رول گونی پلاستیکی متری

رول گونی پلاستیکی برای مصارف عمده، یکی از تولیدات رایج کارخانه های تولید کیسه و پارچه گونی است. ر این شکل توزیع انواع گونی ها، به صورت رول هایی در ابعاد مختلف عرضه می شود. یکی از مهمترین انواع آن ها رول گونی های پلاستیکی می باشد. اهمیت آن ها به دلیل کاربرد زیاد آن ها است. رول گونی های پلاستیکی انواع مختلف دارند. تولید رول گونی های ضد آب و ضد آفتاب از رایج ترین محصولات در این زمینه می باشد. در مقاله زیر از سایت الوند به شرح انواع رول گونی پلاستیکی و نحوه تولید آن می پردازیم:

ویژگی های رول های پلاستیکی

برتری رول ها نسبت به تولیدات دیگر مربوط به ابعاد، جنس و قیمت آن ها می باشد. در ادامه به اختصار به توضیح ویژگی این گونی ها می پردازیم:

  • ابعاد رول ها به گونه ای است که برش آن ها بر اساس نیاز خریدار انجام می شود.
  • برتری گونی های پلاستیکی به گونی های کنفی یا نخی به سبک بودن آن هاست.
  • از این رول ها می توان کیسه هایی برای مصارف مختلف تولید کرد.
  • قیمت رول های پلاستیکی نسبت به همتایان خود مناسب تر است.

ویژگی های رول گونی پلاستیکی

انواع رول گونی و کاربرد آن ها

رول های گونی پلاستیکی با مواد مختلفی تولید می شوند. پلی پروپیلن و پلی اتیلن دو مواد پلیمری معروفی هستند که در تولید این رول ها به کار برده می شوند. ساخت و ویژگی رول گونی های پلی پروپیلن و پلی اتیلن تفاوت چندانی با هم ندارند. تنها تفاوت آن ها در میزان کش سانی و استحکامشان است. کارخانه جات تولید رول گونی های پلاستیکی بر حسب نیاز مشتری و زمینه کاریشان، از یکی از این مواد، یا گاهی هر دوی آن ها استفاده می کنند. این رول ها، بر حسب مقاومتشان در برابر رطوبت و آب به انواع مختلفی تقسیم می شوند. در ادامه به توضیح انواع آن ها می پردازیم:

انواع رول گونی پلاستیکی

رول ساده

رول گونی های ساده یک لایه هستند. یک لایه بودن آن ها به این معنی است که در هنگام ساخت از لایه لمینت استفاده نشده است.همچنین بافت این رول ها به مواد یو وی یا ضد آفتاب آغشته نشده اند. کاربرد رول گونی های پلاستیکی ساده به عنوان گونی ساختمانی می باشد. همچنین می توان از آن ها کیسه های پلاستیکی برای مصارف و خرید خانگی تهیه کرد.

رول ضد آفتاب

در کارخانه جات تولید این محصولات، نسبت به نیاز مشتری از مواد ضد آفتاب در ساخت پارچه ها استفاده می کنند. رول های ضد آفتاب تولید شده با این روش مقاومت زیادی در برابر آفتاب و نور خورشید پیدا می کنند. این امر باعث می شود دیرتر دچار پوسیدگی شده و خراب شوند. کاربرد رول های ضد آفتاب به عنوان کیسه های خرید، سایه بان است.

رول ضد آب

در هنگام تولید رول پلاستیکی ضد آب، یک لایه لمینت روی بافت پارچه کشیده می شود. این کار هم آن ها را در برابر رطوبت و آب مقاوم می کند و هم با دو لایه کردن آن ها، مقاومتشان را در برابر اجسام سنگین بیشتر می کند. کاربرد رول گونی های پلاستیکی ضد آب بیشتر به عنوان گونی نمای ساختمان  است. به کار بردن آن ها به عنوان محافظ دور ساختمان باعث می شود در هنگام بارندگی آب به داخل ساختمان نفوذ نکند. همچنین از این گونی ها برای قیرگونی خیابان ها و جاده ها نیز استفاده می کنند.

رول گونی ضد آب

رول ضد آب و آفتاب

چنانچه در تولید این محصولات از مواد یو وی و لایه لمینت شده با هم استفاده شود، این گونی ها را تبدیل به رول های ضد آب و ضد آفتاب می کند. به همین دلیل مقاومت این پارچه ها، هم در برابر آفتاب و هم رطوبت و آب زیاد است. بیشترین کاربرد رول های ضد آفتاب و ضد آب، استفاده آن ها به عنوان سایه بان و نمای ساختمان است.

ابعاد و قیمت رول های پلاستیکی

ابعاد رول های پلاستیکی متری متفاوت است.اما معمولا در کارخانه جات و تولیدی های رول های پلاستیکی ابعاد استانداردی وجود دارد. عرض این رول گونی ها از 30 سانتی متر تا 4 متر متفاوت است. خرید رول  های پلاستیکی متری در طول های 150 تا 250 متر امکان پذیر است. این ابعاد نسبت به درخواست و سفارش مشتری قابل تغییر است. قیمت هر رول نیز بر اساس برش و متراژ آن ها تغییر می کند.

ابعاد و قیمت رول گونی پلاستیکی

تولید رول گونی پلاستیکی     

تولید این پارچه ها بر حسب مواد به کار برده در این گونی ها یا میزان تولیدشان، در کارخانه جات یا تولیدی های کوچکتر ساخته می شوند. تجهیز کارخانه رول پلاستیکی به دستگاه های پیشرفته، باعث می شود این پارچه های تولید شده در آن ها نیز کیفیت بیشتری داشته باشد. باید در نظر داشت که قیمت هر متر رول های پلاستیکی که با ماشین آلات پیشرفته تولید می شوند نیز از سایر آن ها بیشتر است. تولیدکنندگان کیسه لمینت ، بهترین نوع این رول گونی ها را ارائه می دهند.

تولید رول گونی پلاستیکی

مرکز فروش رول گونی های پلاستیکی

یکی از معتبرترین فروشندگان رول های پلاستیکی در اصفهان، فروشگاه گونی الوند می باشد. این مرکز مجموعه ای از انواع رول ها را از بهترین تولیدکنندگان رول های پلاستیکی تهیه کرده است. این نمونه ها با مناسب ترین قیمت در اختیار خریداران عزیز قرار داده می شود. با مراجعه به فروشگاه الوند می توانید از این مجموعه کامل دیدن فرمائید. همچنین برای استعلام لیست قیمت رول های پلاستیکی، میتوانید با شماره تلفن 09138345996 فروشگاه الوند تماس حاصل فرمائید.

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *