وبلاگ - آخرین اخبار
تولید توری سایبان

کارخانه و تولیدی توری سایبان می‌بایست دارای ویژگی‌هایی مانند بهره‌گیری از نیروهای متخصص و استفاده از تجهیزاتی مدرن باشد. در این مقاله به ذکر توضیحاتی در این باره می‌پردازیم. امروزه به دلیل کاربردهای زیاد شید گلخانه، و نیاز بیشتر افراد در کسب و کارهای مختلف به این محصولات، تولید توری سایبان نیز روز به روز گسترش یافته است. کارخانه های تولید توری سایبان گلخانه نیز در سرتاسر کشور ایجاد شده اند و این محصولات را به شهرهای مختلف ارسال می کنند. در این مقاله از کلینیک الوند قصد داریم به طور مختصر در مورد کارخانه تولید شید گلخانه و خط تولیدهای آن ها صحبت کنیم:

فهرست مطالب

انواع شید گلخانه (توری سایبان)

برای مشاهده انواع شید گلخانه بر روی دکمه کلیک نمایید.

کارخانه و تولیدی توری سایبان و شید گلخانه

آسیبی که نور مستقیم خورشید، بارش های مختلف فصلی و طوفان های احتمالی در سال به گل ها و گیاهان کاشته شده در گلخانه ها و زمین های مختلف کشاورزی می زنند، باعث شده صاحبان این مشاغل به فکر حفاظت از محصولات خود در برابر این اتفاقات باشند.

به همین دلیل بود که در ایام قدیم از گونی های پلاستیکی و پلاستیک ها برای این منظور استفاده می کردند. به این صورت که دور تا دور گلخانه را به همراه سقف آن، یا تنها قسمت سقف برخی زمین های کشاورزی را با آن ها می پوشاندند. اما نه گونی های پلاستیکی و نه پلاستیک ها استحکام لازم در برابر شرایط بد جوی را نداشتند. به همین دلیل بود که تولیدی های توری سایبان گلخانه به فکر ساخت این محصولات افتادند.

تولید توری سایبان و شید گلخانه

اکثر این کارخانجات از الیاف پلیمری که معمولا پلی اتیلن هستند برای ساختشان استفاده می کنند. این مواد پس از رسیدن به دمای ذوب، توسط دستگاه های مخصوصی به صورت الیاف مورد نظر در می آیند. تولید کننده های شید گلخانه در ابتدا این محصولات را تنها با یک درصد مشخص از سایه افکنی تولید می کردند.

بنابراین کسانی که نیاز به این محصولات داشتند نمی توانستند گزینه های مختلفی را نسبت به نیازها خود بررسی کنند. به طور مثال اگر میزان سایه افکنی آن ها کم بود و یا برای گلخانه آن ها کافی نبود باید دو برابر متراژ مورد نیاز را خریده و در هنگام نصب توری های شید، آن را به صورت دو لایه استفاده می کردند. اما امروزه با تولید درصدهای مختلفی از سایه افکنی توسط تولیدی شید گلخانه، خرید شیدها با آسودگی بیشتری انجام می شود.

نصب توری سایبان تولیدی گونی الوند

کارخانه و تولیدی توری سایبان گلخانه

انواع مختلفی از مراکزی که دست به تولید این محصولات زده اند وجود دارند که بر اساس وسعت و میزان پیشرفته بودن دستگاه های تولید توری سایبان، کارخانه شید گلخانه یا تولیدی های کوچک تر شید گلخانه را تشکیل می دهند. این مراکز از بین هر کدام از این تولیدکنندگان که باشند در سرتاسر کشور فعالیت می کنند. اکثر این کارخانجات نیز این شیدها را به صورت رولی به بازار عرضه می کنند.

کارخانه تولید توری سایبان

نحوه تولید شیدها در خط تولید شید گلخانه

برای اینکه بدانیم این تولیدی ها به چه صورتی این توری های سایبان گلخانه را تولید می کنند باید آن ها را از دو جنبه عرض و طول و درصد سایه افکنی بررسی کنیم:

تولید شید گلخانه با درصد های مختلف سایه افکنی

خط های تولید شید گلخانه در کارخانه جات مختلف بر اساس نیازهای متعدد مشتریان خود، تولید توری های سایبان را با درصدهای مختلف انجام می دهند. این میزان سایه افکنی در بیشتر این تولیدی ها عبارتند از:

 • تولید با 30 درصد سایه افکنی که کمترین میزان سایه اندازی را شامل می شود.
 • تولید 50 و 60 درصد سایه افکنی که میزان متوسطی از محافظت در برابر نور آفتاب را به دنبال دارند.
 • تولید 80 و 90 درصد سایه افکنی که بیشترین میزان جلوگیری از نفوذ نور آفتاب را به همراه دارد.

نحوه تولید شیدها

تولید سایبان شید رولی در عرض های مختلف

ابتدا باید بدانیم شیوه تولید شیدهای گلخانه و توری های سایبان به صورت رولی است که هر کدام از کارخانجات این محصولات را در عرض های مختلف و طول های متعدد تولید می کنند. این به دلیل وسعت متفاوت گلخانه ها یا کاربردهای مختلفی است که این محصولات دارند. این تنوع باعث شده است خریداران نسبت به نیاز خود راحت تر بتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند. در ادامه توضیح نمونه هایی از آن ها می پردازیم:

 • تولید شیدهای گلخانه در عرض های حداقل 2 متر و حداکثر 12 متر.
 • ساخت محصولات با طول های 40 – 50 متر.

جنس توری سایبان تولید شده

کیفیت تولید توری سایبان و شید گلخانه

به طور قطع همه افراد به دنبال کیفیت مناسبی از این محصولات هستند. چرا که اگر شیدهای گلخانه کیفیت خوبی نداشته باشند علاوه بر هدر رفتن هزینه زیادی که صرف خرید این محصولات شده است، زحمات زیادی که برای نصب آن ها کشیده شده و یا هزینه ای که به نصاب داده شده است نیز نابود شده است.

به همین دلیل شرکت تولید کننده توری سایبان و شید گلخانه، رقابت زیادی برای تولید محصولاتی با بهترین کیفیت را دارند. این امر نیز بستگی به مواد اولیه، نوع دستگاه ها و به روز بودن آن ها و نحوه تولید شیدها دارد.

کیفیت تولید توری سایبان

بهترین مرکز تولید و پخش توری سایبان

حال که با نحوه تولید توری های سایبان و شید گلخانه آشنا شدیم و دانستیم که این محصولات در درصدها، طول و عرض های مختلفی تولید می شوند، بهتر است به شما یکی از بهترین تولیدکنندگان یا مراکز پخش این محصولات را معرفی کنیم. فروشگاه الوند یکی از مراکز فروش شیدها در اصفهان است که محصولات با کیفیت خود را به سراسر کشور نیز ارسال می کند.

به همین منظور جهت انتخاب محصول و خرید اینترنتی شیدها می توانید به سایت این کلینیک مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر و کسب قیمت هر متر شید گلخانه (توری سایبان) نیز می توانید با شماره تلفن 09138345996 تماس بگیرید.

 

تولید توری سایبان

واقعاً همه چیز به نیاز گیاه شما بستگی دارد. اگر می خواهید گل بکارید، یک پارچه سایه سفید برای گلخانه ممکن است بهتر عمل کند. با این حال، پارچه سایه تیره (سیاه یا قرمز) برای رشد کاهو ایده آل است، در حالی که سایه آبی ممکن است برای رشد خیار مناسب باشد.

و برای خنک کردن بیشتر می توانید از پارچه آلومینیومی استفاده کنید.

پارچه های سایه دار یا بافتنی هستند یا بافته می شوند. در اینجا جزئیاتی در مورد پارچه هر نوع و دوام آن آورده شده است.

 

تولید توری سایبان

تولید شید گلخانه

شید گلخانه بافته شده دارای ویژگی های زیر است که می توان آن را به صورت سفارشی تغییر داد:

 • تولید شید گلخانه ساخته شده از پارچه پلی اتیلن سبک
 • مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
 • طول عمر آن بیشتر از پارچه های سایه بافته است
 • انعطاف پذیرتر از پارچه سایه بافته شده است
 • نصب آسان
 • مقاوم در برابر مواد شیمیایی و شوینده های باغبانی

 

تولید شید گلخانه

کارخانه و تولیدی توری سایبان

توری سایبان دارای ویژگی ها منحصر به فرد زیر است.

 • ساخته شده از پارچه پلی پروپیلن سنگین تر
 • مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
 • ممکن است هنگام برش سریعتر فرسوده شود
 • مناسب برای آب و هوای شدید زمستانی
 • همچنین می تواند به عنوان شیشه جلو نیز عمل کند

کارخانه توری سایبان

تولید توری سایبان و تراکم آن

تراکم یکی دیگر از فاکتورهای ضروری هنگام سایه زدن گلخانه ها و درصد پارچه سایه برای استفاده است. به طور کلی، چگالی پارچه میزان نور خورشید را که می تواند به آن نفوذ کند، اندازه گیری می کند.

هر گیاه به مقدار متفاوتی از سو نیاز دارد

نور شب؛ بنابراین، یک تراکم نمی تواند نیاز همه انواع محصولات را برآورده کند.

30% سایه اندازی

برخی از میوه‌ها، سبزیجات و گیاهان مقاوم به گرما می‌توانند از پارچه‌ای بهره ببرند که با تراکم 30 درصد سایه ایجاد می‌کند. سبزیجاتی مانند گوجه فرنگی و بادمجان در زیر 30 درصد سایه تراکم پارچه به خوبی عمل می کنند، مانند میوه هایی مانند هلو.

40-50 درصد سایه اندازی

گیاهان گلدار مانند مریم گلی، شمعدانی، نیلوفر و کاملیا برای رشد زیر 40 تا 50 درصد تراکم پارچه ایده آل هستند.

تولید توری سایبان و تراکم آن

60% سایه اندازی

سبزیجات سبز تیره مانند اسفناج، کلم پیچ و کلم بروکلی بهتر است با تراکم پارچه 60 درصد کشت شوند.

75-90٪ سایه اندازی

گیاهانی که به حداقل نور خورشید نیاز دارند، بهترین عملکرد را در پارچه‌هایی با تراکم 75 تا 90 درصد دارند که سایه را فراهم می‌کند. سرخس، ایمپاتیانس، لوبلیا و ارکیده از جمله گیاهان سایه دوست هستند.

این روزها استفاده از انواع شید گلخانه در صنایع مختلف بسیار افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل وجود یک کارخانه و تولیدی توری سایبان می‌تواند نیاز بسیاری از مشاغل و کسب و کارها را برطرف نماید.

در حقیقت شید گلخانه یا همان توری سایبان، در درصد تراکم‌های مختلف تولید می‌شوند که هر کدام از آنها برای مکان‌های متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این مقاله به ذکر توضیحاتی در مورد ویژگی‌هایی می‌پردازیم که یک کارخانه توری سایبان باید داشته باشد. برای آگاهی از این موضوع، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

کارخانه و تولیدی توری سایبان و استفاده از دستگاه‌های مجهز

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که یک کارخانه و تولیدی توری سایبان باید داشته باشد، بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته است. در حقیقت تنها با استفاده از این دستگاه‌های مدرن می‌توان محصولی با کیفیت را تولید کرد. به این نکته توجه نمایید که این سایبان‌های توری برای استفاده در مکان‌های مختلف تولید می‌شوند.

دامداری‌ها، استخرهای پرورش ماهی، گلخانه ها و همچنین منازل، از جمله مکان‌هایی هستند که از این محصول استفاده می‌کنند. سایبان‌های توری تولید شده برای هر یک از این مکان‌ها، می‌بایست دارای درصد تراکم و همچنین ویژگی‌های متفاوتی باشند. تولید این محصولات تنها با استفاده از تجهیزات مدرن ممکن خواهد بود. این کارخانه تولید کننده توری سایبان، توانسته با استفاده از دستگاه‌های مجهز محصولاتی با کیفیت و همچنین قیمت مناسب را تولید کند.

کارخانه و تولیدی توری سایبان

کارخانه و تولیدی توری سایبان و بهره‌گیری از دانش متخصصین

یک کارخانه و تولیدی توری سایبان می‌بایست برای تولید محصولاتی با کیفیت و کاربردی، از دانش متخصصان و همچنین نیروهایی آموزش دیده استفاده کند. افراد مشغول بکار در این کارخانه‌ها، می‌بایست دوره‌های آموزشی مربوط به کار کردن با تجهیزات را پشت سر گذاشته باشند. به این نکته توجه نمایید که تنها با بهره‌گیری از دانش متخصصین می‌توان محصولی با کیفیت و همچنین کاربردی را تولید نمود.

استفاده از نیروهایی که دارای خلاقیت بالایی هستند، موجب تولید محصولاتی منحصر بفرد و خاص می‌شود. توجه به همین نکات ریز می‌تواند تاثیر فراوانی بر میزان فروش و همچنین جذب مشتری داشته باشد. این روزها تعداد بالایی کارخانه تولید شید گلخانه در سراسر کشور وجود دارد. اما تنها تعداد کمی از آنها قادر به تولید شید گلخانه به صورت استاندارد هستند.

کارخانه شید گلخانه و ارائه خدمات پس از فروش

ارائه خدمات قبل و پس از فروش، یکی از مهمترین ویژگی‌هایی است که یک کارخانه کارخانه و تولیدی توری سایبان، باید داشته باشد. در حقیقت شیدهای گلخانه‌ای می‌بایست مناسب برای شرایط آب‌و هوایی منطقه باشد. به عنوان مثال شید گلخانه‌ای که در شمال کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد با سایبان توری که در جنوب استفاده می‌شود کاملا متفاوت است. به همین دلیل لازم است یک کارخانه تولید شید گلخانه، مشاوره‌های تخصصی را در زمینه خرید این نوع محصولات به مشتریان ارائه دهد.

همچنین نصب انواع شید گلخانه اقدامی نسبتا تخصصی است که اگر به صورت اصولی انجام نشود، موجب کاهش عمر مفید محصول خواهد شد. یک کارخانه‌ تولیدی شید گلخانه، می‌بایست خدماتی نیز در زمینه نصب محصول ارائه دهد. در این قسمت به ذکر توضیحاتی در مورد نصب اصولی شید گلخانه می‌پردازیم.

کارخانه و تولیدی توری سایبان

نصب شید گلخانه

در بالا ذکر کردیم که شید گلخانه می‌بایست به صورت اصولی و استاندارد انجام شود. چنانچه قصد دارید عمل نصب شید گلخانه را خود انجام دهید، لازم است به نکاتی دقت نمایید. توجه کنید که این محصول باید به شکلی نصب شود که دچار کشیدگی نشود. کشیده شدن این محصول، موجب پاره شدن آن در کوتاه مدت شود. همچنین نصب شید گلخانه به صورت شیب‌دار از اهمیت بسیاری برخوردار است.

علت تاکید بر روی این موضوع، جلوگیری از تجمع لاشه حشرات و همچنین برگ درختان بر روی سایبان توری است. همچنین توجه نمایید که هرگز هنگام نصب شید گلخانه، از وسایل نوک تیز استفاده نکنید. چنانچه عمل نصب سایبان توری به صورت استاندارد انجام شود، طول عمر آن به شکل قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

یک کارخانه تولید توری سایبان، می‌بایست گیره‌های مورد نیاز برای نصب شید گلخانه را نیز در اختیار مشتریان خود قرار دهد. به این نکته توجه کنید که نصب سایبان توری، می‌بایست با استفاده از کلیپس یا گیره‌های مخصوص انجام شود. این کلیپس‌ها در بسته‌های 50 یا 20 عددی عرضه می‌شوند. همچنین سایز این کلیپس‌ها نیز نسبت به تراکم شید گلخانه متغیر خواهد بود.

فروش کلی و جزئی شید گلخانه

به این نکته توجه نمایید که استفاده از شید گلخانه، در منازل نیز بسیار مرسوم است. بسیاری از این محصول برای ایجاد سایه در پارکینگ و همچنین تراس خانه خود استفاده می‌کنند. به همین دلیل، یک کارخانه شید گلخانه می‌بایست محصول خود را به صورت جزئی( در اندازه‌های کوچک) نیز به فروش برساند.

معمولا سایبان‌های توری، به صورت رول‌های 20 یا 50 متری تولید می‌شوند. اما با خواست شما فروش این محصول به صورت جزئی نیز انجام می‌شود. همچنین امکان ارسال شید گلخانه به سراسر کشور نیز فراهم خواهد بود. شما عزیزان می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های ثبت شده در وب‌سایت، سفارش خود را ثبت نموده و محصول خریداری شده را درب منزل خود تحویل بگیرید.

کارخانه و تولیدی توری سایبان

کارخانه و تولیدی توری سایبان و ارائه محصولات با قیمت‌های متفاوت

کارخانه و تولیدی توری سایبان، محصولات خود را در سایز و همچنین قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌نماید. به این نکته توجه کنید که ما به عنوان یک فروشنده، هرگز خرید شید گلخانه با قیمت بسیار پایین را به شما توصیه نمی‌کنیم. برای استفاده طولانی مدت از این محصول، لازم است یک محصول با کیفیت و همچنین قیمت مناسب را تهیه نمایید.

برای آگاهی از قیمت انواع شید گلخانه در درصد ترکم‌های مختلف، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وب‌سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. این کارشناسان قیمت به روز شده محصولات را در اختیار شما قرار می‌دهند.

خرید از کارخانه شید گلخانه

در این مقاله به ذکر توضیحاتی در مورد ویژگی‌های کارخانه و تولیدی توری سایبان پرداختیم. به این نکته اشاره کردیم که یک کارخانه تولیدی سایبان توری، می‌بایست دستگاه‌هایی مجهز و همچنین نیروهایی آموزش دیده را بکار بگیرد. همچنین ارائه خدمات قبل و پس از فروش، برای یک کارخانه تولید کننده توری سایبان ضروری است. با مطالعه این مقاله به آگاهی دقیقی در مورد ویژگی‌های این نوع کارخانه خواهید رسید.

سپاسگذاریم که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.‌

6 پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام روزتون بخیر
   قیمت هر مترمربع 12هزار تومان است تراکم 80 درصد البته قیمت های 6هزار تومانی هم هست که ما اصلا توصیه نمیکنیم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.