وبلاگ - آخرین اخبار
توری سایبان اصفهان

یکی از مهمترین مسائل هنگام خرید توری سایبان در اصفهان، مشهد، تهران و شیراز پیدا کردن یک مرکز فروش مناسب است که علاوه بر داشتن کیفیتی مناسب، این محصولات را با قیمتی خوب به خریداران عرضه کند. به همین منظور در این مقاله از کلینیک الوند علاوه بر آشنایی با چگونگی فروش شیدهای گلخانه در اصفهان و سایر شهرهای کشور، به معرفی مرکز فروشی مناسب برای رفاه شما عزیزان نیز می پردازیم.  گونی الوند ارائه کننده توری سایبان اصفهان است.

کاربردهای توری سایبان در اصفهان

شرایط آب و هوایی شهرهای مختلف مانند تهران، شیراز، مشهد و اصفهان باعث می شود کاربرد توری های سایبان در این شهرها متفاوت باشد. اما در هر صورت از آنجایی که این توری ها سایه افکنی خوبی در برابر سایر محصولات داشته و همچنین به طور کامل جلوی نور خورشید را نمی گیرند، محبوبیت خاص خود را نیز دارند. در این میان موقعیت جغرافیایی، شیوه های کسب و کار و شرایط آب و هوایی در شهر اصفهان نیز باعث شده است کاربردهای توری سایبان در اصفهان نیز مختص به خود باشد. در ادامه به بررسی مصارف مختلف شیدها در این شهر می پردازیم:

کاربردهای توری سایبان در اصفهان

فروش شید گلخانه ای در اصفهان به عنوان حفاظ گلخانه ها

در شهر اصفهان گلخانه های بزرگ و وسیعی وجود دارد که هر کدام در مکان های مختلف شهر به پرورش و فروش گل ها و گیاهان متنوعی مشغول هستند. بنابراین به مقدار وسیعی از شیدهای گلخانه جهت نصب توری سایبان در اصفهان برای حفاظت گل ها از نور مستقیم خورشید نیاز است.

فروش توری سایبان در اصفهان برای باغ های بزرگ شهری

باغ های بزرگ موجود در این شهر در کنار باغ وحش هایی که در این شهر وجود دارد از مصرف کنندگان توری سایبان گلخانه در اصفهان است. مسقف کردن این مکان ها با شید باعث می شود علاوه بر رسیدن نور کافی به داخل، از تابش نور مستقیم خورشید و فرار حیوانات نیز جلوگیری شود. بنابراین تولید کنندگان شیدهای گلخانه برای تولید این محصولات باید مصرف این مراکز را نیز در نظر بگیرند.

فروش شید گلخانه اصفهان برای مسقف کردن پارکینگ ها

در این شهر مانند شهرهایی مانند تهران، مشهد و شیراز، پارکینگ های سرباز زیادی در مراکز دولتی و غیر دولتی و همچنین در خانه های ویلایی وجود دارد که به دلیل تابش شدید نور آفتاب باید در برابر آفتاب در این مکان ها از ماشین ها محافظت شود. بنابراین فروش شید گلخانه در اصفهان مانند تهران، کرج و مشهد در این مورد نیز بسیار زیاد است.

فروش شید گلخانه اصفهان

قیمت توری سایبان گلخانه در اصفهان

قیمت شید گلخانه در اصفهان چندان تفاوتی با شهرهایی مانند تهران، مشهد و شیراز ندارد. اما تمام مراکز فروشی که در اصفهان توری های سایبان را عرضه می کنند قیمت یکسانی برای این کالا ندارند. در واقع قیمت شیدها به عوامل زیادی بستگی دارد. در ادامه به بررسی برخی از آن ها می پردازیم:

 • خرید مستقیم از تولیدکننده: لازم است در نظر داشته باشید اگر شیدها را مستقیم از تولید کننده بخرید پول کمتری نسبت به خرید از واسطه ها می پردازید.
 • درصد سایه افکنی شیدها: درصد سایه افکنی شیدهای گلخانه ای تاثیر زیادی در قیمت فروش توری سایبان گلخانه در مشهد، شیراز و بالطبع اصفهان دارد. هرچه درصد سایه افکنی زیادتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است.
 • کیفیت شید گلخانه: مواد تشکیل دهنده و کیفیت این کالاها نیز یکی از عواملی هستند که قیمت آن ها را تعیین می کنند.
 • مقدار مورد نیاز: به طور قطع هر چه مقدار مورد نیاز شما از شیدها بیشتر باشد باید پول بیشتری نیز بپردازید. همچنین اگر می خواهید شیدها را به صورت رولی بخرید، عرض آن ها تعیین کننده قیمت آن ها هستند.

قیمت توری سایبان گلخانه در اصفهان

قیمت هر متر توری شید اصفهان

قیمت هر متر توری شید اصفهان در روزهای مختلف متنوع است. البته قیمت توری سبز گلخانه بر اساس تراکم، کیفیت پارچه، نوع دوخت و موارد دیگر می‌تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت‌ها با کارشناسان گونی الوند تماس بگیرید.

نحوه فروش توری سایبان گلخانه در اصفهان

فروش توری سایبان در اصفهان مانند شهرهای دیگر کشور مانند مشهد، تهران، شیراز و یزد به شیوه های مختلفی انجام می شود. اما به طور کلی تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و فروشگاه های این محصولات در کلیه شهرها به دو صورت محصولات خود را به خریداران عرضه می کنند. این دو روش به شرح زیر می باشند:

 • خرید حضوری از فروشگاه ها: یکی از روش هایی که بسیاری از افرادی که علاقه زیادی به شیوه های سنتی دارند از آن استفاده می کنند، خرید به صورت حضوری از فروشگاه هاست. این روش را همه ما تجربه کرده ایم و می دانیم که انتخاب، پرداخت و تحویل توری های سایبان به طور کامل در فروشگاه انجام می شود.
 • خرید به صورت اینترنتی: خرید اینترنتی توری های سایبان در اصفهان که چند سالی است رواج بسیاری پیدا کرده است. با استفاده از این روش خریدار می تواند محصولات تمام فروشگاه ها را از لحاظ ظاهر، کیفیت و قیمت به صورت آنلاین با هم مقایسه کرده و پس از آن اقدام به خرید کند.

نحوه فروش توری سایبان گلخانه در اصفهان

معتبرترین مرکز فروش توری سبز سایبان در اصفهان

هم اکنون وقت آن رسیده که یکی از معتبرترین مراکز فروش توری های سایبان در اصفهان را که محصولات خود را نیز به سرتاسر ایران ارسال می کند به شما معرفی کنیم. با مراجعه به فروشگاه الوند علاوه بر خرید شیدهای گلخانه ای با کیفیت و قیمتی مناسب، فرصت این را دارید که در مراحل مختلف انتخاب و خرید با مشاورین آن ها با شماره تلفن 09138345996 مشورت کنید. همچنین در صورتی که در شهرهای مختلف کشور مانند تهران، مشهد، یزد و شیراز هستید و درخواست خرید محصولات آن ها را داشتید، می توانید به صورت آنلاین خرید خود را ثبت کنید.

نصب شید گلخانه برای توری سایبان پارکینگ

توری سایبان اصفهان

برای خرید پارچه سبز سایبان در اصفهان با کارشناسان گونی الوند تماس بگیرید تا با هر عرض (2، 4، 6، 8، 10) و با هر تراکم سایه (50، 60، 70، 80) به صورت دوخته شده و اماده نصب و به صورت خام برای شما ارسال نمایند.

جنس توری سایبان اصفهان

 

خرید شید گلخانه اصفهان

برای محافظت از محصولات خود در برابر گرمای سوزان و اشعه ماوراء بنفش به یک پارچه سایه کشاورزی نیاز دارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین پارچه های سایه برای گلخانه ها و نحوه محافظت از گیاهان شما به ادامه مطلب مراجعه کنید!

قیمت شید گلخانه

قیمت شید گلخانه در اصفهان

سایه زدن گلخانه ها را در ماه های گرم خنک نگه می دارد. باعث کاهش دمای داخل و همچنین کاهش نور ورودی به گلخانه می شود. تهویه خوب می تواند دما را در سطح ایده آل نگه دارد، اما قدرت انعکاس نور خورشید را فراموش می کنید.

به سرعت در گلخانه ها جمع می شود و باعث افزایش دما و خطر برای بسیاری از گیاهان می شود. البته رشد گیاه به طور مستقیم به نور خورشید بستگی دارد، بنابراین قرار گرفتن در معرض آن را به حداقل برسانید.

قیمت شید گلخانه

نمونه توری سایبان سفید اصفهان

شید گلخانه اصفهان

پارچه سایه بان نوعی ماده است که برای جلوگیری از اشعه خورشید استفاده می شود. این پارچه ها معمولا از مواد مختلفی مانند پلی اتیلن (PE)، نایلون یا پی وی سی ساخته می شوند. آنها اغلب در مناطق بیرونی مانند باغ ها، پاسیوها یا گلخانه ها استفاده می شوند.

آنها همچنین به عنوان یک لایه محافظتی اضافی در برابر حشرات، حشرات و سایر آفات دو برابر می شوند!

 

پارچه سایه چیست؟

قیمت فروش توری سایبان در اصفهان

گیاهان برای تحمل سختی گرمای تابستان بسیار حساس هستند. به خصوص اگر در مکانی با گرمای شدید مانند سن آنتونیو، تگزاس، یا لاس وگاس، نوادا زندگی می کنید، گیاهان شما ممکن است در اثر کم آبی پژمرده شوند.

این لباس ها مانند ضد آفتاب برای گیاهان شما عمل می کنند. آنها آنها را از آفتاب سوختگی و تبخیر سریع آب محافظت می کنند. همچنین، آنها تهویه مناسب محصول را فراهم می کنند، بنابراین نیازی به صرف هزینه برای نصب سیستم های خنک کننده پرهزینه ندارید.

اما قبل از اینکه به فکر خرید پارچه گلخانه ای باشید، باید رنگ، اندازه و جنس آن را بدانید. در غیر این صورت، ممکن است یک پارچه سایه نامناسب برای گیاهان خود خریداری کنید.

در اینجا چیزی است که باید بدانید:

قیمت فروش توری سایبان در اصفهان

رنگ توری سایبان

هنگام خرید پارچه های سایه دار، ممکن است از تعداد زیاد رنگ های موجود شگفت زده شوید. بنابراین، تنوع گزینه‌ها ممکن است شما را به این فکر وادار کند که “چه رنگ پارچه ای برای گلخانه من بهتر است؟”

آبی، قرمز، سفید، سبز، مشکی و نقره ای (آلومینیزه) رنگ های پارچه های سایه رایج هستند. پس بیایید بفهمیم که هر کدام چگونه کار می کنند.

همه ما می دانیم که رنگ های روشن گرما را از نور خورشید منعکس می کنند. به این ترتیب، انتخاب یک پارچه سایه روشن می تواند تهویه را بهبود بخشد.

از سوی دیگر، پارچه های سایه تیره احتمالا گرمای بیشتری را از خورشید جذب می کنند. با این حال، آنها بهتر است از گیاهان شما در برابر اشعه های مضر UV محافظت کنند و نور را فیلتر کنند.

بنابراین، نمی توانیم بگوییم که یک رنگ بهتر از رنگ دیگر است. این رنگ های توری سایبان مختلف برای دوره های مختلف است.

23 پاسخ
 1. سجاد
  سجاد می گوید

  سلام و وقت بخیر من خیلی تعریف کیفیت محصولات شما رو شنیدم اگر خریداری کردید ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 2. فرزاد
  فرزاد می گوید

  سلام توری ۶۰درصد.برای گلخانه به طول ۱۲و عرض۶متر چجوری محاسبه میشه و قیمتش چنده؟ آیا فقط سقف لازمه پوشش داده بشه یا کامل دیواره پوشش میخاد؟🙄

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام برای سقفی به طول 12 و عرض 6 متر 12 را در 6 ضرب کنید که متراژ مربع شما به دست می آید که میشود 72 متر مربع. بستگی به نوع کاشت شما در گلخانه با و بدون دیواره شید کار میشود ولی معمولا دیواره ها را شید نمیگیرند. برای دریافت قیمت با کارشناس ما تماس حاصل نمایید 09138345996

   پاسخ
 3. حبیب میرزایی چگنی
  حبیب میرزایی چگنی می گوید

  درود بر شما فروشنده برزنت هستم به علت درخواست زیاد این محصول میخام به لیست فروشم اضافه کنمش لطفاً راهنمایی کنید که کدام محصول شما برای خرید از شما و فروش ما مناسب می باشد از لحاظ جنس و عرض کالا و قیمت

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام و درود
   لطفا جهت دریافت مشاوره با کارشناس ما تماس حاصل نمایید. شماره تماس 09138345996

   پاسخ
 4. بهزاد کثیری
  بهزاد کثیری می گوید

  درود بر شما
  آیا نصاب دارید که برای ما حدود یکصد متر مربع را انجام بده ؟
  در محل دامداری ،، اتوبان فرودگاه

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام بله ما نصاب هم داریم
   اما به نظر من زمانی که شید شما دوخته شود نصب آن بسیار بسیار راحت است و خودتان می توانید انجام دهید، دیگر نیاز نیست که هزینه ای برای نصاب پرداخت کنید. اما بازهم نظر خودتان مهم است در صورت نیاز با شماره 09138345996 تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 5. علیرضا مداح پیکانی
  علیرضا مداح پیکانی می گوید

  سلام مترا ژ شید 80درصد برای حیاط هم خوبه ؟الان 22خرداد 1401 قیمت چنده ؟ممنون

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   قیمت توری سایبان در فروشگاه الوند بر اساس درصد سایه اندازی و کارخانه تولیدی متغییر می‌باشد و در صورتی که نیاز دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.