وبلاگ - آخرین اخبار
شید گلخانه در کرمان

برای خرید شید گلخانه در کرمان، باید چارچوب‌ها و اصول متعددی را رعایت کرد. در این مقاله، بهترین شیدهای گلخانه‌ای و ویژگی‌هایشان را بررسی خواهیم کرد.

انواع شید گلخانه (توری سایبان)

برای مشاهده لیست قیمت شید گلخانه (توری سایبان) بر روی دکمه کلیک نمایید.

این یک واقعیت بدیهی‌ست که سایه‌انداختن بر روی گیاهان گلخانه‌ای و جلوگیری از ورود مواد یا جانداران خطرناک، پایه‌ترین وظیفه‌ی یک گلخانه است. بنابراین خرید شید گلخانه در کرمان یکی از اقدامات ضروری برای تمام کشاورزان و کشت‌کارانی‌ست که قصد دارند به بهترین شکل، از گیاهان گلخانه‌ای خود مراقبت کنند. امروز در این مقاله، هم با ویژگی‌های بهترین شیدهای گلخانه‌ای که در کرمان فروخته می‌شوند، آشنا خواهیم شد، هم مزایای آن‌ها را بر خواهیم شمرد. همراه ما باشید.

خرید شید گلخانه در کرمان و باید و نبایدهای آن

تمام شهروندان کرمانی می‌دانند که خرید شید گلخانه در کرمان و یافتن بهترین شید با مناسب‌ترین کیفیت، قواعد خاص خود را دارد. شیدهای گلخانه‌ای تا درصد مشخصی، نور ورودی به گلخانه را کنترل می‌کنند. گاهی شید می‌توانند تا 30 درصد نور ورودی به گلخانه را کاهش دهد. گاهی نیز این درصد به 50 و حتی 90 درصد می‌رسد.

وقتی قصد خرید شید گلخانه را دارید، شناخت این درصدها به شما کمک می‌کنند تا بتوانید میزان نوری را که توسط شید جذب می‌شود، متوجه شوید. به عنوان مثال وقتی شید 30 درصدی خریداری می‌کنید، این شید 30 درصد از نور را به خود جذب کرده و باقی 70 درصد را عبور می‌دهد. آن 30 درصد نوری که نتوانسته از شید عبور کند، با برخورد به بافت شید، گیر افتاده و در گلخانه سایه خواهد انداخت.

بنابراین پایه‌ترین کاربرد شید گلخانه این است که به شما در کنترل مقدار نوری که به گلخانه وارد می‌شود، یاری می‌رساند. این مهم‌ترین فاکتوری‌ست که باید در حین خرید شید آن را مدنظر قرار دهید. خرده فروشی شید گلخانه در کرمان دارای ویژگی‌های منحصر‌به فردی است. همانطور که می‌دانیم دمای این شهر در روزهای تابستان گاهی به بیش از 50 درجه سانتی گراد می‌رسد. به همین دلیل گلخانه‌های موجود در این شهر حتما می‌بایست از سایبان‌های مخصوص استفاده نمایند. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، در شهر کرمان از شید گلخانه‌ای با درصد تراکم بالا استفاده می‌شود.

بهره گیری از شید تراکم بالا، موجب تابش ملایم نور خورشید به گیاهان خواهد شد. علاوه بر گلخانه‌ها، برخی برای محافظت خودروهای خود از نور شدید آفتاب، از توری سایبان مخصوص‌ گلخانه استفاده می‌کنند. در حقیقت، به دلیل وجود دمای بالا در این شهر، استفاده از شید گلخانه‌ در مکان‌های مختلف بسیار بالا می‌باشد. با استفاده از این محصول پرکاربرد، امکان تغییر زاویه نور خورشید نیز وجود دارد.

شید گلخانه در کرج

قیمت شید گلخانه در کرمان

در حقیقت، شیدهای گلخانه‌ای به صورت متری  به فروش می‌رسند و یا گاهی فروشندگان قیمت هر کیلو شید گلخانه یا توری سایبان را از لیست قیمت قیمت توری گلخانه خود اعلام می‌کنند. به همین دلیل لازم است قبل از اقدام به خرید، فضای مورد نظر خود را به صورت دقیق اندازه گیری نمایید.

قیمت شید گلخانه در کرمان نیز وابسته به میزان متراژ و همچنین درصد تراکم مورد نیاز شما می‌باشد. رول‌های شید گلخانه‌ای معمولا به صورت 50 متری هستند. همچنین این محصول در تراکم‌های مختلف 30، 50، 65، 80 و 90 درصد تولید می‌شوند. برای خرید این محصول با قیمتی مناسب، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما می‌توانند به صورت دقیق شما را برای انتخاب نوع مناسب شید، راهنمایی نمایند.

کاربرد شید گلخانه در یک نگاه

هم‌وطنانی که در قصد خرید شید گلخانه در کرمان را دارند، به دلایل مختلفی به خرید این محصولات روی می‌آورند. پایه‌ترین کاربرد سایبان گلخانه، کنترل نور ورودی به درون گلخانه‌ است. اما بسیاری از کشورها از این شیدها به منظور پوشاندن تراس و ایجاد سایه‌ای مطلوب هم بهره می‌برند. البته که برخی مناطق از شیدهای گلخانه‌ای برای پوشاندن سطح پنجره هم استفاده می‌کنند، تا در فصول متعدد سال (بخصوص تابستان)، راه ورود نور اضافه را به داخل منزل خود ببندند.

خرید شید گلخانه به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با حداقل هزینه‌ی ممکن، محیط دلخواه را به نور مطلوب برسانید. به این صورت، همزمان هم از نور کافی لذت خواهید برد، هم به هوای تازه خوشامد خواهید گفت.
نصب شید گلخانه تنها به کنترل نور وابسته نیست. پیمان‌کاران و کشاورزان صاحب گلخانه می‌توانند بسته به خلاقیت و نیاز خود، در پروژه‌های متعدد کشاورزی از این محصول کاربردی بهره ببرند.

قیمت شید گلخانه در کرج

خرید شیدهای گلخانه‌ای با مناسب‌ترین قیمت

با خرید شید گلخانه در کرمان، سپری محافظی روی گیاهان گلخانه‌ای بکشید!

تعداد زیادی از گیاهان گلخانه‌ای، با مقدار مشخصی از نور اجازه‌ی رشد پیدا می‌کنند. وقتی نور از حد لازم فراتر می‌رود، گیاه با مشکلات رشد مواجه می‌شود. خرید شید گلخانه به شما اجازه می‌دهد تا از گیاهان خود در برابر نور اضافی محافظت کنید.

از طرفی عدم خرید شید گلخانه ممکن است منجر به آسیب‌ها و خسارات جبران‌ناپذیر به محصولات کشاورزی شما شود. دقیقا به همین دلیل است که تمامی گلخانه‌ها باید به شید مجهز باشند، تا بتوان از گیاهان در برابر آسیب نور کنترل‌نشده محافظت کرد.

نور مستقیم ممکن است گیاهان شما را نابود کند!

خرید شید گلخانه در کرمان به شما اجازه می‌دهد تا جلوی نفوذ نور مستقیم به گلخانه را بگیرید. نور مستقیم یک عامل آسیب‌زاست که می‌تواند دردسرهای زیادی برای کشاورزان ایجاد کند. از جمله این آسیب‌ها، می‌توان به کاهش میزان اکسیژن اشاره کرد. از طرفی، کاهش اکسیژن باعث کاهش باروری و رشد خواهد شد. چه بسیار گیاهانی که با نگهداری در فضای فاقد سایبان گلخانه‌ای، نابود شده و حتی فرصتی برای ورود به فاز ثمردهی نیز پیدا نکرده‌اند.
البته بهتر است برای نصب و خرید شید گلخانه در کرمان، با کارشناسان این زمینه مشورت کنید. کارشناسان حرفه‌ای با بررسی مقدار نور مورد نیاز گیاهان مدنظر شما، بهترین شید گلخانه را به شما معرفی می‌کنند.

شید، فضای ایده‌آلی برای رشد گیاه فراهم می‌کند.

خرید شیدهای گلخانه‌ای با مناسب‌ترین قیمت

نصب شید گلخانه، معجزه‌ای در صنعت کشاورزی گلخانه‌ای

نصب شید گلخانه می‌تواند با افزایش شانس رشد گیاه، فضای مطلوبی برای خاک گلخانه هم ایجاد کند. با کمک سایبان گلخانه‌ای نه تنها دیگر خبری از نور سوزان آفتاب نخواهد بود، بلکه خیالتان بابت رشد مناسب میکروارگانیسم‌های خاک هم آسوده خواهد بود. از طرفی، نور خورشید یکی از اِلمان‌های اساسی و حیاتی برای رشد گیاه است. با نصب شیدهای گلخانه‌ای می‌توانید این شانس را برای گیاهان خود ایجاد کنید، تا در بهترین شرایط رشد کنند.

قدرت کنترل نور، بخار آب و گیاهان هرز در دستان شماست!

خرید شید گلخانه در کرمان به شما اجازه می‌دهد تا نه تنها میزان نور ورودی به گلخانه را کنترل کنید، بلکه از بخار شدن بیش از حد آب هم جلوگیری خواهید کرد. کنترل شدنِ میزان نور ورودی به گلخانه، متعاقبا جلوی هدر رفت آب را هم خواهد گرفت. نصب شید یک معامله‌ی دو سر سود است، که هم شرایط ایده‌آل را برای رشد گیاه فراهم می‌کند، هم با جلوگیری از هدر رفت آب، بهره‌ی اقتصادی بالایی برای کشاورزان عزیز کرمانی خواهد داشت.

وقتی نور دریافتی گیاه کنترل شود، میزان رشد علف‌ها و گیاهان هرز هم به حداقل خواهد رسید. این کار باعث می‌شود تا شما بتوانید راحت‌تر علف‌های هرز گلخانه را کنترل کنید و زحمات شما برای از بین بردن علف‌های هرز را به حداقل خواهد رساند.

بست یا گیره شید گلخانه و توری سایبان

خلاصه‌‌ای از مقاله در یک نگاه

انتخاب و خرید شید گلخانه مناسب برای رشد گیاه، شرایط ایده‌آل و مطلوبی برای گیاهان شما فراهم خواهد کرد. البته بهترین کار این است که در حین خرید شید گلخانه، با دقت به جنس شید توجه کنید و درصد سایه‌اندازی آن را با نیاز گیاهان خود تطبیق دهید. ابعاد شید خریداری شده باید مطابق با فضای گلخانه باشد.

خرید شید گلخانه در کرمان یکی از انتخاب‌های حیاتی و ضروری برای هر کشاورز گلخانه‌دار است. بهتر است در حین خرید شید، از یک متخصص حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید.

ما به شما کمک می‌کنیم تا با خرید بهترین شید گلخانه‌ای در کرمان، یک محصول باکیفیت و اقتصادی را در گلخانه‌های خود نصب کنید. دقت کنید که حتی انتخاب رنگ شید گلخانه، ربطی به سلیقه‌ی شما ندارد و «باید» تحت نظر کارشناس صورت پذیرد. تیم پشتیبانی ما هر لحظه آماده‌ی خدمت‌رسانی به هم‌وطنان عزیز و گران‌قدر است. می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مجموعه، با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.