وبلاگ - آخرین اخبار
لیست قیمت شید گلخانه (توری سایبان)

شید گلخانه یا توری سایبان محصولی بسیار پر‌کاربرد برای جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب در محیط مورد‌نظر می‌باشد. چنانچه در جستجوی لیست قیمت شید گلخانه یا لیست قیمت توری سایبان هستید با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید. ما قیمت‌های بسیار مناسبی را به شما ارائه خواهیم داد.
شید‌های گلخانه‌ای با رنگ، ضرایب و عرض‌های بسیار متنوعی در بازار موجود بوده و به‌فروش می‌رسند.

برای مشاهده لیست قیمت شید گلخانه (توری سایبان) بر روی دکمه کلیک نمایید.

انواع شید گلخانه (توری سایبان)

شید گلخانه و کاربردهای آن

کاربرد بسیار وسیع این محصول، سبب شده است که تقاضای خرید آن به‌حد چشمگیری افزایش پیدا کند. این پارچه‌های سایبانی، در صنعت کشاورزی، به‌منظور ایجاد سایه و خنک‌سازی فضای مربوط به پرورش گل‌ها و گیاهان استفاده می‌شود. گذر نور از بافت این شید‌ها، خللی در فتوسنتز گیاهان ایجاد نخواهد ساخت.

از دیگر کاربرد‌های توری سایبان می‌توان به سایه‌اندازی و جلوگیری از آلودگی آب در استخر‌های پرورش ماهی و دیگر استخر‌ها یا آبگیر‌های تزئینی اشاره کرد. بسیاری از افراد برای ایجاد سایه و خنک کردن پارکینگ، بالکن، گلخانه با محل نگهداری دام و طیور خود از این تور‌ها استفاده می‌کنند. اصلا نگران زمان خود برای خرید شید گلخانه نباشید زیرا دیگر با پیشرفت تکنولوژی می‌توانید خرید اینترنتی شید گلخانه خود را انجام دهید.

استفاده از تور شید از ورود حشرات و پرندگان مهاجم به اماکن بدون سقفی که برای نگهداری دام و طیور یا پرورش گلها و گیاهان در نظر گرفته شده است، پیشگیری خواهد کرد.
شید گلخانه از ورود گرما و نور خورشید کاسته و دمای محیط را بین 5 الی 8 درجه سانتی‌گراد کاهش خواهد داد. این تور‌ها، با توجه به ضریب پوشش‌دهی خود، بین 30 تا 80 درصد سایه تولید می‌کنند.

لیست قیمت شید گلخانه (توری سایبان)

لیست قیمت شید گلخانه (توری سایبان)

در زمان تهیه لیست قیمت هر متر شید گلخانه (توری سایبان) یا قیمت هر کیلو شید گلخانه (توری سایبان) باید این نکته را در نظر داشته باشید که عوامل متعددی بر قیمت آن تاثیر‌گذار هستند. از جمله این عوامل می‌توان به عرض تور سایبان، درصد یا ضریب سایه‌اندازی، متراژ و کیفیت ساخت آن اشاره کرد. خرید شید گلخانه‌ بی‌کیفیتی که در معرض نور خورشید به‌سرعت پوسیده و نابود می‌شود به نوعی هدر‌رفت سرمایه محسوب می‌شود. بنابراین با انتخاب محصول با‌کیفیت و مطمئن، خریدی لذت بخش را تجربه خواهید کرد.

چنانچه در‌صدد دریافت لیست قیمت شید گلخانه یا لیست قیمت توری سایبان از یک مجموعه با‌سابقه و منصف هستید، با ما در‌تماس باشید. مجموعه ما در‌نظر دارد محصولی مرغوب و با قیمتی بسیار مناسب در اختیار خریداران قرار دهد تا رضایت خاطر آن‌ها را به بهترین شکل ممکن فراهم آورد.

اگر می خواهید توری سایبان خود را از کارخانه و تولیدی توری سایبان و شید گلخانه تهیه کنید با کارشناسان فروشگاه الوند در تماس باشید.

لیست قیمت شید گلخانه (توری سایبان )
نام محصولعرض موجود
طول طاقه
وزن یک متر مربع
قیمت یک متر مربع
شید سایبان (شید گلخانه، توری سایبان) 30 درصد 2، 4، 6، 8، 10، 1250 متر30 گرم
شروع قیمت از 7 هزار تومان
شید سایبان (شید گلخانه، توری سایبان) سفید 50 درصد 2، 4، 6، 8، 10، 1250 متر50 گرم
شروع قیمت از 8 هزار تومان
شید سایبان (شید گلخانه، توری سایبان) سبز 70 درصد 2، 4، 6، 8، 10، 1250 متر70 گرم
شروع قیمت از 9 هزار تومان
شید سایبان (شید گلخانه، توری سایبان) 80 درصد 2، 4، 6، 8، 10، 1250 متر80 گرم
شروع قیمت از 11 هزار تومان

 

انواع شید‌های گلخانه یا توری‌های سایبان

شید گلخانه از نظر ضریب یا درصد سایه‌اندازی انواع مختلفی دارد. انتخاب درصد پوشش‌دهی مناسب، به نوع کاربری آن بستگی دارد. لذا بهتر است قبل از اقدام به خرید، در این مورد با کارشناسان خبره مشورت نمایید.
فروشندگان، لیست قیمت شید گلخانه را بر‌اساس همین ضریب سایه‌اندازی ارائه خواهند داد. انواع توری سایبان در یکی از دسته‌های زیر خلاصه می‌شوند:

 • شید گلخانه با ضریب سایه‌اندازی 80 درصد و در عرض‌های 2، 4، 6، 8 و 10 متر به طول 50 متر: مناسب برای گیاهانی که به تراکم سایه بیشتری نیاز دارند. از جمله، گل ارکیده، سرخس و درخت زیتون و پر‌کاربرد در محل پرورش دام و طیور و ایجاد سایبان در منزل
 • توری سایبان با ضریب سایه‌اندازی 65 درصد و در عرض‌های 2، 4، 6، 8 و 10 متر در یک رول 50 متری
 • تور شید 50 درصد تولید شده در عرض‌های 2، 3، 4، 6، 8 و 10 متر در طول 50 متر، مناسب برای گیاهانی که به نور بیشتر و سایه کمتر نیاز دارند. مانند کلم، فلفل، کاهو، شمعدانی و گیاهان گلدانی
 • توری سایبان با 30 درصد پوشش‌دهی ارائه شده در عرض‌های 2، 3، 4، 6، 8 و 10 متر و در طول 50 متر، مناسب برای سبزیجات

انواع شید‌های گلخانه یا توری‌های سایبان

مزایای استفاده از شیدهای گلخانه‌ای

از جمله مزایای استفاده از شید گلخانه می‌توان موارد زیر را برشمرد:

 • بهینه‌سازی فضای داخل گلخانه برای رشد و نمو بهتر گیاهان و جلوگیری از مصرف بی‌رویه و هدر رفتن انرژی
 • قیمت مناسب، دوام و طول عمر بالا
 • سهولت استفاده و راه‌اندازی به‌واسطه وزن سبک و انعطاف‌پذیری بالا
 • منعطف و شکل‌پذیر برای هر فضا و زاویه
 • کیفیت و مقاومت بالا در برابر اشعه UV خورشید
 • محافظت از گیاهان، دام و طیور در برابر تابش مستقیم خورشید، بارش تگرگ و هجوم حشرات
 • قابل شستشو و پاک‌سازی

انواع شید گلخانه یا توری سایبان

نکات لازم برای نگهداری بهتر از شید گلخانه

هر وسیله یا ابزاری برای حفظ کیفیت و مرغوبیت اولیه خود، به توجه و نگهداری دقیق نیاز دارد. این قاعده در‌مورد شید گلخانه‌ای نیز مستثنی نمی‌باشد. لذا با آگاهی از شرایط مناسب برای نگهداری از این تور‌های سایبان، به افزایش طول عمر شید گلخانه یا توری سایبان و مقاومت آنها کمک بزرگی کرده‌اید.
توجه به نکات زیر برای نگهداری بهتر از شید گلخانه ضروری و لازم می‌باشد:

 1. در زمان نصب و اجرا یا برخورد با تور سایبان از اصابت اشیا نوک تیز با آن جلوگیری کنید.
 2. در زمان خرید شید گلخانه، در محاسبه متراژ دقت لازم را به‌خرج دهید تا از کشیده‌شدن بیش‌از‌حد آن در نصب جلوگیری به‌عمل آید. فراموش نکنید که، کشش بیش‌از‌اندازه تور سایبان در زمان نصب، عمر آن را کاهش خواهد داد.
 3. در زمانی که به تور سایبان نیاز ندارید، آن را کاملا پاک کرده و در جایی به دور از رطوبت، نور خورشید، حشرات و حیوانات نگهداری کنید.
 4. حتی الامکان شید گلخانه خود را در معرض مواد شیمیایی اسیدی، آهک، نفت، بنزین، سیمان و روغن قرار ندهید. ریختن این مواد بر روی بافت تور سایبان سبب پوسیدگی و کاهش طول عمر آن می‌شود.
 5. به یاد داشته باشید که تور شید در گرمای شدید آفتاب منبسط می‌شود. بنابراین نصب آن را به اول صبح یا عصر موکول کنید تا از کشیده شدن بیش‌از‌حد آن کاسته شود.
 6. چنانچه بتوانید تور شید را به‌صورت شیبدار نصب کنید بهتر است. این کار مانع از تجمع آب، گرد و غبار و دیگر آلودگی‌ها بر‌روی آن خواهد شد.
 7. چنانچه برای نصب شید گلخانه، از پایه‌های نگهدارنده یا مفتول استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که این اشیاء دارای پوشش محافظ پلاستیکی باشند. تماس هر چیز نوک تیز با این تورها از مقاومت و عمرشان خواهد کاست. بهترین اقدام، استفاده از گیره‌های مخصوص این کار است. این گیره‌ها علاوه‌بر آن‌‍که تور سایبان را محکم نگه می‌دارند، به آن نیز لطمه ای وارد نمی‌آورند.
 8. چنانچه قصد شستن تور سایبان خود را دارید، آن را بر روی زمین پهن کرده و از مواد شوینده بدون آنزیم، با PH خنثی و برس‌های نرم برای شستشو استفاده کنید.

 

2 پاسخ
 1. محسن
  محسن می گوید

  سلام
  لیست قیمت توری سبز سایبان را لطفا برای من ارسال کنید
  به شماره واتساپ ۰۹۱۳۲۲۳۷۲۵۵

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.