وبلاگ - آخرین اخبار
برزنت کیفی

شاید جایگزین شدن ساک و کیف های پارچه ای به جای کیسه های پلاستیکی، شروعی برای بکارگیری برزنت کیفی در صنعت کیف سازی باشد که حامیان محیط زیست بسیار از آن استقبال کرده اند. به دنبال آن نیز تولید پارچه های برزنت مناسب برای کیف، باعث دوخت کوله های پشتی برای طبیعت گردی سیاحان شد. اما اینکه چه پارچه هایی برای این منظور مناسب هستند مبحثی است که در این مقاله از الوند به آن می پردازیم.

انواع برزنت

برای مشاهده انواع برزنت و قیمت‌های آن بر روی دکمه کلیک نمایید.

انواع پارچه های برزنت مناسب برای کیف

انواع مختلف پارچه های برزنت از الیافی تشکیل شده اند که آنها را تبدیل به مستحکم ترین و مقاوم ترین پارچه ها کرده است. این الیاف معمولا از موادی مانند یورتان، پلی استر، پنبه و کرباس انتخاب می شوند. هر کدام از این مواد نیز خاصیت به خصوصی به این پارچه های می دهند. به طور مثال اضافه کردن مواد پلی اتیلن بر روی پارچه ها، آن ها را تبدیل به برزنت های ضد آب و آفتاب می کند که برای تولید کیف های برزنتی بسیار مناسب هستند.

پارچه های برزنت مناسب برای کیف

چند لا نخ بودن تار و پود این پارچه ها در مرحله ریسندگی نیز آن ها را تبدیل به پارچه هایی با ضخامت های مختلف می کند که هر کدام میزان انعطاف متفاوتی نیز دارند.

به طور مثال برزنت های سبک و نرم که کمترین میزان ضخامت را دارند از انعطاف بالاتری نیز در برابر برزنت های ضخیم و سنگین برخوردارند. از این میان نیز برزنت های سبک بهترین گزینه به عنوان برزنت کیفی و مناسب برای دوخت انواع کوله و ساک از نظر منعطف بودن و امکان چاپ روی برزنت ها به حساب می آیند.

انواع کیف های برزنتی

امروزه پارچه های برزنت کیفی به دلیل ویژگی های زیادشان برای دوخت انواع کیف و کوله ها به کار برده می شوند. این خصوصیات عبارتند از:

 • سبک و منعطف بودن پارچه های برزنت کیفی مانند برزنت شمعی و دوخت راحت آن ها.
 • برخلاف کیسه های پلاستیکی که سال ها بدون تجزیه در طبیعت باقی می مانند، برزنت ها قابل بازیافت هستند.
 • مقاومت در برابر نفوذ باران، برف و رطوبت و جلوگیری از خراب شدن وسایل داخل آن.
 • استحکام در برابر آفتاب و عدم پوسیدگی سریع در اثر تابش نور خورشید.
 • مقاومت زیاد در برابر اجسام سنگین نسبت به پارچه های پلاستیکی و توانایی حمل بارهای سنگین با آن ها.
 • قیمت مناسب آنها در برابر انواع چرم های طبیعی و پارچه های کیفی گران قیمت و لوکس.
 • مقاومت بیشتر در برابر اجسام تیز و پوسیدگی در اثر خط و خش.

کیف های برزنتی

این خصوصیات اگرچه باعث مناسب بودن آن ها برای دوخت کیف ها شده است، اما باید در نظر گرفت آن ها را نمی توان برای تهیه انواع کیف ها به کار برد. در ادامه شما را با کیف ها و ساک هایی که از این برزنت ها تهیه می شود آشنا می کنیم:

استفاده از برزنت کیفی برای دوخت کیسه خرید

مزایای استفاده از کیسه هایی که با پارچه های برزنت تهیه می شوند نسبت به کیسه های پلاستیکی بسیار زیاد است. در زیر به ذکر چند نمونه از مزیت های کیسه خرید تهیه شده با پارچه برزنت کیفی می پردازیم:

 • بارها قابل مصرف هستند و مانند برزنت های نظامی به راحتی خراب و پاره نمی شوند.
 • در صورت کثیف شدن به راحتی می توان آن ها را با مواد شوینده تمیز کرد.
 • ضد آب هستند و در صورت حمل مواد غذایی با آن ها، آب به داخل آن ها نفوذ نمی کند.
 • قابل تهیه در اشکال و اندازه های مختلف با برزنت های رنگی هستند و حتی می توان آن ها را با دوخت زیپ ایمن تر کرد.
 • مانند کیسه های پلاستیکی به محیط زیست آسیب نمی زنند و قابل بازیافت هستند.

استفاده از برزنت کیفی

پارچه برزنت کیفی برای دوخت ساک ورزشی

ساک های ورزشی علاوه بر سبک و مقاوم بودن، باید ویژگی ضد آب بودن را نیز با خود به همراه داشته باشد. زیرا برای هر ورزشکاری مهم است که وسایل ورزشی و لباس هایی که داخل کیف نگهداری می کند، در برابر برخورد با آب و رطوبت در امان باشند. برای برخی از آن ها نیز قیمت ساک به اندازه کیفیت مهم به نظر می رسد.

به همین دلیل است که از پارچه برزنت های کیفی که از لطافت کافی نیز برخوردارند و مانند برزنت های ماشین سنگین ضخیم نیستند، به راحتی می توان برای دوخت یک ساک ورزشی با کیفیت و با قیمتی مناسب استفاده کرد. برای مشاهده انواع برزنت از برزنت های فروشگاه گونی الوند بر روی لینک کلیک نمایید.

استفاده پارچه برزنت برای کیف های زنانه

درست است کیف هایی که گران قیمت هستند همیشه برای خانم ها از جذابیت بالایی برخوردار هستند، اما همیشه و همه جا نمی توان از آنها استفاده کرد. به همین دلیل و همچنین به علت گران بودن آن ها، داشتن کیف های ساده زنانه که راحت هستند و می توان با خیال راحت و به دور از استرس خراب شدنشان از آن ها استفاده کرد، متقاضیان بسیار زیادی پیدا کرده است.

این کیف ها اگر با برزنت های کیفی تهیه شوند از کیفیت و مقاومت زیادی نیز برخوردارند. بنابراین با پرداخت هزینه بسیار کمی می توانید سال ها یک کیف، با کاربردهای زیادی داشته باشید.

پارچه برزنت برای کیف های زنانه

کاربرد برزنت کیفی برای کوله پشتی مسافرتی

سیاحان و طبیعت گردان باید همیشه در انتظار تغییرات جوی و بارش های باران باشند. همچنین باید تجهیزات خود را به گونه ای انتخاب کنند که در صورت حمله حشرات و حیوانات کمتر آسیب دیده و ضرر کمتری به آن ها وارد کند. یکی از این تجهیزات که باید با دقت انتخاب شود کوله پشتی های آن هاست.

اهمیت آن نیز به خاطر این است که معمولا تمام وسایل مهم و ضروری یک کوهنورد یا طبیعت گرد داخل این کوله جای گرفته است. پس برای آنها مهم است که این وسیله از پارچه ای تهیه شده باشد که علاوه بر عدم نفوذ آب به داخل آن، به سرعت خراب و پاره نشود و ایمنی کامل را برای وسایلی که حمل می کند به همراه داشته باشد. به همین دلیل بسیاری از آن ها برزنت های کیفی را به سایر پارچه ها ترجیح می دهند.

قیمت پارچه برزنتی کیفی

اگر شما هم به قصد تهیه پارچه های برزنت کیفی سری به فروشگاه ها زده باشید، می بینید که قیمت ثابت و مشخصی برای پارچه های برزنت در بازار وجود ندارد. این تفاوت قیمت نیز مربوط به جنس آن ها، چند لا نخ بودنشان و میزان نیاز شما به این پارچه ها دارد.

همچنین کارخانه های مختلف از دستگاه های متفاوتی برای ریسندگی و تولید این محصولات استفاده می کنند که مسلما آنهایی که به روزتر هستند، پارچه های با کیفیت تری تولید می کنند. اما آنچه مسلم است قیمت پارچه های برزنت نانو به دلیل کیفیت بسیار بالایشان و پارچه های ضخیم به دلیل مقاومت بالای آن ها، از برزنت های سبک بیشتر است.

قیمت پارچه برزنتی کیفی

خرید پارچه برزنت کیفی از مراکز معتبر

چنانچه قصد خرید این محصولات به صورت عمده یا به اندازه مصارف خودتان در منزل را دارید، باید به آنچه در مورد ویژگی های پارچه ها گفته شد دقت کنید. همچنین لازم است علاوه بر در نظر داشتن کیفیت، انعطاف، استحکام و قیمت مناسب این پارچه برزنت های کیفی، به اعتبار مرکز فروشی که برای خرید پارچه برزنت انتخاب کرده اید نیز دقت کنید.

فروشگاه الوند یکی از این مراکزی است که سال های زیادی در این زمینه تجربه کسب کرده است. همچنین علاوه بر دوخت انواع چادرهای برزنت بنابر سفارش شما، امکان خرید اینترنتی انواع برزنت را نیز فراهم کرده است. شما عزیزان می توانید برای مشاوره با متخصصان این مرکز و همچنین کسب قیمت پارچه برزنت در اصفهان، با شماره تلفن 09138345996 تماس حاصل فرمایید.

قیمت پارچه برزنت کیفی

تهیه برزنت مناسب می تواند یک تجارت دشوار باشد. مهم است که برزنت با اندازه مناسب متناسب با کار تهیه کنید (به اندازه کافی بزرگ برای پوشش دادن هر چیزی که اساساً به آن نیاز دارید). سپس باید بدانید که چه درجه یا نوع برای کار خاص مناسب است. کارکنان فروشگاه گونی الوند ما اینجا هستند تا در مورد تمام سوالات شما راهنمایی کنند، با این حال برای دریافت اطلاعات اولیه درباره قیمت پارچه برزنت کیفی یا نمونه کارها به واتساپ ما پیام دهید.

خرید برزنت کیفی

به احتمال زیاد به یک برزنت نیاز دارید زیرا می خواهید چیزی را بپوشانید یا وسیله ای بدوزید. شاید شما فقط نیاز به آویزان کردن یک برزنت برای پوشش یا پناه دادن به یک منطقه خاص یا به عنوان پوشش کف یا دیوار داشته باشید. در این صورت مشکلی وجود ندارد، فقط باید طول عرض ناحیه تحت پوشش را اندازه گیری کنید.

با این حال، اغلب برای پوشاندن یک شی 3 بعدی (مثلاً انبار کاه) به یک برزنت نیاز دارید. در این صورت طول و عرض بالای جسمی را که باید بپوشانید اندازه بگیرید (اگر شیء با روکش صاف نیست، ممکن است لازم باشد کمی تخمین بزنید). در مرحله بعد، باید در نظر بگیرید که تا چه حد از شیء پایین بیاید، می‌خواهید برزنت روی آن قرار گیرد (در مثال ما در انبار کاه، ممکن است فقط نیاز داشته باشید که برزنت تا قسمتی از شیء پایین بیاید، مانند تصویر زیر).

خرید اینترنتی پارچه برزنت کیفی

اگر به برزنت نیاز دارید که مثلاً 1 متر از هر طرف را بپوشاند، فقط 2 متر به اندازه گیری طول و عرض خود اضافه کنید تا برزنت از هر چهار طرف 1 متر پایین بیاید. اگر می‌خواهید کل شی را بپوشانید، از بالای جسم به سمت زمین، 2 برابر اندازه بگیرید و آن را به اندازه‌های طول و عرض بالا اضافه کنید. … اکنون شما آن را پوشش داده اید.

3 پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام و عرض ادب
   اگر برای خرید پارچه کیف دوزی خود به برزنت نیاز دارید می‌توانید با کارشناسان گونی الوند تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.