خرید اینترنتی توری سایبان

امروزه همزمان با گسترش خدمات آنلاین و خرید و فروش های اینترنتی کالاها، خرید اینترنتی توری سایبان و شید گلخانه ای نیز روز به روز گسترش پیدا کرده است. همراه با بالا رفتن تقاضا برای خرید اینترنتی شید گلخانه ای، تعداد فروشگاه های آنلاین شیدها نیز روز به روز در حال زیاد شدن است. اما اینکه هنگام خرید آن ها باید به چه نکاتی دقت کنید و بهترین مرکز خرید اینترنتی این محصولات کدام است را در این مقاله از کلینیک الوند توضیح خواهیم داد.

مزایای خرید اینترنتی توری سایبان و شید گلخانه

شیدهای گلخانه جزء سایبان هایی محسوب می شوند که بیشتر برای مسقف کردن گلخانه ها و به عنوان حفاظی برای گیاهان در برابر آفتاب و نور خورشید و حجوم حیوانات استفاده می شوند. مزیت آن ها نسبت به پارچه های دیگر به خصوص پارچه های برزنتی این است که جلوی نور را به طور کامل نمی گیرند و با نصب آن ها امکان رد و بدل شدن هوا نیز به طور کامل وجود دارد. اما کابردهای بسیار آن ها مانند سقف کاذب پارکینگ ها و حفاظ تراس ها باعث افزایش درخواست خرید آن ها شده است. در نتیجه میزان تولید شیدها در رنگ ها و انواع مختلف نیز در کارخانه ها و تولیدی های بزرگ افزایش یافته است.

مزایای خرید اینترنتی توری سایبان

بنابراین در ابتدا اجازه دهید ویژگی های خرید اینترنتی توری های سایبان و شیدهای گلخانه را بازگو کنیم تا به کسانی که برای خرید توری های سایبان در حال انتخاب بین خرید حضوری و خرید آنلاین هستند کمکی کرده باشیم. درست است که هنوز بسیاری از افرادی که قصد خرید کالایی را دارند، دوست دارند از روش سنتی استفاده کنند و به روش های جدید اعتمادی ندارند، اما ما در اینجا نمونه هایی از مزایای خرید آنلاین شیدها را بیان می کنیم:

 • با خرید آنلاین، زمانی که صرف انتخاب شیدها و سر زدن به مغازه های مختلف می کنید را ذخیره کرده اید.
 • با سر زدن به مراکز فروش اینترنتی شیدهای گلخانه ای، امکان مقایسه دقیق تر مدل ها، رنگ ها و قیمت های مختلف این محصولات را پیدا می کنید.
 • با خرید اینترنتی از تولیدکنندگان اصلی، می توانید این محصولات را ارزان تر از زمانی بخرید که فروشگاه های واسطه را برای خرید انتخاب می کنید.
 • هنگام خرید از یک فروشگاه اینترنتی، هزینه ای که باید برای رفت و آمد و سر زدن به فروشگاه های مختلف پرداخت کنید را ذخیره کرده اید.
 • با خرید از فروشگاه های اینترنتی از تحمل ترافیک و خستگی راه هنگام سر زدن به فروشگاه ها نیز در امان هستید.

مزایای خرید اینترنتی توری سبز سایبان

نکات مهم هنگام خرید اینترنتی توری سایبان

در بالا با مزایای انتخاب مراکز فروش اینترنتی برای خرید شیدهای گلخانه ای آشنا شدید. اما به دلیل اینکه هر کاری قوانین خود را دارد، برای خرید اینترنتی توری های سایبان نیز ملزم به رعایت موارد مهمی هستید. اگر این نکات را نادیده بگیرید امکان ضرر کردن هنگام تهیه این محصولات برای شما زیاد است. نکاتی که باید هنگام خرید آنلاین شیدهای گلخانه ای به آن ها دقت کنید عبارتند از:

 • توری های سایبان هر کدام درصد سایه افکنی متفاوتی دارند که برای نصب شیدها در مکان های مختلف و بالطبع هنگام خرید آنلاینشان باید به این میزان دقت کنید.
 • عرض این توری های سایبان با هم متفاوت است. هنگام محاسبه مقدار مورد نیازتان از آن ها، باید به عرض نوشته شده در توضیح محصولات دقت کنید و سپس اقدام به خرید طول مورد نیاز بکنید.
 • به اعتبار مرکز فروش اینترنتی توری های سایبان دقت کنید. با این کار از ارسال محصولات اطمینان بیشتری خواهید داشت.

نکات مهم خرید اینترنتی توری سایبان

فروشگاه معتبر برای خرید اینترنتی توری سایبان

همانطور که در بالا گفته شد انتخاب شید گلخانه ای مناسب با درصد سایه افکنی مورد نیاز شما و عرض دلخواه توری برای شما در کنار پیدا کردن فروشگاهی معتبر بسیار مهم است. اگر فروشگاه الوند را برای خرید اینترنتی توری سایبان و شید گلخانه انتخاب کنید، علاوه بر اطمینان از کیفیت محصولات و تضمین ارسال کالا، می توانید با شماره تلفن 09138345996 تماس گرفته و با مشاورین این مرکز جهت انتخاب کالای مناسب خودتان صحبت کنید. این فروشگاه یکی از مراکز فروش معتبر توری سایبان در اصفهان است که محصولات خود را به سرتاسر ایران نیز ارسال می کند. مراحل خرید آنلاین این محصولات نیز به شرح زیر می باشد:

فروشگاه معتبر برای خرید اینترنتی توری سایبان

 • مراجعه به سایت کلینیک الوند و انتخاب محصول بر اساس درصد سایه افکنی و رنگ مورد نیاز.
 • تماس با فروشگاه و درخواست خرید اینترنتی شید گلخانه ای یا مشاوره با متخصصان در زمینه محاسبه متراژ مورد نیاز و درصد سایه افکنی.
 • دریافت پیش فاکتور خرید جهت اطلاع دقیق از هزینه ای که باید بپردازید.
 • پرداخت هزینه از طریق تمامی عابر بانک ها یا نرم افزارهای بانکی به صورت اینترنتی.
 • ارسال فیش بانکی از طریق یکی از شبکه های مجازی.
 • تکمیل اطلاعات ارسال مانند آدرس دقیق و کدپستی.
 • دریافت کالا درب منزل در سر تا سر کشور و دریافت و تایید فاکتور نهایی خرید کالا.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.