وبلاگ - آخرین اخبار
خرید عمده گونی پیاز

همیشه خرید عمده مزایایی دارد که برخی از افراد آن را به خرید جزئی ترجیح می دهند. به همین دلیل خرید عمده گونی پیاز نیز در بین کشاورزان، انبارداران و فروشگاه های سبزی و میوه و برخی دیگر از مصرف کنندگان این محصول، طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مقاله کلینیک الوند با شما در مورد مزایای خرید و فروش عمده گونی توری پیاز، تولید و قیمت آن صحبت می کنیم:

تولید گونی و توری پیازی

هر کدام از انواع گونی های پلاستیکی، توری ها، کیسه های کنفی و پارچه ای و پلاستیکی برای بسته محصولات کشاورزی مختلفی مناسب هستند. برای برخی از آن ها چندان تهویه هوای گونی و کیسه ای که برای بسته بندی انتخاب می شود مهم نیست. بعضی دیگر نیز به علت سبک بودن و کم وزن بودنشان استحکام زیادی نیاز ندارند. در این میان گونی های پیازی یا توری هایی که برای جابجایی آن ها انتخاب می شود باید دارای بافت مناسبی باشند که هوا داخل آن ها به راحتی جریان داشته باشد تا پیازها داخل آن نگندند. علاوه بر این به دلیل وزن زیاد این محصولات، کیسه ها باید از استحکام و مقاومت بیشتری برخوردار باشند.

بنابراین تولیدکنندگان و کارخانه هایی که به تولید این محصولات می پردازند باید علاوه بر در نظر گرفتن وزن کم برای خود گونی ها، استحکام و بافت غیر متراکم تار و پودشان را نیز در نظر بگیرند. اکثر تولیدی های گونی پیاز، کسانی هستند که به تولید گونی پلی پروپیلن مشغول بوده و گونی های لمینت دار را نیز تولید می کنند. اما از آنجایی که کیسه های نگهداری پیاز تنها باید گونی ضد آفتاب باشند، ساده تولید شده و کمتر لایه لمینت دار به آن اضافه می شود. توری های مناسب برای جابجایی پیاز نیز که اعم از توری های ساده یا توری های راشل هستند، در این کارخانجات با الیاف پلیمری تولید می شوند. در ادامه به مزایای خرید عمده گونی پیاز می پردازیم:

تولید گونی و توری پیازی

مزایای خرید عمده گونی پیاز

شاید برای شما هم سوال باشد چرا برخی از افراد برایشان مهم است که از مراکز فروش عمده گونی پیاز خرید خود را انجام دهند. باید بدانید که این کار مزایای بسیاری دارد که طرفداران آن را روز به روز بیشتر می کند. در ادامه به توضیح مختصری از این فواید خرید عمده می پردازیم:

  • مهمترین مزیتی که خرید عمده توری و گونی پیاز نسبت به خرید از خرده فروشان دارد، قیمت مناسب گونی های پیاز است. چرا که هزینه های خرید عمده به دلیل کم شدن دست واسطه ها، خرده فروشان و دلالان بسیار کمتر می شود.
  • یکی دیگر از فواید این کار این است که به دلیل عدم خراب شدن گونی ها در صورت ذخیره سازی، به یکباره می توان گونی های پیاز مورد نیاز برای یک سال یا چند ماه را خرید و برای مصارف آینده ذخیره کرد.
  • هنگام خریدهای جزئی این محصولات باید هر بار هزینه ای بابت رفت و آمد و حمل و نقل بپردازید که زمانی که تعداد زیادی از آن ها خریداری می کنید، بسیاری از این هزینه ها کم می شود.

مزایای خرید عمده گونی پیاز

خرید عمده گونی پیاز برای چه کسانی مناسب است؟

با وجودی که در بالا مزایای زیادی برای خرید عمده گونی پیاز پلاستیکی ذکر شد، باید بدانید که این کار برای همه مناسب نیست و تنها برخی از افراد در کسب و کارهای مختلف نیاز به تهیه عمده این محصولات دارند. به طور مثال افرادی که برای خرید جزئی سبزیجات ازجمله پیاز به سبزی فروشی ها سر می زنند، هیچگاه نمی خواهند این محصولات را در گونی ها یا توری های پلاستیکی به خانه ببرند. بنابراین در مغازه های سبزی فروشی لازم است کیسه های پلاستیکی کوچکی به جای گونی ها قرار داده شود. در ادامه نیز نمونه هایی از این مشاغل که خرید عمده برایشان مناسب است را نام می بریم:

کشاورزان و زمین داران

کشاورزان و زمین داران، هنگام برداشت محصولات خود باید کیسه ها و گونی های مناسبی داشته باشند تا همانجا محصولات را داخل آن ها قرار داده و برای جایجایی آماده کنند. اگر این کیسه ها نامناسب باشد، مثلا استحکام مورد نیاز را نداشته باشد یا از تهویه خوبی برخوردار نباشد به طور قطع هنگام جابجایی یا پاره می شود و یا محصولات را خراب کرده و بلا استفاده می کند. به دلیل زیاد بودن این محصولات باید به تعداد زیادی گونی پیاز تهیه کرده تا بتوانند تمام آن ها را به صورت یکجا جمع آوری کنند. بنابراین لازم است از خرید عمده گونی های پلاستیکی پیاز یا توری های پیاز استفاده کنند.

خرید عمده گونی پیاز

فروشندگان عمده پیاز و سوله داران

خریداران عمده ای که محصولات کشاورزان را خریداری می کنند، برای بسته بندی آن ها در اندازه های مخلتف و نگهداریشان در سوله های بزرگ، نیاز دارند آن ها را که مقدارشان نیز زیاد است، در کیسه ها و گونی های مناسبی نگهداری کنند. این افراد نیز یکی از مشتریان خرید عمده گونی های پیاز هستند. از آنجایی که گاهی زمان نگهداری آن ها در انبارها و سوله ها زیاد است، اگر هوا داخل آن ها رد و بدل نشود، یا جنس آن ها به گونه ای باشد که هنگام تعریق طبیعی گیاه رطوبتشان خارج نشود باعث گندیدگی و کپک زدن محصولات می شود. همچنین محکم بودن آن ها نیز برای جابجایی های مداوم آن ها بین سوله ها و فروشگاه های مختلف بسیار مهم است.

عرضه کنندگان پیاز در بازار عمده سبزیجات

حتما شما هم بازارهای بزرگ سبزی و میوه ها را در شهرهای مختلف دیده اید. این مراکز مواد کشاورزی مانند پیاز را به صورت عمده به سبزی و میوه فروشی های کوچک سطح شهر می فروشند. از آنجایی که برخی از گونی هایی که برای بسته بندی پیازها سر زمین های کشاورزی و در انبارها و سوله ها خراب می شود، پاره می شود یا می پوسد، باید مقدار زیادی از این توری گونی های پلاستیکی داشته باشند تا در صورت نیاز از آن ها استفاده کنند. از آنجایی که تعداد زیادی از آن ها را لازم دارند و خرید جزئی آن ها اصلا برایشان به صرفه نیست لازم است گونی های پیاز را به صورت عمده بخرند.

قیمت عمده گونی توری پیاز

همانطور که گفته شد یکی از مزایای خرید عمده گونی پیاز از فروشندگان یا کارخانجات، قیمت مناسب آن ها است. اگر شما هم نیاز دارید لیست قیمت ثابتی از این محصولات پیدا کرده و از قیمت گونی های مختلفی که برای جابجایی و نگهداری پیاز استفاده می شوند اطلاع پیدا کنید باید بدانید به دلایل زیر این کار غیر ممکن است:

قیمت عمده گونی توری پیاز

  • کیفیت هر کدام از این گونی ها یا توری های پیاز متفاوت است و همین تفاوت جنس باعث تفاوت قیمت نسبی می شود.
  • به دلیل متفاوت بودن کارخانه های تولید کننده آن ها و ماشین آلاتی که برای ساخت این گونی ها از آن ها استفاده می کنند، قیمت هر کدام از آن ها نیز بر اساس پیشرفته یا غیر پیشرفته بودنشان متفاوت است.

مراکز فروش عمده گونی پیاز پلاستیکی

 برای خرید عمده گونی توری های پیازی بهتر است مرکز فروش معتبری را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن کیفیت بسیار خوب، قیمت مناسبی نیز برای محصولات خود در نظر گرفته باشند. علاوه بر این اگر امکان خرید اینترنتی محصولاتشان را نیز برای شما فراهم کرده باشند، سهولت کار را برای شما بیشتر می کنند. یکی از این مراکز، فروشگاه گونی الوند است که علاوه بر فراهم آوری امکاناتی که در بالا گفته شد، امکان تماس با مشاورین متخصص برای مشورت خرید گونی های پیاز را نیز مهیا کرده اند. برای این منظور می توانید با شماره 09138345996 تماس بگیرید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.