وبلاگ - آخرین اخبار
چادر برزنتی خاوری

یکی از مشاغلی که از استفاده کنندگان ثابت پارچه های برزنت هستند رانندگان ماشین سنگین و شرکت های حمل و نقل با تریلی ها هستند. صاحبان این مشاغل از این پارچه ها برای دوخت چادر برزنتی خاوری و استفاده از آن ها به عنوان روکش استفاده می کنند. این چادرهای برزنتی خاور که مسقف هستند کاربردها و مزایای زیادی برای آن ها به همراه دارد. اگر می خواهید بیشتر در مورد این مزایا بدانید و با نوع برزنت این چادرها آشنا شوید با مطالعه ادامه این مقاله از کلینیک الوند با ما همراه باشید.

انواع برزنت

برای مشاهده انواع برزنت و قیمت‌های آن بر روی دکمه کلیک نمایید.

انواع چادر برزنتی خاور

منظور از چادر برزنتی خاوری روکش هایی است که برای پوشش کابین ماشین های سنگین و کامیون استفاده می شود. این چادرها انواع مختلف دارند که بر اساس نوع این ماشین ها و کاربردهایشان دوخته شده و به کار برده می شوند. همانطور که می دانید از انواع ماشین های سنگین برای حمل بار استفاده می شود. این ماشین ها گاهی خود دارای کابین هایی هستند که مسقف است و به طور کامل از محصولات حفاظت می کند. از این نوع بیشتر برای جابجایی مواد غذایی که فاسد می شوند استفاده می شود.

گاهی نیز این ماشین ها مسقف نبوده و روی آن باز است. آن ها نیز برای جابجایی و حمل و نقل موادی که بسته بندی شده اند به کار برده می شوند. اما باید بدانید استفاده از چادرهای برزنتی خاور، که از آن ها با نام های برزنت ماشین سنگین نیز یاد می شود، برای تمامی آن ها ضرورت دارد. بنابر آنچه گفته شد می توان این چادرها را به دو نوع زیر تقسیم کرد:

انواع چادر برزنتی خاوری

 • روکش بار: این نوع از چادرها که به چادر برزنت کامیون نیز معروف هستند، به عنوان پوششی بر روی بار ماشین های سنگین و خاورها قرار داده می شوند. این محصولات ممکن است کاملا ساده یا به تجهیز شده با قالب ها، حلقه ها و طناب های اتصال دوخته شوند.
 • چادر کابین ترانزیت: این چادرها به طور کامل دور تا دور کابین و محل تعبیه بار را می گیرند. به این چادرهای خاور مسقف، چادر برزنتی تریلی، یا چادر برزنتی ترانزیتی نیز می گویند.

کاربردهای چادر برزنتی خاوری

تا اینجا در مورد انواع این چادرها و انواع آن ها آشنا شدیم. اما هنوز نمی دانیم چه لزومی دارد که از یک چادر برزنتی خاور استفاده کنیم. اگر می خواهید بدانید چه لزومی دارد که صاحبان خاور و ماشین سنگین هزینه ای را برای دوخت و تهیه این چادرها بپردازند، با ادامه این نوشته با ما همراه باشید:

 

کاربردهای چادر برزنتی خاوری

 • حفاظت از بدنه ماشین در برابر نور خورشید و باران و پوسیدگی آن.
 • جلوگیری از خراب شدن بار در اثر بارش باران و نفوذ آب به داخل بسته ها.
 • مانعی برای تابش نور مستقیم آفتاب و فاسد شدن و آسیب دیدن اجناس.
 • جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و آلودگی ها به داخل کابین و خراب شدن محصولات داخل آن.
 • مقابله با دسترسی حشرات، پرندگان و حیوانات به محصولاتی که حمل می شود.

خصوصیات یک چادر برزنتی خاوری مناسب

با نگاه به این چادرهای برزنتی خاوری در جاده ها و خیابان ها به نظر می آید پیچیدگی زیادی در تهیه آن ها وجود نداشته باشد. این محصولات به نظر روکش های ساده ای هستند که از هرجایی و با هر جنسی تهیه می شوند. اما این ظاهر قضیه است. ملاک های زیادی برای آن ها وجود دارد که اگر رعایت نشوند ضررهای مالی زیادی را به گردن خریداران آن می اندازد. با ما همراه باشید تا با آن ها آشنا شوید.

خصوصیات چادر برزنتی خاوری

امکان چاپ بر روی پارچه ها

به دلیل لزوم چاپ تبلیغات و نام شرکت و نحوه تماس با آن، بهتر است برای دوخت چادر برزنتی خاوری از پارچه هایی استفاده شود که عملیات چاپ بر روی آن راحت باشد. به دلیل امکان چاپ روی برزنت ها، می توان با خیال راحت برای دوخت و تهیه این محصولات، از آن ها استفاده کرد. برای مشاهده لیست قیمت برزنت بر روی لینک کلیک نمایید.

نوع دوخت چادر برزنتی خاوری

به دلیل استفاده طولانی مدت از این چادرها لازم است دوخت آن ها بسیار محکم باشد. همچنین چادر برزنتی خاوری باید کاملا اندازه کابین ماشین دوخته شود. علاوه بر آن تجهیزاتی که به آن وصل می شوند نیز باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند. به همین دلیل است که بهترین نوع چادر برزنتی خاور به صورت سفارشی دوخته می شوند. با تماس با شماره 09138345996 که متعلق به کلینیک الوند است می توانید اقدام به سفارش دوخت انواع این چادرها در سراسر کشور کنید. این مرکز بهترین فروشگاه برزنت در اصفهان است که محصولاتش را به تمام شهرهای ایران ارسال می کند.

دوخت چادرهای خاوری

پارچه به کار برده شده در دوخت چادر برزنتی خاوری

ابتدا به شما بگوییم که به طور صد در صد از پارچه های برزنت به جای پلی استر برای تهیه این چادرها استفاده کنید. انواع مختلف این پارچه ها باعث می شود حتی ندانیم از برزنت سبک باید برای تهیه آن ها استفاده کرد یا برزنت ضخیم. اما ما در اینجا پارچه های برزنتی را معرفی می کنیم که گزینه خوبی برای دوخت چادر برزنتی خاوری هستند:

 • برزنت های نانو، بهترین نوع برزنت های ضد آب و ضد آفتاب هستند. به همین دلیل گزینه خوبی برای دوخت این چادرها می باشند.
 • برزنت های نظامی سال هاست به دلیل مقاومت بالایی که دارند برای دوخت چادرهای برزنتی خاوری ماشین های سنگین نظامی به کار برده می شوند.
 • اهمیت این چادرها باعث شد انواعی از برزنت ها با نام برزنت کانتینری تولید شود. قیمت چادر برزنتی خاوری که با این پارچه ها تهیه می شود بسیار مناسب است.

پارچه برای دوخت چادر خاوری

سفارش چادر برزنتی خاور

همانطور که گفته شد یک چادر مناسب، باید تمام نیازهای شما را برآورده کند. همچنین نکته دیگری که مورد توجه استفاده کنندگان آن است، قیمت چادر برزنتی خاور است. اگر می خواهید برای تهیه این محصولات، به صورت اینترنتی پارچه برزنت بخرید، بهتر است سراغ مراکزی بروید که خودشان به صورت سفارشی به دوخت و تهیه این پارچه ها مشغول باشند. با اینکار در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده اید.

اگر به سراغ فروشگاه الوند می روید می توانید مطمئن باشید که علاوه بر خرید برزنت با مناسب ترین قیمت، محصولی با کیفیت نیز دریافت می کنید. علاوه بر آن می توانید از سراسر ایران با شماره تلفن 09138345996 تماس گرفته و نسبت به سفارش دوخت چادر مناسب برای ماشین خود اقدام کنید.

سفارش دوخت چادر برزنتی خاور

چادرهای سفارشی فروشگاه گونی الوند جشن نوآوری و تنوع هستند که برای روی بار ماشین های سنگین، خاور، نیسان و دیگر ماشین ها یا به صورت اتاقکی توسط کسانی که علاقه یا حرفه آنها را به مناطق بیابانی منتقل می کند، استفاده می شود. برای سفارش دوخت چادر خاور خود از بهترین مرکز فروش برزنت با ما تماس بگیرید.

چادر برزنتی خاور اصفهان

چادر برزنتی خاور اصفهان

شرکت گونی الوند به دلیل طراحی های متمایز چادر برزنتی خاور خود که در جهت رضایت مطلق مشتری است، شناخته شده است. چادرهای ما که در پاسخ به نیاز محافظت از بار کاربران ساخته شده اند، یک تجربه عالی حمل بار بدون استرس از بین رفتن محصول مردم ارائه می دهند.

محصولات ما بطور هدفمند ساخته شده اند تا تقریباً در هر شرایط آب و هوایی و زمینی به خوبی عمل کنند. خدمه تکنسین ها و مشاوران سایت ما به شما کمک می کنند تا طرح هایی مطابق با استانداردهای بین المللی ایجاد کنید.

چادر برزنتی خاور اصل

انعطاف‌پذیری چادر برزنتی خاور اصل، فرصتی برای خلاقیت و آزمایش با معماری چادرهای لوکس است. ما از این استفاده می کنیم تا طرح های فردی و متناسب را ایجاد کنیم که اولویت های دوگانه جذابیت زیبایی شناختی و ارزش سودمندی ما را حفظ کند.

چادر برزنتی خاور خرید اینترنتی

به عنوان سازندگان مسئول چادر، ما به شدت از اصول و روش‌های استاندارد پیروی می‌کنیم تا از کمترین تأثیرات منفی بر بار افراد اطمینان حاصل کنیم،  ما از تغییر جهانی به سوی زندگی سبزتر استقبال می کنیم و از گرایش به سمت زندگی چادری مجلل با ترکیب راه حل های سبز به جای آهن یا فولاد که قابل بازیافت نیستند، حمایت قوی داریم.  برای خرید اینترنتی چادر برزنتی خاور خود در واتساپ به ما پیام دهید.

 

چادر برزنتی خاور؛ سد محکم در برابر باد و طوفان

چادر برزنتی خاور یکی از عناصر مهم محافظت از انواع کالاها و اشیایی است که توسط ماشین‌های حمل‌ونقل مثل خاور جابه‌جا می‌شوند. در حال حاضر بخش عمده‌ای از جابه‌جایی بار در تمام نقاط جهان به‌وسیله ماشین‌های حمل‌ونقل مثل کامیون، تریلی و انواع کامیونت مثل خاور انجام می‌شود.

در هنگام جابه‌جایی در برخی از این وسایل باربری مثل خاور روباز امکان خرابی محصولات به علت باد، بارندگی، رطوبت یا گرما بسیار زیاد است. اغلب مؤسسات باربری برای حفظ بار در ماشین‌های باربری از چادر برزنتی محکم استفاده می‌کنند.

چادر برزنتی خاور یکی از تجهیزات مهمی است که ماشین حمل‌ونقل خاور لازم است به آن مجهز باشد. کیفیت این چادرهای برزنتی حتماً باید بسیار مناسب بوده و از استحکام زیادی برخوردار باشند؛ زیرا جنس خوب پارچه چادر برزنتی مانند یک سد محکم در برابر شرایط ناپایدار جوی عمل می‌کند.

 

چادر برزنتی خاور

 

مهم‌ترین و برجسته‌ترین ویژگی چادر برزنتی خاور ضد آب بودن است تا از انتقال رطوبت به کالاهای حمل شده در طول سفر ممانعت کرده و اجازه نفوذ آب در صورت بارندگی به داخل کامیونت ندهد. برخی از کالاهایی که جزء صنایع غذایی و دارویی هستند به محافظت بیشتر نیاز دارند. درصورتی‌که وسیله حمل‌ونقلی مثل خاور مسقف نباشد باید از یک چادر برزنتی مناسب استفاده شده تا کالاها بدون هیچ‌گونه خرابی به دست مشتریان و مصرف‌کنندگان برسد.

قیمت چادر خاور بر اساس معیارهایی که برای تولید محصولات برزنتی در نظر گرفته شده، متغیر است. بسته به اینکه از چه متریال یا با چه نوع تکنولوژی فراوری شده، قیمت‌ها تغییر پیدا می‌کند. شاید برای بسیاری از شما این سؤال مطرح باشد که مواد اولیه تولید یک چادر برزنتی چیست و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

مواد اولیه به‌کاررفته در چادر برزنتی خاور چیست؟

در تولید چادر برزنتی خاور باید از چه مواد اولیه‌ای استفاده کرد تا از نظر کیفیت آن را در رتبه یک قرار دهد؟ یک‌پارچه برزنتی خوب تولید شده باید چه ویژگی‌هایی دارد؟ در واقع آنچه که در تولید محصولات برزنتی به کار می‌رود الیاف مصنوعی است.

جنس این الیاف از پلیمر و پلی‌استر بوده که با الیاف طبیعی مثل پنبه ترکیب شده و یک‌پارچه برزنتی مستحکم و مقاوم تولید می‌شود. این پارچه بسیار ضخیم بوده و در برابر شرایط نامناسب مقاومت بالایی دارد.

چادر برزنتی خاور از نظر تمام خریداران و مشتریان باید دارای ویژگی‌هایی باشد که آن را از سایر پارچه‌های برزنتی کامیونی مجزا کند. این خصوصیات عبارت‌اند از:

 • اولین وجه ممیزه آن ضد آب بودن و مقاومت بیشتر در برابر رطوبت است.
 • به‌ خاطر کیفیت، اصلی بودن و ضخامت بیشتر، یک عایق خوب در برابر تابش نور آفتاب محسوب می‌شود.
 • توانایی بالا و عدم پارگی در زمان وزش بادهای شدید دارد.
 • ضدحریق بوده و در مقابل شعله‌های آتش مستحکم است.
 • با برخورد چیزهای نوک‌تیز اصلاً پاره نمی‌شود، به‌ویژه در هنگام حمل‌ونقل ممکن است پرندگان با نوک و چنگال خود به آن آسیب وارد کنند.
 • به علت مواد به‌کاررفته در ساخت چادر برزنتی اصلی خاور، بسیار منعطف بوده و به‌راحتی می‌توان ماشین را با آن پوشاند.
 • با اینکه این چادر از ضخامت بیشتری برخوردار است؛ اما وزن بسیار سبکی داشته و به راحتی می توانید آن را جابه جا کنید.

قیمت چادر برزنتی خاور باتوجه‌به این ویژگی‌ها تعیین می‌شود. هر چه‌قدر که کیفیت پارچه برزنتی خاور بالا باشد بر ارزش و بهای آن افزوده می‌شود.

چگونه یک چادر برزنتی خاور خریداری کنیم؟

مهم‌ترین مزیتی که در تعیین قیمت چادر برزنتی خاور قابل‌توجه بوده، ضد آب بودن است. علاوه بر این باید قابلیت مقاومت در برابر نور خورشید، وزن سبک و طول عمر بیشتر داشته باشد. از انواع پارچه‌های برزنتی که در تولید چادر به‌کاررفته می‌توان به برزنت نانو، شمعی و نسوز اشاره کرد. هرکدام از این پارچه‌ها دارای خصوصیاتی است که برای کاربردهای مختلف تولید و در بازار عرضه می‌شوند.

قیمت چادر خاور

قیمت چادر خاور

قیمت چادر خاور در هنگام خرید یکی از چالش‌هایی است که مشتریان با آن روبه‌رو هستند. برخی به علت قیمت بالای آن از خرید چادرهای اصلی خودداری کرده و از نظر کیفیت نوع متوسط آن را ترجیح می‌دهند. اما فروشگاه‌ها و مراکز خریدی وجود دارند که چادر برزنتی خاور را با قیمت مناسب عرضه می‌کنند.

عواملی مثل جنس باکیفیت، ابعاد چادر و نوع دوخت در قیمت چادر برزنتی خاور تأثیر گذاشته و عموماً بر طبق متراژ آن محاسبه می‌شود. برخی از مشتریان چادر برزنتی آماده را ترجیح داده و آن را مناسب می‌دانند؛ اما برای بعضی دیگر باتوجه‌به معیار و سلیقه خود یک چادر برزنتی دوخته شده را می‌پسندند. چادرهایی که سفارشی دوخته شده‌اند از نظر قیمتی گران‌تر از چادرهای آماده است.

چادر برزنتی خاور

چادر برزنتی خاور باید از نظر دوخت بسیار مستحکم بوده تا در هر نوع شرایط آب‌وهوایی یک محافظ اطمینان‌بخش شمرده شود. در برخی از مواقع باری که توسط خاور حمل می‌شود ممکن است مواد غذایی بوده و چون خاورهای روباز به وسایل خنک‌کننده مجهز نیستند، چادرهای برزنتی در حکم سیستم خنک‌کننده عمل کرده و از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می‌کند.

ماشین حمل‌ونقلی مثل خاور فقط مواد غذایی یا دارویی جابه‌جا نمی‌کند؛ بلکه وسایل دیگری چون سیمان، گچ، کاغذ و اسباب خانه نیز حمل می‌کند. این مواد در برابر آفتاب، بارندگی یا باد دوامی نداشته و زود از بین می‌روند. چادرهای برزنتی مخصوص ماشین خاور از بروز اتفاقات برای وسایل حمل شده جلوگیری می‌کند.

چادر برزنتی خاور

سخن آخر

چادر برزنتی خاور پوششی است که برای مراقبت و نگهداری وسایل حمل شده توسط ماشین‌های باربری مثل خاور جابه‌جا می‌شوند، به کار می‌رود. جنس این چادرها باید از ضخامت بسیار زیادی برخوردار بوده تا در مقابل شرایط ناپایدار جوی پاره نشوند.

مهم‌ترین ویژگی چادر برزنتی ماشین‌های روباز مثل خاور ضدآب بودن است. این خصوصیت مانع از نفوذ آب و رطوبت به داخل ماشین می‌شود. بسیاری چادر برزنتی را به‌صورت سفارشی دوخته که در قیمت چادر خاور بسیار تأثیر دارد. از نظر قیمت چادرهای آماده ارزان‌تر از چادرهای دوخته شده هستند.

در تعیین قیمت چادر برزنتی خاور عواملی مثل مقاومت در برابر تابش نور خورشید، کشیدگی، پارگی، متریال به‌کاررفته و کیفیت جنس نقش دارد. در صورتی که قصد خرید چادر برزنتی خاور با بهترین کیفیت و دوخت را دارید پیشنهاد می کنیم از فروشگاه بزرگ اینترنتی گونی الوند دیدن کرده و با انواع محصولات این مجموعه آشنا شوید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.