پارچه برزنت رنگی

امروزه با پیشرفت صنعت نساجی محدودیت در تولید انواع پارچه های برزنت در رنگ های مختلف برداشته شده و تولید پارچه های برزنت رنگی تحولی بزرگ در تولید این پارچه ها ایجاد کرده است. همین ایجاد تنوع در تولید آن ها نیز باعث بالا رفتن میزان عرضه و تقاضا و بالا رفتن میزان خرید برزنت رنگی شد. برای اینکه با چگونگی تولید این پارچه ها و کاربردهای مختلف آن ها آشنا شوید، می توانید ادامه این مقاله از الوند را مطالعه کنید. در آخر نیز با بهترین مرکز فروش این محصولات آشنا می شوید.

احساس نیاز به تولید پارچه برزنت رنگی

در ابتدای تولید این پارچه ها، تنها چیزی که برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان آن مطرح بود مستحکم و مقاوم بودن آن ها بود. به طوری که تولید برزنت های ضخیم بیشترین طرفدار را داشت. البته که ضد آب بودن این برزنت ها یکی دیگر از ویژگی هایی بود که همزمان با استحکامشان ایجاد شد. در آن زمان کاربرد این پارچه ها به گونه ای بود که چندان رنگ آن ها مهم نبود. بنابراین تولید آن ها بیشتر با رنگ های آبی، تیره یا به صورت برزنت های سفید بود.

تولید پارچه برزنت رنگی

پس از ایجاد تحولات زیادی در تکنولوژی پارچه بافی و تولید برزنت های نازک و سبک، کاربردهای بسیار زیادتری برای آن ها ایجاد شد که باعث شد مشتریان آن ها به رنگ های آن ها نیز بیشتر اهمیت بدهند. بنابراین تولید کنندگان همراه با این تحول در سلیقه و نیاز، به تولید پارچه برزنت های رنگی دست زدند.

کاربردهای پارچه برزنت های رنگی

سال هاست که از تولید پارچه برزنت های رنگی می گذرد و هر روز به کاربردهای آن ها اضافه می شود. به گونه ای که رنگ های ثابتی از این پارچه ها در صنایع مختلف جای خود را به این پارچه های رنگی داده است. هرچند هنوز هم در بعضی از کسب و کارها برای خرید برزنت ها تنها به کیفیت آن ها دقت می کنند و مانند برزنت های نسوز، رنگ آن ها چندان کارایی و اهمیتی برایشان ندارد. با ما همراه باشید تا با کاربردهای مختلف این محصولات آشنا شوید:

تولید پوشاک، کیف و کفش با برزنت های رنگی

زمانی که تولید کنندگان به دلیل استحکام و ضد آب بودن برزنت ها از آن ها در تولید کیف و کفش و انواع لباس استفاده کردند، تنها مشکلی که با آن ها داشتند کم بودن تنوع رنگی آن ها بود. به همین دلیل بود که با روی کار آمدن پارچه برزنت های رنگی این مشکل نیز حل شد. به همین خاطر است که در حال حاضر برزنت هایی که برای دوخت کیف و ساک های ورزشی به کار برده می شوند یا آن هایی که در دوخت لباس های ورزشی استفاده می شوند، در رنگ های متنوع و مختلفی تولید می شوند.

کفش با برزنت های رنگی

دوخت چادر ترانزیتی با پارچه برزنت رنگی

شاید تا قبل از تولید پارچه های برزنتی رنگی، تنها رنگی که برای برزنت های ماشین سنگین در نظر گرفته می شد، آبی و طوسی بود. به همین دلیل هم بود که سالیان سال چادر خاور و روکش کامیون در این رنگ های محدود دوخته می شدند. اما زمانی که این پارچه ها تولید شد نیاز این تغییر رنگ نیز ایجاد شد و انواع این چادرهای تریلی با برزنت های ترانزیتی در رنگ های مختلف دوخته شد. برای دوخت سفارشی این چادرها می توانید با شماره تلفن 09138345996 تماس بگیرید.

دوخت انواع چادرهای مسافرتی

مانند برزنت های کانتینری که در مورد آن ها صحبت شد، تولید و دوخت چادرهای مسافرتی نیز هنگام تولید پارچه های برزنت رنگی، با تحول بزرگی روبرو شد. به طوری که در حال حاضر کمتر این محصولات را در رنگ های خنثی، تیره و سفید می بینید. همین رنگ های متنوع و شادی که در تولید آن ها و با روی کار آمدن برزنت های شمعی به کار برده شده، باعث ایجاد چهره ای زیباتر از آن ها در طبیعت شده است.

چادرهای مسافرتی با برزنت رنگی

سایبان های برزنتی با برزنت های رنگی

انواع سایبان های برزنتی که به عنوان پوشش بالکن و تراس و سایبان فروشگاه ها به کار برده می شوند باید همراه با کیفیت، رنگ های متنوعی نیز داشته باشند. به همین دلیل هم بهترین گزینه به کار بردن پارچه های برزنت رنگی برای دوخت و تولید این محصولات است. روی کار آمدن برزنت های نانو یکی از بهترین نمونه ها برای دوخت و تولید این محصولات است. چرا که علاوه بر استحکام بالا و مقاومت در برابر آب و آفتاب، قابل تولید در رنگ های متنوع، حتی چند رنگ در یک پارچه است.

دوخت روکش های اتومبیل با پارچه برزنت های رنگی

یکی دیگر از محصولاتی که متقاضیان آن ها علاقه به خریدشان در رنگ های مختلف داشتند، چادرهایی بود که به عنوان روکش اتومبیل به کار برده می شد. مسلما داشتن چادرهایی که رنگی است و پس از پوسیده شدنشان می توان با رنگی متفاوت تر آن ها را تهیه کرد، جذابیت بیشتری برای افراد دارد. بنابراین اهمیت خرید پارچه برزنت رنگی برای دوخت آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

روکش های اتومبیل با برزنت های رنگی

بهترین مرکز فروش برزنت رنگی

هنگام خرید پارچه برزنت رنگی باید به نکات مهمی دقت کنید که در ادامه شما را با آن ها آشنا می کنیم:

  • هنگام خرید اینترنتی برزنت ها، اعتبار مرکز فروشی که به عرضه این پارچه ها می پردازد را در نظر بگیرید.
  • دقت کنید که آن مرکز انواع برزنت ها را در رنگ های مختلف داشته باشد تا بتوانید انتخاب درستی بر حسب نیازتان داشته باشید.
  • قیمت پارچه برزنت رنگی مرکز فروش مورد نظرتان را با سایر مراکز مقایسه کنید و مطمئن شوید خرید شما همراه با پرداخت هزینه ای معقول است.
  • به دلیل تنوع در نحوه ساخت و جنس این پارچه ها، لازم است کیفیت بافت و الیاف پارچه را نیز به خوبی بررسی کنید.

مرکز فروش برزنت رنگی

کافیست یک بار به فروشگاه الوند سر زده باشید. با همان یکبار متوجه می شوید که مرکزی را برای خرید پارچه های برزنت در اصفهان در نظر گرفته اید که تمام ملاک های گفته شده را همزمان در بر گرفته و همچنین بهترین خدمات را در زمینه ارسال محصولات خود به تمام نقاط کشور دارد. اگر نیاز دارید قبل از انتخاب و خرید از این مرکز با مشاوران این مرکز گفتگو کنید می توانید با شماره 09138345996 تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *