری شید هر کدام با عرض و طول های مختلفی تولید می شوند.
 • محصولات برندهای مختلف حتی اگر در تمام موارد بالا با هم یکی باشند، باز هم نسبت به نظر صاحبان آن ممکن است تفاوت قیمت کم یا حتی زیادی داشته باشند.
 • اجناس وارداتی در بیشتر مواقع قیمت بالاتری از کالاهای ایرانی دارند.

قیمت توری سایبان پارکینگ

مرکز خرید توری سایبان برای پارکینگ

اگر تصمیم به خرید توری های سایبان برای پارکینگتان را گرفتید سعی کنید مرکز فروشی را انتخاب کنید که بتواند مشاوره خوبی در این زمینه به شما بدهد. علاوه بر این داشتن امکان خرید اینترنتی توری های سبز سایبان و ارسال آن ها به تمامی نقاط کشور نقطه قوتی برای آن ها محسوب می شود که خرید شما را نیز راحت تر می کند.

همچنین این فروشگاه باید بهترین کیفیت محصول را با قیمتی مناسب داشته باشد. طبق آنچه گفته شد بهتر است به فروشگاه الوند سر بزنید تا تمامی نکاتی که در بالا گفته شد را با هم تجربه کنید. برای ارتباط با مشاورین این مرکز نیز می توانید با شماره 09138345996 تماس بگیرید و در مورد قیمت این محصولات نیز اطلاعات کسب کنید.

توری سایبان پارکینگ

خرید توری سایبان پارکینگ

توری سایبان یک محصول مهم برای هر محافظت از خودرو ها از نور خورشید است. توری سایبان محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش را برای خودرو، دام، گیاهان، ماهیان و کلا همه وسایل شما فراهم می کند، تهویه را بهبود می بخشد، نیاز آب را کاهش می دهد، از رنگ خودرو محافظت می کند و به دمای متوسط مکان کمک می کند.

توری سایبان پارکینگ در رنگ ها و درصدهای مختلف موجود است. درصد ذکر شده درصد انتشار نور است. میزان انتشار نور لازم بر اساس خودرو و هوایی است در پارکینگ وجود دارد.

پارچه سایه 50% گزینه ای عالی برای اکثر خودروها است. پارچه سایه 70 درصد ما میزان بهینه انتشار نور را برای خودروهای حساس به نور فراهم می کند.

توری سایبان پارکینگ را می توان به هر ساختاری اضافه کرد. لبه های توری سایبان ما بدون لبه است و به شما این آزادی را می دهد که از محصول ما به هر شکلی که نیاز دارید استفاده کنید. ما کلیپس های شید گلخانه را ارائه می دهیم که به راحتی برای هر برنامه ای نصب می شوند.

 

توری سایبان پارکینگ یک ابزار کاربردی و ضروری برای محافظت از خودرو در مقابل نور شدید آفتاب و بارندگی، برف، تگرگ و … می باشد. افرادی که در خانه‌های ویلایی سکونت دارند، پارکینگ‌های عمومی روباز، پارکینگ‌های روباز فضاهای اداری و … می توانند از انواع توری‌های سایبان پارکینگ استفاده کنند.

داشت‌برد، بدنه و سایر قسمت‌های خودرو به مرور زمان و تحت تاثیر عوامل جوی ممکن است دچار آسیب دیدگی و خرابی شوند. از این رو استفاده از انواع توری‌های محافظ اهمیت بالایی دارد. در گذشته اغلب افراد از پارچه‌های برزنتی به عنوان سایبان استفاده می‌کردند. امروزه انواع توری‌های سایبان با ویژگی‌های مختلفی وارد بازار شده‌اند.

معرفی سایبان توری ماشین ( محافظ تگرگ)

در برخی از مناطق کشور که میزان تگرگ و بارندگی زیاد است باید از توری سایبان ماشین ضد تگرگ استفاده کرد. برای نصب این نوع از توری‌ها ستون‌های کنسولی کافی است. این نوع از توری‌ها نیاز به کابل یا پشتی ندارند.

نحوه ی راه اندازی آن ساده است کافی است ستون‌های روی مرز سایت مورد نظر خود قرار دهید. از این توری‌ها در پارکینگ فرودگاه‌ها، شرکت‌های ساختمانی و … استفاده می‌شود. گوشه‌ها و اتصالات توری ضد تگرگ به نحوی است که احتمال نفوذ آن‌ها وجود ندارد. ستون‌های سبک خرپایی برای جلوگیری از شکستگی سازه‌ی سایبان در اثر باد شدید بسیار موثر هستند. توری‌های سایبان به دو دسته HDPE و شبکه چهارگانه تقسیم می‌شوند.

توری سایبان پارکینگ

قیمت توری سایبان و مزایای انواع توری سایبان ضد تگرگ

برخی از مزایای توری سایبان پارکینگ HDPE عبارتند از:

 • توری سایبان پارکینگ HDPE  دارای سازه‌ی مهندسی می‌باشد.
 • توری HDPE مقاومت بالایی در برابر تگرگ دارد.
 • قیمت توری سایبان حیاط هزینه‌ی خرید اولیه بالایی دارد اما هزینه‌های نگهداری و تعمیرات آن کم است.
 • سایبان توری پلاستیکی از نوارها و رشته‌هایی تولید شده است و دارای رنگ‌های مختلف می‌باشند.

برخی از مزایای توری سایبان پارکینگ شبکه چهارگانه عبارتند از:

 • فرآیند نصب توری‌های چهار گانه بسیار ساده است.
 • توری‌های چهار گانه را می‌توان به آسانی جمع کرد و دوباره آن‌ها را در فضای دیگری برپا کرد.
 • به هنگام برپایی سایبان پارکینگ قیمت توری سایبان شید بسیار پایین است.
 • این نوع از سایبان ها در رنگ‌های سیاه و سفید تولید می‌شوند.

مواد تشکیل دهنده‌ی گونی سایبان

توری سایبان پارکینگ به طور کل از دو نوع ماده پلی‌استر و آلومینیوم ساخته می‌شود. میزان تراکم توری پلاستیکی سایبان و نوع فلزی آن در حدود 30 تا 80 درصد می‌باشد. گونی سایه‌بان از لحاظ بافت به دو مدل تقسیم می‌شود که عبارتند از:

 •  سایبان پلاستیکی ( پلی‌اتیلنی ) برای سایبان پارکینگ بسیار مناسب می‌باشد. پلی اتیلن مقاومت بالایی در برابر تابش نور خورشید، پوسیدگی و باد شدید دارد. سایه‌بان‌های پلی اتیلن به آسانی نصب می‌شوند و در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت بالا و عمر طولانی دارند.
 • سایبان گونی ( پلی‌پروپلین) برای پارکینگ، پاسیو، گلخانه، حیوانات خانگی و … استفاده می‌شود. این نوع از سایه‌بان گرمای زیادی را از خود تولید می‌کند.سایبان پلی پروپیلن نسبت به سایر سایه‌بان‌ها سنگین تر هستند. این سایه‌بان‌ها مقاومت بالایی در برابر تابش نور خورشید دارند. بهتر است برای اتصال لبه‌های توری از چسب استفاده شود. میزان کشسانی سایه‌بان پلی‌پروپلین نسبت به سایر سایه‌بان‌ها بسیار کم است.

قیمت توری سایبان

مراحل نصب و برپایی سایه‌بان پارکینگ

 1. انتخاب جایگاه مناسب برای توری سایبان پارکینگ: در ابتدا باید یک مکان مناسب را در گوشه‌ی حیاط برای برپایی سایه‌بان انتخاب کنید. برای اتصال و استحکام بهتر سایه‌بان باید از چندین نقطه‌ی اتکا استفاده کنیم. به هنگام نصب سایه‌بان سعی کنید در اطراف آن شاخه‌های درختان وجود نداشته باشد زیرا موجب پاره‌گی سایه‌بان می‌شود.
 2. نصب توری به صورت شیب‌دار: نصب شیب‌دار توری سایبان پارکینگ از پوسیدگی توری به علت انباشته شدن آب باران جلوگیری می‌کند. احتمال سوراخ شدگی توری در اثر اصابت با شاخه و برگ درختان کاهش پیدا می‌کند همچنین گرد و غبار کمتری روی سایبان می‌نشیند.
 3. از نصب محکم و اصولی توری اطمینان کامل پیدا کنید.
 4. به طور مداوم اتصالات توری سایبان پارکینگ را چک کنید و در صورت خرابی به سرعت مشکل را رفع کنید. این کار موجب افزایش طول عمر سایبان می‌شود.

نکاتی که در هنگام نصب توری سایبان باید به آن توجه کنید

 • توری سایبان پارکینگ به منظور ایجاد سایه تولید می‌شود به هیچ وجه آن را بالای گودال آتش برپا نکنید زیرا ممکن است آتش بگیرد.
 • انواع توری سایبان را با مواد شوینده‌ی معمولی و دست شست و شو دهید. به هیچ عنوان از ماشین‌های شست و شو و ابزار ساینده استفاده نکنید زیرا عمر توری سایبان کم می‌شود.
 • در زمان‌هایی که طوفان شدیدی رخ می‌دهد و یا در فصل زمستان به سرعت توری سایبان پارکینگ را جمع کنید.

هزینه ها و قیمت گونی سایبان چقدر است؟

قیمت توری سایبان پارکینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

 • قیمت و جنس توری سایبان داخلی و خارجی کاملا متفاوت است علاوه بر این نوسانات ارزی نیز تاثیر مستقیمی بر روی قیمت‌ها دارد.
 • موادی که برای ساخت توری سایبان پارکینگ استفاده می‌شوند نیز از لحاظ کیفیت و کمیت بر روی قیمت نهایی توری سیمی موثر هستند.
 • همان‌طور که می‌دانید توری سایبان پارکینگ براساس میزان سایه افکنی دسته بندی می‌شود. هر چقدر درصد سایه افکنی بیشتر باشد قیمت توری نیز افزایش پیدا می‌کند.
 • متراژ و عرض توری‌های سایبان در قیمت نهایی بسیار تاثیر گذار هستند.
 • توری سایبان پارکینگ نیز مانند تمام محصولات قیمت تک و عمده‌ی متفاوتی دارد.

قیمت گونی سایبان

نحوه‌ی مراقبت و نگهداری از توری سایبان

 1.  سعی کنید محل مورد نظر برای نصب توری سایبان پارکینگ را به طور دقیق اندازه‌گیری کنید زیرا اگر اندازه‌ها کوچکتر باشند ممکن است به علت کشیدگی توری طول عمر آن کاهش پیدا کند یا توری دچار آسیب دیده‌گی شود.
 2. توری‌هایی که به عنوان سایبان گلخانه‌ها و پارکینگ‌ها استفاده می‌شوند باید در مکانی به دور از نور خورشید نگهداری شده باشند.
 3. توری سایبان پارکینگ نباید کنار مواد شیمیایی، آهک، گوگرد و … قرار بگیرد زیرا این مواد موجب تخریب توری می‌شوند.
 4. برای نصب آسان توری سایبان پارکینگ بهتر است از ابزار مناسب، بست و گیره استفاده کنید.
 5. سعی کنید نصب توری سایبان پارکینگ را در ساعات اولیه‌ی روز یا ساعات انتهایی روز که تابش نور خورشید شدید نیست انجام دهید.
 6. به هنگام نصب توری سایه‌بان بر روی گلخانه‌ها بهتر است آن را بر روی پوشش پلاستیکی بیندازید زیرا توری از پوشش پلاستیکی در برابر نور خورشید محافظت می‌کند. پوشش پلاستیکی از سایش و فرسودگی توری ها جلوگیری می‌کند.

توری سایبان پارکینگ

توری سایبان یک متریال پرکاربرد برای ساخت سایبان است که بسیار هم مورد توجه قرار دارد‌. مسلما برای شما هم پیش آمده که در روزهای گرم سال خودرو، گل و گیاه و یا هر چیز دیگری خود را داخل حیاط قرار داده اید و متوجه داغی بیش از حد آن شده اید. علاوه بر مخاطراتی که ممکن است در اثر گرمای بیش از حد ماشیت به وقوع بپیوندند، این موضوع برای سرنشینان نیز آزاردهنده خواهد بود. زیرا تابش مستقیم نور خورشید موجب گرم شدن فضای داخل خودرو می‌شود.

این گرما تا دقایق زیادی حتی پس از روشن کردن خودرو و حرکت دادن آن نیز باقی می‌ماند. به همین جهت بهتر است تا راه حلی برای این مشکل در نظر گرفته شود. یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ خودرو مقابل تابش مستقیم و حرارت بالای خورشید ساخت یک سایبان مناسب است. توری سایبان پارکینگ را می‌توان برای مصارف مختلفی به کار برد. توری‌های سایبان پارکینگ یک جایگزین بسیار باکیفیت و مناسب برای گونی های پلاستیکی و سایر متریال محسوب می‌شوند. از توری‌های سایبان می‌توان در گلخانه‌ها، پارکینگ‌ها، استخرهای پرورش آبزیان، سایبان پشت بام‌ها و… استفاده کرد.

توری سبز سایبان

مزیت‌های استفاده از توری سایبان

توری سایبان پارکینگ همان‌طور که از نام آن پیداست در نقش یک سایه انداز برای محیط عمل می‌کند. توری سایبان پارکینگ اگر برای سایه انداختن روی خودروها استفاده شود، موجب حفظ سلامت خودرو می‌شود‌. گاهی اوقات گرمای بیش از اندازه می‌تواند منجر به بروز حوادثی مثل آتش سوزی در پارکینگ‌ها شود. با نصب توری پارکینگ دیگر چنین خطراتی خودروی شما را تهدید نمی‌کنند‌. در واقع این توری‌ها شرایط جوی را تحت کنترل خود قرار می‌دهند و خاصیت خنک کنندگی نیز دارند. این توری‌ها در فضاهای دیگر مثل گلخانه، استخر و… باعث حفاظت از محصولات، گیاهان و… می‌شوند.

توری‌ سایبان باعث تعریق گیاهان شده و از این طریق میزان رطوبت لازم را تامین می‌کند. توری‌های سایبان در پشت بام‌ها هم به کار می‌روند‌. پشت بام‌های غیرمسقف مستقیما در معرض تابش نور خورشید قرار دارند. به همین جهت در روزهای گرم سال امکان استفاده از پشت بام عملا فراهم نیست. اما توری سایبان می‌تواند این مشکل را حل کند. با نصب توری سایبان از محیط پشت بام خود برای دورهمی، طبخ غذا و… نهایت بهره را ببرید‌‌.

مزیت‌های استفاده از توری سایبان

استفاده از توری سایبان در گلخانه

کاربردهای توری سایبان پارکینگ متعدد است و در این قسمت به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. یکی از محل‌های کاربرد این توری‌ها، گلخانه‌ است. توری‌های سایبان باعث سایه اندازی بر روی گیاهان گلخانه می‌شوند. هم‌چنین تاثیر بسزایی در کاهش دمای گلخانه دارند.

با نصب توری سایبان، گیاهان در مقابل تابش اشعه مضر خورشید مورد حفاظت قرار می‌گیرند. بعلاوه با پایین آمدن تبخیر سطحی آب، میزان مصرف آب هم کاهش پیدا می‌کند‌. این توری‌ها به قدری منعطف هستند که استفاده و نصب آن‌ها به آسانی انجام می‌شود. توری‌ها در کیفیت‌های مختلفی قابل تهیه هستند. برخی از توری‌های سایبان مقاومت بسیار مناسبی در برابر اشعه فرابنفش دارند.

توری‌های سایبان می‌توانند مابین ۳۰ الی ۹۰ درصد سایه اندازی داشته باشند. مشتری با توجه به نوع گیاهان و شرایط لازم برای رشد آن‌ها می‌تواند توری متناسب با نیازهای گلخانه خود را تهیه نماید.

توری سایبان مناسب برای گلخانه رنج قیمتی متفاوتی دارد. قیمت این توری‌ها بستگی به وزن توری سایبان، درصد سایه اندازی، متراژ و… دارد. توری‌ها را می‌توان به صورت متری یا رول کامل تهیه نمود. جنس توری سایبان مناسب برای گلخانه نیز دارای تنوع است.

یکی از پرکاربردترین توری‌های سایبان که برای گلخانه مورد استفاده قرار می‌گیرند، توری‌های از جنس پروپیلن هستند. این توری‌ها در نهایت سهولت نصب می‌شوند و عمر مفید بالایی نیز دارند. به همین جهت یکی از گزینه‌های مقرون به صرفه و بادوام محسوب می‌شوند‌. توری‌های سایبان از جنس پلی اتیلن هم می‌توانند باشند.

توری‌های از جنس پلی اتیلن نیز کشش و انعطاف پذیری خیلی خوبی دارند و در برابر پارگی هم مقاوم هستند‌. به آسانی تغییر شکل نمی‌دهند و باعث کاهش سرعت باد و تابش گرما می‌شوند. در برابر شست و شو نیز دچار آسیب نمی‌شوند‌. این توری‌ها هم به راحتی نصب می‌شوند و بادوام هستند.

استفاده از توری سایبان

نصب توری سایبان پارکینگ

نصب توری سایبان پارکینگ کار سختی نیست. در ابتدا باید یک توری باکیفیت برای نصب تهیه نمایید. حین خرید می‌توانید از کارشناسان فروش کمک بگیرید تا در خصوص ابعاد، متریال و… شما را راهنمایی کنند. در گام بعدی باید محل مناسبی برای نصب توری در نظر بگیرید.

منظور از مناسب بودن محل این است که دور از اجسام برنده و شعله آتش باشد. زیرا در غیر این صورت ممکن است خطر پارگی توری یا حتی آتش سوزی وجود داشته باشد. زمانی که می‌خواهید نسبت به نصب توری اقدام نمایید جای قرار گرفتن بندها و گیره‌ها را معین نمایید. در گام بعدی با دقت کافی توری سایبان پارکینگ را روی پایه‌ها نصب کنید. این مهم ترین مرحله در نصب توری تلقی می‌شود.

پس از انجام گام‌های قبلی باید گیره ها و طناب‌ها را به همدیگر وصل کنید تا توری در جای مناسب خود قرار گیرد. در انتهای کار مجددا محکم بودن پایه‌های توری و طناب‌ها را چک کنید.

نصب توری سایبان پارکینگ

نکاتی برای خرید توری سایبان

برای خرید توری سایبان پارکینگ و انتخاب میزان ضخامت آن، نکاتی را باید در نظر بگیرید. به این منظور لازم است به شرایط آب و هوایی منطقه‌ای که در آن سکونت دارید توجه کنید. برخی از مناطق کشور تابش آفتاب بسیار شدید و مضری دارند. در شهرهای شمالی هم میزان بارندگی و رطوبت هوا زیاد است. با توجه به این که توری سایبان را برای کدام منطقه مورد استفاده قرار می‌دهید، خرید خود را انجام دهید.

برای انتخاب توری سایبان پارکینگ میزان سایه افکنی سایبان با ضخامت آن ارتباط مستقیم دارد. علاوه بر تابش خورشید و گرما باید میزان وزش باد در محیط را هم در نظر بگیرید. برای اینکه سایبان در اثر وزش باد دچار آسیب نشود، از توری مقاوم‌تری استفاده کنید. با خرید توری سایبان پارکینگ به ارزان‌ترین شکل ممکن یک محافظ مقاوم در برابر باد، باران و تابش نور و گرما خواهید داشت.

نور شدید ممکن است موجب ترک خوردن بدنه خودروی شما شود‌. اما با خرید توری سایبان این امکان را دارید که از تجهیزات مختلف خودروی خود به راحتی محافظت کنید.

نکاتی برای خرید توری سایبان

خلاصه

یکی از انواع متریال پرکاربرد برای ساخت سایبان توری سایبان پارکینگ است. توری‌های سایبان پارکینگ مزیت‌های زیادی دارند. استفاده از این توری‌ها موجب حفاظت خودروی شما در برابر تابش مستقیم نور و گرمای خورشید می‌شود. این توری‌ها در گلخانه‌ها، پارکینگ‌ها، استخرهای پرورش ماهی، سایبان پشت بام‌ها و… نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هنگام خرید توری سایبان باید به ضخامت آن توجه ویژه داشته باشید. این موضوع وابسته به نوع مصرف شما و آب و هوای منطقه‌ای است که می‌خواهید توری را در آن به کار ببرید. معمولا در شهرهای شمالی کشور که میزان بارش باران و وزش باد بیشتر است باید از توری‌هایی که ضخامت بیشتری دارند استفاده کرد.

با نصب توری سایبان پارکینگ از ترک خوردن بدنه خودروی خود در اثر تابش شدید نور خورشید پیشگیری کنید. توری سایبان با کمترین هزینه ممکن یک محل امن برای پارک خودروی شما فراهم می‌کند. برای اطلاع از قیمت توری سایبان با کارشناسان ما در تماس باشید.

18 پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا جهت اطلاع از قیمت ها با شماره تماس بگیرید، زیرا قیمت ها به روز هستند اما امروز 22 اردیبهشت 1400 قیمت هر متر مربع شید 12هزار تومان است

   پاسخ
 1. الهام
  الهام می گوید

  سلام وقت بخیر، امکانش هست راهنمایی بفرمایید که من برای ایجاد نیم سایه برای گلدان‌هایی که در پشت بام نگهداری میکنم چه نوع توری میتونم بگیرم و قیمتش چطور محاسبه میشه؟؟

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام وقت شما هم بخیر
   برای ایجاد نیم سایه می توانید از شید سایبان با میزان سایه اندازی 50% استفاده کنید.
   قیمت ها به روز می باشد اما شید با کیفیت عالی که حداقل 5 تا 10 سال به شما کار بدهد هر متر مربعش بدون دوخت 12 هزار تومان است و همه عرض های زوج را تا 10 دارد. مثلا اگر شما برای یک گلخانه 2*2 توری لازم داشته باشید 4متر شید لازم دارید.

   پاسخ
 2. هادی
  هادی می گوید

  سلام
  من برای پارکینگ لازم دارم باید توری چند درصد بگیرم و اینکه گفتین قیمت بدون دوخت هست یعنی چی

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام بستگی به کارخانه و عمر کارکرد شید انتخابی دارد که قیمتی متفاوت دارد لطفا جهت اطلاع از قیمت با شماره 09138345996 تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 3. Bagher
  Bagher می گوید

  سلام وقت بخیر. من اهواز زندگی میکنم. شیدی میخواستم که سایه اندازش بالاترین باشه و نزدیک ۱۴ متر میخوام. با دوخت و حلقه متری چقدر درمیاد بصورت تقریبی.

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام وقت بخیر
   بیشترین میزان سایه انداز شید 80 درصد است که بسته به نوع دوخت و شید قیمت نیز متفاوت است لطفا جهت اطلاع از قیمت با شما ره 09138345996 تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 4. مهدی ب
  مهدی ب می گوید

  سلام
  آیاهمراه با دوردوخت امکان نواردوزی داخل قطعه هم جهت استقامت بیشتر هنگام وزش باد امکان پذیر است؟
  من نیاز به دو قطعه 6*6متری دارم
  با تشکر

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام بله
   این کیفیت دوخت را نشان میدهد که دوخت از داخل باشد که نواره در مقابل نور خورشید از بین نرود اما قیمت دوخت آن نسبت به دوخت معمولی کمی بیشتر است
   برای سفارش با شماره 09138345996 تماس خاصل نمایید

   پاسخ
 5. امیری
  امیری می گوید

  سلام فروش فقط عمده دارین یا جزئی هم میتونیم خرید کنیم من واسه پارکینگ ۴×۶ لازم دارم ۸۰ درصد هزینه با دوخت و بدون دوخت چقد میشه ممنون

  پاسخ
 6. مرادی
  مرادی می گوید

  سلام من از اون توری سایبان که در فیلم اول گذاشتین و راه راهه میخوام سفارش بدم چکار کنم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.