وبلاگ - آخرین اخبار
توری سایبان حیاط

امروزه از توری سایبان حیاط در بیشتر خانه ها استفاده می شود. مزایای زیادی که این توری های سایبان و شیدهای گلخانه دارند، باعث شده است در برخی از مناطق جای برزنت ها، شیشه ها و سایبان های گرانیتی و پلاستیکی را بگیرند. اگر شما هم می خواهید با این مزایای استفاده از توری های پلاستیکی سایبان برای حیاط آشنا شوید با این مقاله از کلینیک الوند با ما همراه باشید.

سایبان حیاط چیست؟

خانه های ویلایی نسبت به خانه های آپارتمانی مزایای بسیار زیادی دارند. از فواید آن ها علاوه بر بهبود روحیه افراد می توان به برخورداری از نور بسیار زیاد، استفاده از فضای باز حیاط برای دورهمی ها و پخت غذا و کاشت گل ها و سبزی ها در باغچه آن‌ها اشاره کرد. اما گاهی به دلایلی مانند تابش نور خورشید در روزهای گرم تابستان نیاز است که سقف کاذبی برای آن ها در نظر گرفته شود تا استفاده از این فضا راحت تر باشد. به همین دلیل نیز افراد به فکر استفاده از انواع مختلف سایبان های حیاط افتادند. امروزه برای این منظور از مواد و پارچه های مختلفی استفاده می کنند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. در ادامه سعی می کنیم توضیح مختصری از هر کدام از آن‌ها بدهیم:

سایبان های برزنتی

سایبان های برزنتی حیاط

یکی از پارچه هایی که مانند توری های سایبان حیاط، برای تهیه سایبان های بالکن و فضای باز استفاده می شود پارچه های برزنتی هستند. این پارچه ها که با مواد مختلفی تولید می شوند، بسیار مستحکم و مقاوم بوده و در انواع مختلف تولید می شوند تا برای مقاصد مختلف به کار برده شوند. از انواع برزنت های ضد آب، برزنت های نانو و برزنت های کانتینری برای دوخت و تهیه سایبان های برزنتی استفاده می کنند. این سایبان ها به طور کامل جلوی نور آفتاب و حتی بارش های فصلی و نفوذ آب را می گیرند. همچنین از نفوذ و حمله حشرات نیز جلوگیری می کنند. به تازگی نیز ای آن ها برای ایجاد سقف های متحرک استفاده می کنند.

سایبان های پلاستیکی و گرانیتی

از دیگر سایبان هایی که در کنار توری های سایبان حیاط مورد استفاده قرار می گیرند، سقف های کاذب پلاستیکی و گرانیتی است. این محصولات را بنابر کاربردشان از مواد مختلف و با ضخامت های متفاوت تولید می کنند. امروزه استفاده از سقف های کاذب پلاستیکی یا گرانیتی که در ابتدا برای مسقف کردن پارکینگ های رو باز استفاده می شد، در حیاط و تراس های بزرگ نیز بسیار طرفدار دارد. مخصوصا در مناطقی که دارای آب و هوای پر باران و همراه با بادهای بسیار شدید هستند. اما باید این مورد را نیز در نظر گرفت که استفاده طولانی مدت از آن ها باعث پوسیدگیشان در برابر آفتاب و رطوبت می شود.

نصب توری سایبان حیاط

توری های سایبان حیاط

منظور از توری های سایبان حیاط، سایبان هایی است که با توری های سبز سایبان یا شیدهای گلخانه تهیه شده باشند. اگر برای شما هم سوال است که شید گلخانه چیست باید بگوییم این توری ها از مواد پلاستیکی تهیه می شوند که طبق عملیات خاصی به شکل طناب های نازکی در می آیند و به هم بافته می شوند. درست است که علت اصلی تولید توری سایبان حفاظت از گلخانه ها و گل ها و گیاهان داخل آن در برابر نور مستقیم خورشید بود، اما امروزه استفاده از آن ها در اماکن مختلف و با مقاصد متفاوت مانند توری های سایبان پارکینگ و توری های پشت بام روز به روز در حال گسترش است. این توری ها که معمولا در رنگ های سفید، مشکل و سبز تولید می شوند در ابعاد مختلف قابل سفارش هستند.

توری های سایبان حیاط

مزایای استفاده از توری سایبان حیاط

همانطور که در بالا اشاره کردیم سایبان های حیاط را با شیوه های مختلف و با پارچه ها و مواد متعددی تهیه می کنند. درست است که پارچه های برزنت انعطاف بالایی دارند و به طور صد در صد جلوی نور خورشید را می گیرند و سایبان های پلاستیکی نیز در برابر باد و باران مقاومت بالایی دارند، اما توری های سایبان حیاط یا توری های سایه انداز نیز برای برخی از مناطق مزایای بسیار زیادی دارد. به طوری که با وجود آن ها به راحتی توانسته اند جای سایبان های گرانیتی و پلاستیکی و پارچه های پلاستیکی را بگیرند. در ادامه بیشتر شما را با مزایای آن ها آشنا می کنیم:

تست نمونه توری سایبان حیاط

جلوگیری از نفوذ نور خورشید

همانطور که گفته شد یکی از دلایل استفاده از توری های سایبان حیاط جلوگیری از نفوذ زیاد نور خورشید است. دلیل آن نیز این است که تابش بیش از حد نور خورشید علاوه بر آسیب به پوست و موی انسان، باعث خراب شدن اشیا، میز و صندلی و حتی گیاهان می شود. توری های سایبان و شیدهای گلخانه میزان سایه افکنی مناسبی دارند. به گونه ای که هم به طور کامل جلوی نور را نمی گیرند و هم از شدت آن کم می کنند و از انسان ها، گیاهان و اجسام حفاظت می کنند.

مزایای استفاده از توری سایبان حیاط

جلوگیری از ورود حشرات

گاهی استفاده از فضای حیاط به دلیل ورود حشرات، پرندگان یا حیوانات غیر ممکن است. توری های سایبان حیاط یا همان شیدهای گلخانه، منافذی در اندازه های مختلف دارند. شاید به طور معمول این توری ها به دلیل بزرگ بودن منافذشان نتوانند جلوی ورود حشرات ریز را بگیرند، اما با دولایه یا سه لایه کردن آن ها تا حدود زیادی جلوی حمله حشرات گرفته می شود. علاوه بر این در حالت عادی نیز قادر به این هستند که از جلوی ورود حیوانات و پرندگان را به فضای باز حیاط بگیرند.

میزان سایه افکنی متناسب با سلیقه افراد

تمام توری های سایبان و شیدهای گلخانه با یک درصد سایه افکنی تولید نمی شوند. بلکه تولید آن ها به گونه ای است که درصدهای مختلفی از سایه افکنی برای آن ها در نظر گرفته می شود. این درصد معمولا از 20 تا 90 درصد است. هر چقدر این درصد بیشتر باشد، توری سایبان حیاط به میزان بیشتری از نفوذ نور آفتاب جلوگیری می کند. بنابراین همه افراد بنابر نیازشان و میزان شدت آفتابی که در منطقه خود دارند می تواند از درصدهای مختلف آن استفاده کنند.

فواید استفاده از توری سایبان حیاط

قیمت توری سایبان حیاط

یکی دیگر از مزایای توری های سایبان حیاط نسبت به برزنت ها و قیمت سایبان های پلاستیکی یا گرانیتی قیمت مناسب آن هاست. همین امر باعث شده است استفاده از آن ها برای بیشتر افراد راحت تر از سایر محصولات شود. البته باید در نظر گرفت که کیفیت ساخت این محصولات، متراژ و ابعاد آن ها و وارداتی یا داخلی بودنشان در قیمت آن ها تاثیر مستقیم دارد.

نصب توری سایبان برای پارکینگ

خرید توری های سایبان حیاط از بهترین مرکز فروش

همانطور که خواندید استفاده از توری های سایبان حیاط مزایای بسیار زیادی دارد. به طوری که نصب توری های سایبان در تمام خانه های ویلایی اجتناب ناپذیر است. اما پیدا کردن مرکز فروش مناسب برای خرید توری ها به همان اندازه مهم است. در اینجا لازم است فروشگاه الوند را به عنوان بهترین عرضه کننده شیدهای گلخانه در اصفهان معرفی کنیم. این مرکز علاوه بر عرضه محصولاتی با کیفیت و قیمتی مناسب به سرتاسر شهرهای کشور، امکان خرید اینترنتی توری های سایبان را نیز برای شما فراهم کرده است. علاوه بر این شما می توانید با شماره تلفن 09138345996 تماس گرفته و با کارشناسان این مرکز جهت انتخابی بهتر و دقیق تر مشورت کنید.

خرید توری های سایبان حیاط از بهترین مرکز فروش

مرکز فروش توری سایبان حیاط

خیلی از افراد دوست دارند که حیاط خود را به یک گلخانه تبدیل کنند که برای این کار باید از گزینه خرید شید گلخانه حیاط استفاده کنند. باید محیط مناسبی را برای رشد در تمام طول سال فراهم کند. اما گاهی اوقات برای گیاهان شما خیلی گرم یا خیلی سرد می شود. گزینه های مختلفی برای اطمینان از دمای مناسب وجود دارد، اما توری سایبان حیاط راه بسیار خوبی برای انجام این کار هستند.

توری سایبان حیاط مقرون به صرفه، موثر، ماندگار و بسیار آسان برای استفاده هستند. آنها گزینه مناسبی برای تنظیم دما در حیاط شما هستند. سوال بزرگ این است که آیا بهتر است توری سایبان حیاط را در بر روی کل گلخانه حیاط قرار دهیم یا فقط بر روی برخی از گلها؟

چندین عامل وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. انتخاب شما به گیاهانی که می روید و اندازه گلخانه شما بستگی دارد. در اینجا، مزایا و معایب هر دو گزینه را خواهید دید. این باید به شما کمک کند انتخاب کنید کدام یک برای شما بهتر است.

مرکز فروش توری سایبان حیاط

توری سایبان برای کل حیاط

خرید توری سایبان برای کل حیاط همانطور که از نام آن پیداست بر روی کل حیاط نصب می شوند. آنها بر روی دیوارهای حیاط ثابت می شوند. اغلب از یک سیستم کشویی مانند پرده استفاده می کنند که در مرکز سقف و سپس روی دیوار جانبی وصل می شود.

یک کیت معمولی معمولاً با لوازم جانبی مختلفی همراه است و ممکن است بسته به اندازه حیاط شامل پرده های متعدد باشد.

مزایای استفاده از توری سایبان حیاط

1. حفظ انرژی تولیدی در خانه در فصل سرد و گرم
توری سایبان حیاط به انرژی تابشی و سرما اجازه ورود به حیاط شما را به مقدار کم می دهند. بنابراین در فصل سرد انرژی گرمایی و در فصل گرم انرژی سرمایشی حدر نمیرود

2. استفاده از سایه آن برای خودرو و دیگر وسایل
یکی دیگر از مزایای نصب توری سایبان برای کل حیاط این است که علاوه بر گلخانه برای خودرو، دوچرخه، موتورسیکلت و مابقی وسایل هم می توان از سایه استفاده کرد.

3. نصب و حذف آسان
نصب و حذف توری سایبان برای کل حیاط خیلی راحتتر است تا فقط برای گلخانه زیرا برای گلخانه حتما باید چهارچوبی برای نصب وجود داشته باشد.

 

21 پاسخ
  • حمید زیراهی
   حمید زیراهی می گوید

   با سلام
   پیرو تحقیق و معرفی این فروشگاه و تمجید از طریق مشتری ها ، بنده هم ابتدا اعتماد و سپس خریدم را از این فروشگاه انتخاب میکنم .
   بوشهرشهرستان عسلویه اخند

   پاسخ
 1. MRAB
  MRAB می گوید

  سلام، سفارش سایه با برای حیاط منزل دارم. ابعاد بزرگ هست. شما مصالح خان ارسال می کنید یا دوخته و آماده؟

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام وقتتون بخیر
   ما ارسال به هر دو صورت را داریم هم می توانیم مصالح خام ارسال کنیم و هم سفارش با ابعاد را ثبت می کنیم و به صورت دوخته شده و آماده ارسال می کنیم. اگر در شهر اصفهان باشید نصاب هم داریم

   پاسخ
 2. MRAB
  MRAB می گوید

  سلام، سفارش سایه با برای حیاط منزل دارم. ابعاد بزرگ هست. شما مصالح خام ارسال می کنید یا دوخته و آماده؟

  پاسخ
 3. MRAB
  MRAB می گوید

  سلام، وقت شما بخیر،
  سفارش سایه بان برای حیاط منزل دارم، شما مصالح خام ارسال می کنید یا دوخته و آماده می فرستید؟

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام ما ارسال محصولاتمان به سراسر ایران است و در صورت دوخته شدن شید نصب آن خیلی خیلی راحت است و دیگر نیازی به هزینه برای نصب نیست

   پاسخ
 4. علیرضا روحانی
  علیرضا روحانی می گوید

  درود میخواستم نمونه های اجرا شده سایه بون ها جهت سفارش برای من ارسال بفرمایید ممنون
  ۰۹۱۲۱۳۶۱۶۳۹ روحانی

  پاسخ
 5. رمضانعلی اسلامی
  رمضانعلی اسلامی می گوید

  سلام، در شهر یزد نمایندگی و نصاب دارید برای حیاط منزل با ابعاد 10در 8میخواستم.

  پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar می گوید

   سلام
   بله توری سایبان در رنگهای مختلف سبز، سفید، قرمز، راه راه و…. داریم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.