وبلاگ - آخرین اخبار
چادر برزنتی خاوری

یکی از مشاغلی که از استفاده کنندگان ثابت پارچه های برزنت هستند رانندگان ماشین سنگین و شرکت های حمل و نقل با تریلی ها هستند. صاحبان این مشاغل از این پارچه ها برای دوخت چادر برزنتی خاوری و استفاده از آن ها به عنوان روکش استفاده می کنند. این چادرهای برزنتی خاور که مسقف هستند کاربردها و مزایای زیادی برای آن ها به همراه دارد. اگر می خواهید بیشتر در مورد این مزایا بدانید و با نوع برزنت این چادرها آشنا شوید با مطالعه ادامه این مقاله از کلینیک الوند با ما همراه باشید.

انواع چادر برزنتی خاور

منظور از چادر برزنتی خاوری روکش هایی است که برای پوشش کابین ماشین های سنگین و کامیون استفاده می شود. این چادرها انواع مختلف دارند که بر اساس نوع این ماشین ها و کاربردهایشان دوخته شده و به کار برده می شوند. همانطور که می دانید از انواع ماشین های سنگین برای حمل بار استفاده می شود. این ماشین ها گاهی خود دارای کابین هایی هستند که مسقف است و به طور کامل از محصولات حفاظت می کند. از این نوع بیشتر برای جابجایی مواد غذایی که فاسد می شوند استفاده می شود.

گاهی نیز این ماشین ها مسقف نبوده و روی آن باز است. آن ها نیز برای جابجایی و حمل و نقل موادی که بسته بندی شده اند به کار برده می شوند. اما باید بدانید استفاده از چادرهای برزنتی خاور، که از آن ها با نام های برزنت ماشین سنگین نیز یاد می شود، برای تمامی آن ها ضرورت دارد. بنابر آنچه گفته شد می توان این چادرها را به دو نوع زیر تقسیم کرد:

انواع چادر برزنتی خاوری

  • روکش بار: این نوع از چادرها که به چادر برزنت کامیون نیز معروف هستند، به عنوان پوششی بر روی بار ماشین های سنگین و خاورها قرار داده می شوند. این محصولات ممکن است کاملا ساده یا به تجهیز شده با قالب ها، حلقه ها و طناب های اتصال دوخته شوند.
  • چادر کابین ترانزیت: این چادرها به طور کامل دور تا دور کابین و محل تعبیه بار را می گیرند. به این چادرهای خاور مسقف، چادر برزنتی تریلی، یا چادر برزنتی ترانزیتی نیز می گویند.

کاربردهای چادر برزنتی خاوری

تا اینجا در مورد انواع این چادرها و انواع آن ها آشنا شدیم. اما هنوز نمی دانیم چه لزومی دارد که از یک چادر برزنتی خاور استفاده کنیم. اگر می خواهید بدانید چه لزومی دارد که صاحبان خاور و ماشین سنگین هزینه ای را برای دوخت و تهیه این چادرها بپردازند، با ادامه این نوشته با ما همراه باشید:

 

کاربردهای چادر برزنتی خاوری

  • حفاظت از بدنه ماشین در برابر نور خورشید و باران و پوسیدگی آن.
  • جلوگیری از خراب شدن بار در اثر بارش باران و نفوذ آب به داخل بسته ها.
  • مانعی برای تابش نور مستقیم آفتاب و فاسد شدن و آسیب دیدن اجناس.
  • جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و آلودگی ها به داخل کابین و خراب شدن محصولات داخل آن.
  • مقابله با دسترسی حشرات، پرندگان و حیوانات به محصولاتی که حمل می شود.

خصوصیات یک چادر برزنتی خاوری مناسب

با نگاه به این چادرهای برزنتی خاوری در جاده ها و خیابان ها به نظر می آید پیچیدگی زیادی در تهیه آن ها وجود نداشته باشد. این محصولات به نظر روکش های ساده ای هستند که از هرجایی و با هر جنسی تهیه می شوند. اما این ظاهر قضیه است. ملاک های زیادی برای آن ها وجود دارد که اگر رعایت نشوند ضررهای مالی زیادی را به گردن خریداران آن می اندازد. با ما همراه باشید تا با آن ها آشنا شوید.

خصوصیات چادر برزنتی خاوری

امکان چاپ بر روی پارچه ها

به دلیل لزوم چاپ تبلیغات و نام شرکت و نحوه تماس با آن، بهتر است برای دوخت چادر برزنتی خاوری از پارچه هایی استفاده شود که عملیات چاپ بر روی آن راحت باشد. به دلیل امکان چاپ روی برزنت ها، می توان با خیال راحت برای دوخت و تهیه این محصولات، از آن ها استفاده کرد. برای مشاهده لیست قیمت برزنت بر روی لینک کلیک نمایید.

نوع دوخت چادر برزنتی خاوری

به دلیل استفاده طولانی مدت از این چادرها لازم است دوخت آن ها بسیار محکم باشد. همچنین چادر برزنتی خاوری باید کاملا اندازه کابین ماشین دوخته شود. علاوه بر آن تجهیزاتی که به آن وصل می شوند نیز باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند. به همین دلیل است که بهترین نوع چادر برزنتی خاور به صورت سفارشی دوخته می شوند. با تماس با شماره 09138345996 که متعلق به کلینیک الوند است می توانید اقدام به سفارش دوخت انواع این چادرها در سراسر کشور کنید. این مرکز بهترین فروشگاه برزنت در اصفهان است که محصولاتش را به تمام شهرهای ایران ارسال می کند.

دوخت چادرهای خاوری

پارچه به کار برده شده در دوخت چادر برزنتی خاوری

ابتدا به شما بگوییم که به طور صد در صد از پارچه های برزنت به جای پلی استر برای تهیه این چادرها استفاده کنید. انواع مختلف این پارچه ها باعث می شود حتی ندانیم از برزنت سبک باید برای تهیه آن ها استفاده کرد یا برزنت ضخیم. اما ما در اینجا پارچه های برزنتی را معرفی می کنیم که گزینه خوبی برای دوخت چادر برزنتی خاوری هستند:

  • برزنت های نانو، بهترین نوع برزنت های ضد آب و ضد آفتاب هستند. به همین دلیل گزینه خوبی برای دوخت این چادرها می باشند.
  • برزنت های نظامی سال هاست به دلیل مقاومت بالایی که دارند برای دوخت چادرهای برزنتی خاوری ماشین های سنگین نظامی به کار برده می شوند.
  • اهمیت این چادرها باعث شد انواعی از برزنت ها با نام برزنت کانتینری تولید شود. قیمت چادر برزنتی خاوری که با این پارچه ها تهیه می شود بسیار مناسب است.

پارچه برای دوخت چادر خاوری

سفارش چادر برزنتی خاور

همانطور که گفته شد یک چادر مناسب، باید تمام نیازهای شما را برآورده کند. همچنین نکته دیگری که مورد توجه استفاده کنندگان آن است، قیمت چادر برزنتی خاور است. اگر می خواهید برای تهیه این محصولات، به صورت اینترنتی پارچه برزنت بخرید، بهتر است سراغ مراکزی بروید که خودشان به صورت سفارشی به دوخت و تهیه این پارچه ها مشغول باشند. با اینکار در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده اید. اگر به سراغ فروشگاه الوند می روید می توانید مطمئن باشید که علاوه بر خرید برزنت با مناسب ترین قیمت، محصولی با کیفیت نیز دریافت می کنید. علاوه بر آن می توانید از سراسر ایران با شماره تلفن 09138345996 تماس گرفته و نسبت به سفارش دوخت چادر مناسب برای ماشین خود اقدام کنید.

سفارش دوخت چادر برزنتی خاور

چادرهای سفارشی فروشگاه گونی الوند جشن نوآوری و تنوع هستند که برای روی بار ماشین های سنگین، خاور، نیسان و دیگر ماشین ها یا به صورت اتاقکی توسط کسانی که علاقه یا حرفه آنها را به مناطق بیابانی منتقل می کند، استفاده می شود. برای سفارش دوخت چادر خاور خود از بهترین مرکز فروش برزنت با ما تماس بگیرید.

چادر برزنتی خاور اصفهان

شرکت گونی الوند به دلیل طراحی های متمایز چادر برزنتی خاور خود که در جهت رضایت مطلق مشتری است، شناخته شده است. چادرهای ما که در پاسخ به نیاز محافظت از بار کاربران ساخته شده اند، یک تجربه عالی حمل بار بدون استرس از بین رفتن محصول مردم ارائه می دهند. محصولات ما بطور هدفمند ساخته شده اند تا تقریباً در هر شرایط آب و هوایی و زمینی به خوبی عمل کنند. خدمه تکنسین ها و مشاوران سایت ما به شما کمک می کنند تا طرح هایی مطابق با استانداردهای بین المللی ایجاد کنید.

چادر برزنتی خاور اصل

انعطاف‌پذیری چادر برزنتی خاور اصل، فرصتی برای خلاقیت و آزمایش با معماری چادرهای لوکس است. ما از این استفاده می کنیم تا طرح های فردی و متناسب را ایجاد کنیم که اولویت های دوگانه جذابیت زیبایی شناختی و ارزش سودمندی ما را حفظ کند.

چادر برزنتی خاور خرید اینترنتی

به عنوان سازندگان مسئول چادر، ما به شدت از اصول و روش‌های استاندارد پیروی می‌کنیم تا از کمترین تأثیرات منفی بر بار افراد اطمینان حاصل کنیم،  ما از تغییر جهانی به سوی زندگی سبزتر استقبال می کنیم و از گرایش به سمت زندگی چادری مجلل با ترکیب راه حل های سبز به جای آهن یا فولاد که قابل بازیافت نیستند، حمایت قوی داریم.  برای خرید اینترنتی چادر برزنتی خاور خود در واتساپ به ما پیام دهید.

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.